Rodičia zavraždeného J. Kuciaka a M. Kušnírovej žiadajú odchod Gašpara

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 19 hod.  

dennikn.sk Rodičia zavraždeného Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej žiadajú odchod policajného prezidenta Gašpara.

diskusia   kto hlasoval  

Zostavuje v pozadí novú vládu Kočner? Kočnerovo auto parkovalo v hoteli Zlatý kľúčik

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 16 hod.  

aktuality.sk V nedeľu popoludní sa Nitrou premávalo biele Bentley. Napokon zaparkovalo v areáli hotela Zlatý Kľúčik, ktorý je spájaný s podnikateľskou skupinou bödörovcov. Rovnaké auto v minulosti šoféroval podnikateľ Marián Kočner z tzv. mafiánskych zoznamov. V tom istom čase parkovalo pred hotelom aj Audi Q7, ktoré patrí spoločnosti Bonul. Podľa očitého svedka doňho nastupoval jej majiteľ Miroslav Bödör. Kuciak písal aj o nitrianskom hoteli Zlatý Kľúčik, pred ktorým v nedeľu parkovalo Kočnerovo auto. Hotel je spájaný s Norbertom Bödörom – synom oligarchu Miroslava Bödöra, ktorý má blízko k Smeru. Práve Kuciak z notárskeho registra záložných práv zistil, že Norbert Bödör mal na hotel záložné právo za viac ako milión eur. Začiatkom roku 2015 ho začal aj vymáhať.

diskusia   kto hlasoval  

Sulík: Bugár sklamal veľa ľudí a je škaredou tvárou tohto divadla

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 19 hod.  

tvnoviny.sk Predseda Most-Híd obvinil opozíciu, že celú situáciu len zneužíva.

diskusia   kto hlasoval  

Murín, kandidát Smeru na prezidenta? Trestné oznámenie na organizátorov protestov

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 20 hod.  

gumurin.blog.pravda.sk Žiadam, Vás dôrazne, aby orgány činné v trestnom konaní pod Vašou jurisdikciou bezodkladne zasiahli v záujme prevencie naplnenia uvedených paragrafov a to vyšetrením: Kto sú uvedené osoby organizujúce verejné protesty aj v mojom mene, s čím nesúhlasím? Ich mená a miesto pôsobenia? Aká je ich minulosť, pôsobnosť a kvalifikácia pre organizovanie takýchto verejných zhromaždení? Ako koordinujú svoju činnosť v neprospech mojej osoby a vyššiuvedených osôb? Kto ich financuje? Sú tieto zdroje legálne? Žiadam ich konkretizáciu. Aké je ich prepojenie so zahraničnými vplyvovými organizáciami dokázateľne destabilizujúcimi v minulosti vlády v iných krajinách?

diskusia (5)   kto hlasoval  

Andrej Kiska: Chcem vládu, ktorej budeme môcť veriť

poslal(a): metodicka , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 13 hod.  

tyzden.sk Prezident sa vyjadril k situácii na Slovensku. Predtým, ako som poveril Petra Pellegriniho zostavením vlády, som mu na rokovaní jasne povedal, aké sú moje a nielen moje očakávania. Slovensko potrebuje nepolarizujúcu vládu. Vládu, v ktorej budeme môcť každému členovi veriť, že urobí všetky kroky na rýchle vyšetrenie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Len takáto vláda sa môže usilovať o dôveru moju a potom o dôveru Národnej rady a verejnosti. V tejto súvislosti som, samozrejme, pripravený dôsledne využívať všetky ústavné právomoci hlavy štátu.

diskusia   kto hlasoval  

S Vadalom Trošková vraj vybavovala pozemky, aj keď už dávno pracovala pre premiéra

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 3 hod.  

plus7dni.pluska.sk Stretnutie na pozemkovom fonde Troškovej a Vadalovi údajne sprostredkoval poslanec za Smer Emil Ďurovčík.

diskusia   kto hlasoval  

Brat zavraždeného novinára Kuciaka: Musíme všetky tie prasatá dostať za mreže!

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

cas.sk ,,Môžeme sa mať všetci lepšie, len musíme všetky tie prasatá dostať za mreže! Ľudia, všetci čestní ľudia, do ulíc!!! Za Janka, Martinku a spravodlivosť, ktorú nám odopierajú! Hlas ľudí, ktorí rozmýšľajú vlastnou hlavou, touto "šaškárňou" neumlčíte!“ burcuje ľudí Kuciakov brat Jozef.

diskusia   kto hlasoval  

Brat zavraždeného novinára Kuciaka: Popravu vyšetrujú hlavní podozriví!

