Jana Kiššová (SaS): O logike tunelárov, čo myslia najprv na seba

poslal(a): AquaViva2 , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 19 hod.  

dennikn.sk Ak sa darí ekonomike, má sa dariť v prvom rade ľuďom a až potom štátu. Štát má pri dlhodobo zvýšených príjmoch do štátneho rozpočtu znížiť daňové a odvodové zaťaženie. Aby ľudia zarábali v čistom viac, bez toho, aby sa zvyšovali ceny. Toto je impulz, ktorý naša ekonomika potrebuje a následne aj zhodnotí. Samozrejme, že vo vyšších príjmoch do štátnej kasy. Bez nevyhnutného zdražovania.

diskusia   kto hlasoval  

Vystupuje s Rostasom a Mečiarom, v RTVS komentuje politiku

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 22 hod.  

aktuality.sk František Škvrnda vyučuje na univerzite, v minulosti bol kandidátom KSS a na konferenciách vystupuje aj s extrémistami.

diskusia   kto hlasoval  

Stavebný Klondike v Devínskej Novej Vsi

poslal(a): tesora , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 17 hod.  

tesovic.blog.sme.sk O stavebných projektoch za milióny rozhoduje človek trestne stíhaný za korupciu. Sám a bez akejkoľvek verejnej kontroly. Skupina poslancov sa búri.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Neudržateľný postoj kresťanských konzervatívcov

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

dennikn.sk Konzervatívny postoj voči LGBT ľuďom je v dnešnej dobe podobne neudržateľný ako kedysi podpora otrokárstva, učenie o nadradenosti muža nad ženou alebo zabíjanie heretikov.

diskusia (7)   kto hlasoval  

Andrej Kiska: Idem do toho!

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

tyzden.sk Ako hodnotí prezident svoje päťročné pôsobenie? Ako bude ďalej ovplyvňovať krajinu? Kto by mohol byť jeho dôstojným nástupcom? A hlavne - založí stranu? Andrej Kiska odpovedal vo veľkej diskusii Pod lampou na festivale Pohoda.

diskusia   kto hlasoval  

Ako kapitán aj zomriem, sľúbil Andrej Danko

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 20 hod.  

aktualne.centrum.sk Andrej Danko v rozhovore vylúčil, že by ho Gajdoš povýšil na majora v zálohe, ale kapitánskej hodnosti sa nechce vzdať.

diskusia   kto hlasoval  

Je to krajina, ktorá trpí: Ukrajina pripomína Slovensko 90. rokov

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

postoj.sk Rozhovor o živote na západe Ukrajiny s tamojším provinciálom saleziánov Karolom Maníkom. ..Keď sme pred dvomi rokmi išli do Krakova na stretnutie mládeže s pápežom, šofér autobusu mal zavesené banderovskú vlajku. Keď sme prišli na hranice, poľský colník mu ju bez slova zobral. Áno, nemusel to tam dať, ja som si to ani nevšimol, ale o niečom, čo je v nich, to vypovedá.

diskusia   kto hlasoval  

Ivan Mikloš: Nepredvídateľný užitočný idiot

poslal(a): natalka206 , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

komentare.sme.sk Vo víre obrovského množstva veľkohubých, ale zároveň nebezpečných hlúpostí a nezmyslov, ktorými Donald Trump zavíril verejný priestor, povedal krátko po vymenovaní za prezidenta aj niečo omnoho menej spektakulárne, ale o to nebezpečnejšie. Vyhlásil, že najväčšou chybou predtrumpovskej americkej zahraničnej politiky bolo, že bola PREDVÍDATEĽNÁ. Prečo je táto pomerne nenápadná veta taká nebezpečná?

diskusia   kto hlasoval  

Učebnice nepotrebujeme, ale stíhačky áno

poslal(a): chillipouke , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 4 dni  

miroslavsopko.blog.sme.sk Kedy budú mať žiaci všetky učebnice? Opäť je to tu. Otázka, ktorá už dlho trápi rodičov, učiteľov a riaditeľov našich škôl. Otázka, ktorá by sa postupným prechodom na digitálne vyučovacie zdroje mala vyriešiť sama.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Prezlečený odborár Machyna v službe šľachty Smeru: Začal s petíciou za referendum

