Optimalizácia vyhľadávania v MySQL nad dátumovými stĺpcami

poslal(a): Lucass , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 21 hod.  

itsoft.sk Vyhľadávate v MySQL v stĺpcoch s dátovým typom datetime? Ako toto hľadanie zoptimalizovať, aby bežalo čo najrýchlejšie? Prečítajte si v tomto článku.

diskusia   kto hlasoval  

Email Marketing v roku 2019 - čo nás čaká?

poslal(a): 4womensk , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 2 dni  

emailstuff.online Väčšia vizualizácia inboxu a interaktívne emaily a nielen to, personifikácia obsahu, vzhľadu a segmentácia...

diskusia   kto hlasoval  

Ako Nainštalovať CZ/SK Doplnky Do KODI.

poslal(a): zlutepupky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 3 dni  

milantulenko.eu Viete ako nainštalovať CZ/SK doplnky do KODI? Prečítajte si ucelený podrobný návod ako prepnúť novú inštaláciu softvéru KODI z pôvodného anglického jazyka do slovenčiny. Ďalej sa v článku dočítate ako pridať URL adresu repozitára do KODI a ako repozitár nainštalovať. Nakoniec sa dočítate ako nainštalovať české a slovenské doplnky a ako aktivovať doplnok Sosáč.

diskusia   kto hlasoval  

Spustili sme SEO nástroje - ako vám môžu pomôcť pre váš online projekt?

poslal(a): Forls , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 13 dní  

seonastroj.sk S novým rokom prichádzajú aj veľké novinky. Túto sme už chystali v posledných mesiacoch v roku 2018, ale trebalo ju otextovať a otestovať a to sa nám konečne podarilo. Preto sme včera 1.1.2019 oficiálne spustili všetky naše SEO nástroje. Pokiaľ budete mať nejaké nápady, čo k nim pridať, tak určite napíšte a radi budeme postupne tieto seo nástroje dopĺňať o nové. Celkovo sme spustili 24 SEO nástrojov.

diskusia   kto hlasoval  

V MySQL tranzakcii nefunguje rollback

poslal(a): Lucass , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 19 dní  

itsoft.sk Riešite prečo vám v MySQL tranzakcii nefunguje rollback a úpravy v DB sú commitnuté, aj keď by nemali byť? Možno robíte jednú zásadnú chybu. V článku sa dozviete akú.

diskusia   kto hlasoval  

Jak vznikl nápad na vzdělávací aplikaci Mentedy

poslal(a): PatrikGajdos , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 19 dní  

medium.com Včera jsme publikovali první článek na blog o aplikaci Mentedy, kterou něco málo přes rok s kamarády vyvíjíme. Popisujeme, jak celá myšlenka vznikla a o čem chystaná aplikace bude. Pokud by vás zajímal pohled do zákulisí vývoje a toho, co řešíme, určitě nás sledujte! Přejeme vám také úspěšnej a šťastnej rok 2019. Užijte si sklonek toho stávajícího v klidu a pohodě.

diskusia   kto hlasoval  

3D foto a 3D video levně s akčními kamerami

poslal(a): tom99 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 25 dní  

3djournal.com Když se vám podaří synchronizovat dvě levné akční kamery, můžete pak snadno natáčet 3D video. Vaše DIY 3D kamera přitom přijde na méně než dva tisíce korun. Tady jsou tipy, jak na to. Ale pozor: Jen na vlastní riziko.

diskusia   kto hlasoval  

Jak dělat panorama pro virtuální realitu levně

poslal(a): tom99 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 25 dní  

gamecondor.com Chcete také vytvářet 360stupňová panoramata pro virtuální realitu? Dá se to udělat i levnou akční kamerou! Tady jsou užitečné tipy.

diskusia   kto hlasoval  

Títo ľudia neexistujú, sú vytvorení umelou inteligenciou, čo nasleduje?

