Chraňte své soukromí s VPN!

poslal(a): kuba007 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 3 dni  

winportal.cz Připojením k internetu často ztrácíte své soukromí. Sledují vás analytické nástroje, sociální sítě, reklamní služby, ale dost možná i váš poskytoval internetu či stát.

diskusia   kto hlasoval  

Majitelia telefónov Samsung Galaxy S7 a S7 EDGE môžu mať dôvod na radosť

poslal(a): fildo , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 5 dní  

insideit.eu https://www.insideit.eu/l/majitelia-telefonov-samsung-galaxy-s7-a-s7-e dge-mozu-mat-dovod-na-radost/

diskusia   kto hlasoval  

DNA Theme: Premium WordPress šablona úplně zdarma?

poslal(a): kuba007 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 6 dní  

wpradce.cz Premium šablony jsou, alespoň dle mého dojmu, stále využívanější u všech typů webových stránek. Nabídka se neustále zvětšuje a ceny jsou už od pár dolarů, takže to rozhodně není žádný velký náklad.

diskusia   kto hlasoval  

Google účty dostávajú čistejší vzhľad

poslal(a): fildo , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 9 dní  

insideit.eu Podľa slov spoločnosti Google, 20 miliónov ľudí denne navštevuje stránku svojho účtu.

diskusia   kto hlasoval  

Mobilní sítě 5G budou spuštěny již letos, telefony s 5G se objeví příští rok

poslal(a): tom99 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 10 dní  

businessit.cz Již letos budou v komerčním provozu spuštěny první 5G sítě, průkopníkem v jejich zavádění je Severní Amerika. A v roce 2023 bude 20 procent celkového datového provozu probíhat právě přes mobilní sítě páté generace.

diskusia   kto hlasoval  

Microsoft představil dostupný tablet Surface Go

poslal(a): kuba007 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 11 dní  

winportal.cz Už několik měsíců se očekával příchod cenově dostupnějšího zařízení z řady Surface, která by měla být zárukou nejlepšího zážitku při používání Windows 10.

diskusia   kto hlasoval  

Steam Link: streamovanie hier z PC na TV

poslal(a): extreeme , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 11 dní  

kulman.sk Pred niekoľkými týždňami som na Steame narazil na zaujímavú akciu. Steam Link v zľave 95%, vďaka ktorej stál len 2.75€, plus poštovné asi 10€. Bundle s bezdrôtovým ovládačom bolo v akcii za 37.61€ plus poštovné, tiež zaujímavá cena. Keďže som PC hráč s väčšou knižnicou Steam hier, aj keď v poslednom čase hrajem len Blizzard hry, rozhodol som sa akciu využiť a Steam Link objednať.

diskusia   kto hlasoval  

YouTube dostáva funkciu "obraz v obraze"

poslal(a): fildo , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 12 dní  

insideit.eu Populárna služba YouTube teraz prináša známu funkciu "obraz v obraze" aj do svojej štandardnej a bezplatnej verzie aplikácie.

diskusia   kto hlasoval  

Recenzia na Samsung Galaxy A6

poslal(a): fildo , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 14 dní  

insideit.eu Smartfóny strednej triedy sú pre ich výrobcov rovnako dôležité, ako vlajkové lode. Práve tieto cenovo dostupnejšie zariadenia sa totiž môžu predávať lepšie a v konečnom dôsledku vynášať spoločnostiam vyššie zisky.

diskusia   kto hlasoval  

Americkí hasiči používajú unikátnu vodnú pištoľ. Kovom aj betónom prejde za pár...

poslal(a): raffaelo , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 16 dní  

startitup.sk Ame­rickí ar­mádni ha­siči ne­do­ká­zali v roku 2008 za­chrá­niť ho­riaci bom­bar­dér B-2, ktorý sa zrú­til na plo­chu le­tiska ame­ric­kej zá­kladne na Gu­ame. Dô­vo­dom smut­ného konca boli pla­mene, ktoré sa na­chá­dzali vo vnútri uzav­re­tého lie­tadla. Do­stať vodu do vnú­tor­ného pries­toru sa jed­no­du­cho ne­po­da­rilo. Rie­še­ním je vodná pištoľ, ktorá pre­niká ko­vom, be­tó­nom i sk­lom.

diskusia   kto hlasoval  

MyThemeShop má šabony za 19 $ a pluginy za polovic

poslal(a): kuba007 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 16 dní  

wpradce.cz MyThemeShop patří mezi nejznámější obchod s premium WordPress šablonami. Nyní byla u příležitosti amerického 4. července sleva na všechny šablony, které tak můžete mít za pouhých...

diskusia   kto hlasoval  

Študent vymyslel airbag na mobil, koniec rozbitému displeju

poslal(a): svetkuriozit , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 16 dní  

svetkuriozit.sk Študent z nemeckej univerzity si raz na svojom iPhone rozbil displej po tom, ako mu spadol na zem. Problém, ktorý pozná veľká väčšina z nás. Tak sa teda naštval a vymyslel tento „airbag“ na mobil, ktorý sa pri voľnom páde sám otvorí a mobilu sa nič nestane.