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 dní  

webnoviny.sk Odborový zväz KOVO začína od utorka zbierať podpisy pod petíciu za vyhlásenie referenda o zavedení stropu na vek odchodu do dôchodku. Na utorkovej tlačovej besede to uviedol predseda OZ KOVO Emil Machyna. Podľa petície by sa mal ústavným zákonom zaviesť strop na penzijný vek na úrovni 64 rokov. Parlament v auguste 2012 počas jednofarebnej vlády Roberta Fica schválil s účinnosťou od roku 2017 automatické zvyšovanie veku odchodu do dôchodku podľa strednej dĺžky dožitia.

diskusia   kto hlasoval  

Kiska o nákupe stíhačiek: Som presvedčený, že vybrali najlepší variant

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 dní  

domov.sme.sk Prezident Kiska poznamenal, že z perspektívy NATO nie je podobný nákup ničím výnimočným.

diskusia   kto hlasoval  

Kočner v cele, obchody bežia ďalej. V kauze Technopol je na ťahu prokuratúra

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 dní  

etrend.sk Kontroverzný podnikateľ Marián Kočner je už dva týždne vo väzbe, ale podozrivý obchod, s ktorým je spájaný, pokračuje. Budova Technopolu, ktorú mali podľa polície ovládnuť ľudia blízki Kočnerovi, sa len minulý týždeň dostala bližšie ku karibskej schránke Midas Investments. Práve tá vystupuje vo viacerých Kočnerových kauzách. Stopnúť podozrivý biznis môže prokuratúra.

diskusia   kto hlasoval  

Prezident .pod lampou: Rozhodol som sa, idem do toho

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 dní  

tyzden.sk Čo teraz urobí Andrej Kiska? Ako to ovplyvnila vražda novinára? Ako chce zmeniť Slovensko? Kto prevezme moc?

diskusia   kto hlasoval  

Hanus: Pussy Riot sú politické extrémistky, ktoré sú opakom slobody a lepšieho Ruska

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 dní  

postoj.sk Pohoda je pozoruhodný hudobný festival, ktorý sa nikdy nevyhýbal politike, hlavný organizátor Michal Kaščák sa netají tým, že touto angažovanosťou chce prispievať k lepšiemu a slobodnejšiemu svetu. Preto je ťažko pochopiteľné, prečo Kaščák pozval na tohtoročnú Pohodu ruskú feministickú skupinu Pussy Riot, ktorá mala v očiach mladých návštevníkov festivalu symbolizovať to lepšie, slobodné, antiputinovské Rusko. Áno, Pussy Riot sú proti Putinovi, ale inak sú to politické extrémistky, ktoré sú opakom slobody, zdravého rozumu aj lepšieho Ruska.

diskusia   kto hlasoval  

Odhalenie Jána Kuciaka: Notára z Kočnerových káuz si najal Ficov úrad aj Smer

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 dní  

aktuality.sk Miloslav Kováč je bratislavský notár. V minulosti dvakrát pomohol ľuďom blízkym kontroverznému podnikateľovi Mariánovi Kočnerovi. Podľa zistení Aktuality.sk si Kováčove služby objednal aj úrad vlády. V rokoch 2013 a 2014 mu notár overil tri zápisnice. Kováčove služby viackrát využila aj strana Smer. Notár jej zapisoval do registra záložné práva pri pôžičkách od OTP Banky. Kováč overil aj zápisnicu z valného zhromaždenia spoločnosti Technopol Servis, na základe ktorej ovládli túto firmu Kočnerovi ľudia. Zápisnica mala byť pritom spísaná na základe neplatných akcií, respektíve obídením podmienok na zvolanie valného zhromaždenia. Kočnerovi ľudia sa tak vďaka notárovi dostali k majetku firmy v hodnote 20 miliónov eur. Ide najmä o budovu Technopolu v Petržalke.

diskusia (2)   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...1066 nasledujúce>>
 

Váš účet