poslal(a): svetkuriozit , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 25 dní  

svetkuriozit.sk Je to síce trochu neuveriteľné, ale umelá inteligencia v nejakých podobách už existuje. Túto konkrétne naučil vytvárať z určitých zdrojov úplne nové tváre ľudí, ktorí reálne neexistujú.

diskusia   kto hlasoval  

Don't use Windows 10 - It's a privacy nightmare

poslal(a): rastaman , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 34 dní  

privacytools.io Microsoft introduced a lot of new features in Windows 10 such as Cortana. However, most of them are violating your privacy.

diskusia   kto hlasoval  

Vytvorte si vlastnú aplikáciu a zarábajte až 300 eur denne!

poslal(a): musiczoneeu , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 35 dní  

music-zone.eu Vaša šanca na vytvorenie kvízu, ktorý si stiahne niekoľko desiatok, alebo stoviek tisíc ľudí je naozaj veľká. Stačí len vymyslieť tému a môžete začať.

diskusia   kto hlasoval  

Vieme, čo chcú ITčkári

poslal(a): sba , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 36 dní  

robime.it Viac ako 10 000 ľudí chýba dnes v IT na Slovensku. Ako sa vyjadril pre Forbes známy expert na talent management Josh Bersin: ,,Vojna o talent sa skončila. Vyhral talent.” V súčasnosti si IT špecialisti môžu vyberať. Čo ich zaujíma, keď sa rozhodujú či zostať alebo odísť? S čím sú v IT firmách spokojní? Čo ich štve?

diskusia   kto hlasoval  

Němečtí umělci nachystali past na neonacisty. Ti se sami prozradili

poslal(a): . , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 37 dní  

wave.rozhlas.cz Dnes vyšlo najevo, že neonacisté sedli skupině umělců na lep. Ve skutečnosti se totiž označili navzájem sami. Centrum politické krásy původní výzvu stáhlo a nyní na svých stránkách pouze uvádí, jak probíhal sběr dat. Neonacisté svá jména a jména svých kamarádu prozrazovali na online pranýři jednoduše tím, jak je zadávali do vyhledávače stránky. Díky tomu bylo identifikováno více než 1 500 přívrženců ultrapravice a pomocí datové vizualizace jsou z

diskusia (1)   kto hlasoval  

PureVPN Addon – Ako Nainštalovať Doplnok Do KODI

poslal(a): zlutepupky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 37 dní  

milantulenko.eu PureVPN je služba, ktorá vám umožní bezpečné a šifrované pripojenie na internet. Skratka VPN znamená, že ide o virtuálnu privátnu sieť,ktorá je tvorená stovkami až tisíckami serverov, strategicky rozmiestnených po celom svete. Konkrétne sieť PureVPN je tvorená viac ako 2 000 servermi,ktoré sú umiestnené vo viac ako 180 krajinách sveta.

diskusia   kto hlasoval  

Bez chladničky je život ťažký

poslal(a): Insider , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 39 dní  

osobnyblog.sk Ako samozrejmosť berieme spústu vecí okolo seba. Používame rôzne zariadenia bez toho, že by sme si ich uvedomovali. Až ich porucha nás vráti do inej reality. Až vtedy si uvedomujeme, koľko času nám šetria a ako robia náš život pohodlný. Ako minule, keď sa nám pokazila chladnička.

diskusia   kto hlasoval  

Spiro potrubí jako důležitá součást vzduchotechniky

poslal(a): mawa , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 40 dní  

czvzduchotechnika.cz SPIRO potrubí je kruhové spirálně vinuté vzduchotechnické potrubí, které je vyrobeno z galvanicky pozinkovaného plechu. Vzduchotechnické kruhové potrubí SPIRO je určené pro aplikace klimatizace nebo větrání.

diskusia   kto hlasoval  

Čísla a znaky v Jave - Learn2Code.sk

poslal(a): Tomas1331 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 44 dní  

learn2code.sk V tomto článku sa spolu pozrieme na základy práce s číslami a znakmi v programovacom jazyku Java.

