Desatoro prikázaní v podaní birmovaného Šefčoviča

poslal(a): Smeckar , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

youtube.com P.S.: Nepokradnes Smeraci urcite nepoznaju :-)

diskusia   kto hlasoval  

Komentár Mareka Vagoviča: Neverte Šefčovičovi. Je ako Fico a Kaliňák

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 dni  

aktuality.sk Diplomat Šefčovič o sebe po vyhlásení výsledkov prvého kola volieb povedal viac, ako chcel. Potvrdil, že mentálne sa nelíši od skompromitovaných lídrov akciovej spoločnosti Smer.

diskusia (3)   kto hlasoval  

Známe ženy reagujú na víťazstvo Čaputovej: Trošku sme si povyskočili

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 dni  

dennikn.sk Čo hovoríte na výsledok Zuzany Čaputovej? Odpovedajú Pauhofová, Fialová, Kolesárová, Ostrihoňová, Celeste Buckingham, Kohútiková a ďalšie.

diskusia   kto hlasoval  

Mikloško má jasno pred druhým kolom: Šefčoviča nebude voliť, nemá jeho dôveru

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 dni  

hnonline.sk Neúspešný kandidát František Mikloško otvorene zdôraznil, že Maroša Šefčoviča voliť nebude a neodporúča to ani svojim voličom.

diskusia   kto hlasoval  

Prezidentské voľby 2019 Nové Zámky: ako to bolo kedysi - mynovezamky.sme.sk

poslal(a): misotrsko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 4 dni  

mynovezamky.sme.sk Volebné okrsky súťažili, kde bude vyššia účasť.

diskusia   kto hlasoval  

Bašternák je v base, ďalší lotri musia ísť za ním

poslal(a): porcupine.tree , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 dní  

youtube.com Opozičná strana Sloboda a Solidarita víta štvrtkové odsúdenie Ladislava Bašternáka aj obvinenie Mariana K. z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka, pri ktorej zavraždili aj jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Jej zástupcovia to uviedli na štvrtkovej tlačovej konferencii. Upozorňujú však na to, že Bašternák získal od štátu aj ďalšie neoprávnené vratky DPH a nad Marianom K. mohli byť aj "väčšie zvieratá".

diskusia   kto hlasoval  

Ondrej Dostál: Nekompetentný klamár Harabin

poslal(a): O. Dostal , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 6 dní  

dostal.blog.sme.sk Prezidentský kandidát Štefan Harabin je nielen klamár, ale zdá sa, že je aj nekompetentný. Dlhoročný sudca nedokáže čítať zákony. Alebo klame ešte bezostyšnejšie, ako si dokážeme predstaviť. Alebo oboje.

diskusia (3)   kto hlasoval  

Palko: Harabin bol z titulu členstva v KSČ čechoslovakistom a brýzgal na kresťanov

poslal(a): metodicka , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 dní  

postoj.sk Člen komunistickej strany bol čechoslovakistom z titulu členstva v strane. A z titulu člena strany automaticky tvrdil, že okupácia Československa armádami Varšavskej zmluvy v roku 1968 bola „bratská pomoc“. Na hlavniach sovietskych tankov sedeli a Harabin medzi nimi. Tento Harabin brýzgal na kresťanov, ktorí celý život držali kresťanskú líniu, a brýzga na nich i teraz. Jeho vyjadrenia sú dnes pokryteckejšie a tupšie ako v minulosti. Už toho rúhania azda bolo dosť. Sám Harabin by nebol problém, problémom by ani nebolo to, že ho volí nemálo starých komunistov. Problémom je to, že ho chce voliť časť katolíkov, ktorých opakovane priťahuje typ pseudokonzervatívnej postkomunistickej politiky, ktorá vždy neomylne viedla Slovensko do ťažkých kríz. Bol to prípad Mečiara, Fica a je to i prípad Harabina.

diskusia   kto hlasoval  

Arcibiskup so slovníkom na úrovni kotlebovcov či Harabina? V kázni straší, klame a...

poslal(a): Sigelius , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 8 dní  

tyzden.sk V skratke možno slová trnavského arcibiskupa zhrnúť nasledovne: voliť Čaputovú je hriech a kritiku si zaslúži aj kandidát František Mikloško

diskusia   kto hlasoval  

Verí Zuzana Čaputová Kiskovi menej ako Štefunkovi?