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 18 hod.  

topky.sk "Hlavní podozriví idú vyšetrovať, to už kde sme, kde je spravodlivosť?!?!? Kde sme my ľudia?!?!? Môžeme sa mať všetci lepšie, len musíme všetky tie prasatá dostať za mreže!!!" znejú ďalšie nahnevané slová a ďalej vyzýva, aby ľudia v piatok vyšli do ulíc.

diskusia   kto hlasoval  

Richard Stanke: Hovoríme Nestačí, žiadame predčasné voľby. Sľubujeme, že vydržíme!

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 dni  

youtube.com My tu nie sme preto, aby sme dávali šancu tejto vláde, svoj čas trestuhodne premrhali. My sme tu preto, že šancu na zmenu krajiny, chceme dostať my, slušní občania tejto krajiny, a preto hovoríme Nestačí, a žiadame Vás o predčasné voľby. A z tohto miesta Vám sľubujeme, že vydržíme!

diskusia   kto hlasoval  

Slováci nevzdávajú boj za slušnú krajinu, v Bratislave vyšlo do ulíc 65 000 ľudí

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 dni  

aktuality.sk „Prišli sme, lebo sa cítime oklamaní,“ posťažovali sa účastníci protestov, ktoré sa dnes konajú v desiatkach miest na Slovensku i v zahraničí. VIDEO:Vystúpenie Zlatice Kušnírovej na zhromaždení v Košiciach

diskusia   kto hlasoval  

Odkaz študentiek z námestia: Zavraždený novinár niečo začal a my musíme pokračovať

poslal(a): misotrsko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 15 hod.  

myturiec.sme.sk Na prvom spomienkovom martinskom pochode takmer dve tisícky ľudí zaujalo vystúpenie dvoch dievčat zo Žiliny, ktoré študujú na Bilingválnom gymnáziu Milana Hodžu v Sučanoch. Rozprávali sme sa s nimi aj o situácii v spoločnosti a východiskách z nej.

diskusia   kto hlasoval  

Kadeháci majte rozum, Lojzo Vám zachránil stranu a Vy ho chcete vymeniť?

poslal(a): hody , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

dennikn.sk Už ste zabudli, ako Vám po zverejnení výsledkov posledných parlamentných volieb zamrzol úsmev na tvári a oblial Vás studený pot?

diskusia   kto hlasoval  

Ako tunelovať verejné peniaze s pomocou primátora? (2 časť)

poslal(a): Ján Hrčka , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

janohrcka.blog.sme.sk V prvej časti sme si na vzorovom príklade ukázali, ako tunelovať verejné peniaze cez faktúry za niečo, čo nevykonávate. Teraz si ukážeme ďalší typ tunelovania, keď fakturujete niečo vo výrazne vyššom objeme, ako sa reálne robí.

diskusia (15)   kto hlasoval  

Kiska hrozí, že Pellegrinimu zoberie poverenie, Smer pri ministrovi vnútra tápe

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

dennikn.sk Smer ako jedného z možných ministrov vnútra zvažuje aj Františka Imreczeho, hoci v kuaze Bašternák kryl tých, čo za ňu boli zodpovední.

diskusia   kto hlasoval  

Mojžiš: Pán Pellegrini Vaša vláda bude vládou pohŕdania životom a prácou Jána Kuciaka

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 dni  

youtube.com Vaša vláda, pán Pellegrini, bude vládou pohŕdania životom a prácou Jána Kuciaka. Nie, pán Pellegrini, my si vás nevážime. Považujeme vás len za figúrku, za panáčika, pomocou ktorého chce hrať naďalej svoje hry Robert Fico. Ale my sa týmto hrám nechceme len nečinne prizerať. Nechceme mať ministra vnútra, ktorý bude rovnakou figúrkou Roberta Kaliňáka. Nechceme mať prezidenta Policajného zboru, ktorý dovolí, aby políciu riadil jeho švagor. Nechceme mať Národnú kriminálnu agentúru, ktorej niektorí príslušníci namiesto potierania zločinu zločin kryjú, prípadne sami páchajú.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...1033 nasledujúce>>
 

Váš účet