diskusia   kto hlasoval  

Ako využiť seo nástroj Marketing Miner v praxi

poslal(a): Forls , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 50 dní  

seonastroj.sk Najpoužívanejší seo nástroj v Česku je Marketing Miner. Chcete vedieť ako ho efektívne využiť pre váš online projekt? Toto všetko sa dočítate v článku. Málokto však tuší, že ho dokáže využiť každí, kto má online projekt a ušetriť vďaka nemu svoj cenný čas. Kompletné využitie Marketing Mineru podľa toho kto ho používa (copywriter, PPC špecialista, webdesigner...) nájdete v sekcií prehľad minerov.

diskusia   kto hlasoval  

Black Friday 2018 – zľavy na WordPress šablóny a pluginy

poslal(a): Vlado678 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 53 dní  

jurosko.sk Chceli by ste výhodnejšie získať obľúbené WordPress šablóny a pluginy? Black Friday je najlepší čas na nákup prémiových WordPress produktov.

diskusia   kto hlasoval  

Pohybové čidlo ohlídá jakýkoliv objekt. Co všechno umí a jak vybrat?

poslal(a): ZOOCO , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 53 dní  

zooco.io Detektory pohybu patří k nejspolehlivější ochraně proti zlodějům. Pomáhají odhalit pokus o vloupání. Navíc při detekci pohybu spustí zvukový nebo světelný alarm a pokud si pořídíte chytré čidlo, dá vám vědět SMS zprávou. Pohybové čidlo ale využijete i v případě, že chcete mít přehled o pohybu blízkých osob — například jestli se děti vrátily domů ze školy, nebo jestli nemocná babička neodešla sama z bytu.

diskusia   kto hlasoval  

Auperius - klimatizácie do bytu

poslal(a): Kolomanos , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 54 dní  

auperius.com Naša spoločnosť Vám poskytne komplexný servis pri obstarávaní, realizácii, montáži, pri záručnom a pozáručnom servise klimatizačných zariadení. Montážou zariadenia naša starostlivosť nekončí. S montážou dostanete aj starostlivosť o zariadenie v záruke, a samozrejme poskytujeme aj odborný pozáručný servis.

diskusia   kto hlasoval  

Pripojte Sa K VPN A Užívajte Si Online Slobodu.

poslal(a): zlutepupky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 54 dní  

milantulenko.eu V článku sa dočítate o tom, čo je to VPN,ako skryť svoju online identitu a ako sa pripojiť na bezpečný internet. Užívajte si online slobodu, na ktorú máte legitímné právo.

diskusia   kto hlasoval  

Elegant Themes chystá Black Friday s dárky za 500 000 dolarů!

poslal(a): kuba007 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 56 dní  

wpradce.cz Nejpopulárnější WordPress šablona na světě - Divi - bude na Black Friday za sníženou cenu. Pro nejrychlejší si vývojáři navíc připravili velké množství hodnotných dárků zdarma.

diskusia   kto hlasoval  

Stručná história Proof-of-Work systémov

poslal(a): petergasper , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 59 dní  

kratkespravy.sk Proof-of-Work systémy sa dostali do širšieho povedomia až s rozmachom kryptomien počas druhej dekády 21. storočia, no výskum v tejto problematike prebiehal intenzívne už roky predtým.

diskusia   kto hlasoval  

ŠKODA SCALA

poslal(a): Ján23 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 60 dní  

borsauto.sk Nový model ŠKODA SCALA je päťdverový hatchback, ktorý spája svoj emocionálny dizajn s vysokým stupňom funkčnosti a najmodernejšou konektivitou. Model bude verejnosti predstavený do konca roka 2018 a na trh vstúpi už v prvej polovici roku 2019.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...758 nasledujúce>>
 

Váš účet