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 8 dní  

tyzden.sk Kandidátka na prezidentku Čaputová si myslí, že Andrej Kiska by sa nemal postaviť na čelo novej strany v prípade, ak sa potvrdí, že jeho firma spáchala daňový delikt. Jej súper Šefčovič sa zas nevie dištancovať od Smeru - aj toto si môžete pozrieť v zostrihu debaty, ktorú zorganizoval Denník N.

diskusia   kto hlasoval  

Róbert Bezák odpovedá arcibiskupovi Oroschovi

poslal(a): Sigelius , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 8 dní  

aktuality.sk Trnavský arcibiskup Ján Orosch si vybral zo všetkých kandidátov ako terč kritiky Františka Mikloška a Zuzanu Čaputovú. Rozprávali sme sa s jeho predchodcom

diskusia   kto hlasoval  

Je Slovensko mafiánsky štát, ako to hovorí Kiska? (prezidentská anketa)

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 dní  

dennikn.sk Šefčovič, Harabin a Bugár obracajú výroky o mafiánskom štáte a štátnej mafii proti prezidentovi Kiskovi. Čaputová hovorí, že mafiánske praktiky mocných prerástli do štátnych inštitúcií.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Mikloško: Táto krajina sa cyklicky vracia k svojim chybám. Sviečky ešte nezhasli

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 11 dní  

teraz.sk Podľa Mikloška je Slovensko na križovatke, na ktorej sa stretávajú dva svety, ktoré medzi sebou zvádzajú zápas. "Prvým svetom sú demonštranti, ktorí sa snažia bojovať za slušné Slovensko. Tvrdia, že sviečky ešte nezhasli. Akoby sa tak snažili vrátiť k ideálom kresťanstva počas sviečkovej manifestácie. Na druhej strane je svet nespokojnosti a veľkej frustrácie, ktorá prechádza do agresivity," skonštatoval. Táto križovatka sa podľa Mikloška nesie vo vnútropolitickej aj zahraničnopolitickej úrovni. "Z pohľadu vnútropolitickej roviny si myslím, že za posledných 30 rokov sme neboli v takej politickej kríze, v akej sme teraz. Súčasná vládna garnitúra musí skončiť. Dotiahla to až na pokraj morálnej a spoločenskej katastrofy. Navyše, ešte nikdy nebola taká bieda s alternatívou v opozícii. Tá dnes pre našu krajinu vôbec nie je alternatívou," uviedol. Z pohľadu zahraničnopolitického prostredia Mikloško upozorňuje na nárast radikálnych síl v demokratických krajinách. "Dnes nevieme, ako sa bude situácia vyvíjať, pretože Európska únia sa chveje.

diskusia   kto hlasoval  

Ján Hreško: Len nevoliť Mikloška

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 11 dní  

blog.postoj.sk Politický úspech však nemôže byť poslednou mierou hodnotenia spoločenského angažovania. František Mikloško je človekom politickým, no ešte viac človekom nádeje. Tá sa ukáže až v beznádejnej situácii, v ktorej už nemožno očakávať, že to dobre dopadne, no predsa je dôležité, že sa niekto za dobro postaví, napríklad, že bude za každých okolností trvať na úcte ku každej ľudskej bytosti a nebude kolaborovať s vládnucou mocou, hoci by to bolo lákavé. Vážim si Vás pán Mikloško. Postavili ste sa za spravodlivosť už viackrát, keď sa situácia zdala beznádejná, a napriek posmeškom tam za mnohých stojíte aj dnes a kandidujete, keď jedni vravia, že je treba voliť niekoho už len preto, že je sympatický a slušný, ďalší, že je treba voliť toho, s kým sa možno dohodnúť na status quo v „kultúrno-etických otázkach“, a poslední, že je treba voliť takého, kto sa nebojí (či skôr sa nehanbí) ukázať, aký je neslušný.

diskusia   kto hlasoval  

Mikloško: Prezident by mal hovoriť pravdu. Opozícia je vulgárna neznamená alternatívu

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 11 dní  

cas.sk Prezident často kritizuje súčasnú aj predchádzajúcu vládu. Boli by ste rovnako tvrdý? Prezident by mal hovoriť pravdu. Nechcel by som sa dostať do pozície, že by som zápasil len s vládou. Pokiaľ by sa však dostala do pozície, že by sa vláda dopúšťala nedemokratických krokov a jasne by sa ukazovalo, že zahmlieva trestnú činnosť, tak by som za každú cenu išiel do toho sporu. Na druhej strane prezident sa nemôže vyjadrovať len k otázkam vládnych koalícii. Tá vulgárnosť, ktorú vnášajú niektoré politické strany do života, tak by som sa voči nej ohradil. To nie je alternatíva pre ďalšie napredovanie Slovenska. Opozícia vždy nejakým spôsobom čaká, aby kontrolovala moc a nejakým spôsobom ju prevzala. Dnešná opozícia svojou vulgárnosťou neznamená alternatívu pre Slovensko a o tom by som otvorene hovoril.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...1101 nasledujúce>>
 

Váš účet