diskusia   kto hlasoval  

Recenzia na Logitech G413

poslal(a): fildo , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 19 dní  

insideit.eu Kvalitná klávesnica je nepostrádateľným spoločníkom každého hráča. Táto klávesnica ponúkne robustné spracovanie, dve farebné varianty či rýchle mechanické spínače

diskusia   kto hlasoval  

Vizuální editory jako budoucnost WordPressu?

poslal(a): kuba007 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 22 dní  

wpradce.cz Ať se nám to může nelíbit sebevíc, tak vizuální editory jsou všude. YouTube praská ve švech s reklamou na WIX editor, který umožňuje každému si „naklikat“ vlastní webové stránky. Pětkrát kliknete a už je z vás webmaster.

diskusia   kto hlasoval  

Google ponúkne možnosť verifikácie panela informácií

poslal(a): fildo , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 23 dní  

insideit.eu Spoločnosť Google prináša možnosť verifikácie a vytvorenia panela informácií v prostredí pre vyhľadávanie. Je však potrebné splniť podmienky.

diskusia   kto hlasoval  

Neplatený linkbuilding - ako na to?

poslal(a): Forls , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 24 dní  

seonastroj.sk Linkbuildingová stratégia - 6 spôsobov ako získať spätný odkaz zdarma z kvalitných webov. Získavanie spätných odkazov (linkbuilding) je beh na dlhú trať a dokážete (musíte!) ho robiť stále, aj keď je to niekedy v určitých oblastiach veľmi náročne. Keď dosiahneme prvú pozíciu na určité kľúčové slovo, neznamená to, že môžeme s linkbuildingom prestať, práve naopak.

diskusia   kto hlasoval  

Technical Computing Camp privíta nadšencov technických výpočtov a počítačových...

poslal(a): UCN , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 24 dní  

zajtra.sk V poradí už 5. ročník stretnutia technických výpočtov a počítačových simulácii sa bude konať začiatkom školského roka. Podujatie tiež pre študentov, ale aj pre tých, ktorí sa chcú naučiť programovať Arduino alebo Raspberry pi, prípadne pre všetkých, ktorí uvažujú o založení startupu so zameraním na výskum a vývoj.

diskusia   kto hlasoval  

Aké vchodové dvere sú najlepšie

poslal(a): milujemekabelky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 27 dní  

golem.sk Hliník patrí medzi materiál, ktorý sa teší vysokej obľube a niet sa čomu čudovať. Totiž, hliník je synonymum pre odolnosť, vysokú životnosť a stabilitu. Ak teda hľadáte kvalitné vchodové dvere, ktoré splnia aj vaše najnáročnejšie požiadavky na dvere, hliníkové dvere sú presne to, čo hľadáte. Pýtate sa prečo?

diskusia   kto hlasoval  

Potrebujete nové vchodové dvere?

poslal(a): milujemekabelky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 27 dní  

momenty.sk Nič nezmení vzhľad vášho domova tak dramaticky ako to dokážu vstupné dvere. Ak by ste radi vylepšili celkový dojem z vašej nehnuteľnosti, nové vchodové dvere sú skvelým priestorom, kde začať. Tento článok vám pomôže lepšie pochopiť čo si pri výbere nových dverí všímať a aké materiály sú dnes v tomto odvetví najobľúbenejšie.

diskusia   kto hlasoval  

Vchodové dvere ktoré splnia vaše očakávania!

poslal(a): milujemekabelky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 28 dní  

people.sk Každý z vás mi dá za pravdu, že domov je miesto, kde by sme sa mali cítiť nielen komfortne, ale najmä bezpečne, a to za akýchkoľvek okolností. K tomu, aby sme boli chránení pred negatívnymi vplyvmi, medzi ktoré patrí požiar, ba dokonca „neželaná návšteva“ v podobe zlodejov, sú potrebné kvalitné vchodové dvere, ktoré sú akýmsi vstupom do nášho príbytku. Aké vchodové dvere sa vyznačujú prvotriednou bezpečnosťou, stabilitou a odolnosťou voči mechani

diskusia   kto hlasoval  

Aké by mali byť vchodové dvere?

poslal(a): milujemekabelky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 28 dní  

inmagazin.sk Rozhodli ste sa s prichádzajúcim letom pre radikálnu rekonštrukciu domu, resp. bytu? V takomto prípade by ste nemali zanevrieť na výmenu starých okien i dverí za nové, keďže práve dvere sú vstupom do nášho príbytku, no okrem toho nás chránia pred neželanou návštevou. Ak aj vy váhate nad tým, aké vchodové dvere by boli pre vás z hľadiska kvality, ale tiež ceny najvhodnejším variantom, možno ostanete prekvapený, no plastové dvere sú presne to, čo s

diskusia   kto hlasoval  

Rady ako sa dá zarobiť na kryptomenách

poslal(a): akopodnikat , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 29 dní  

akopodnikat.eu V poslednom roku patria kryptomeny k najkomentovanejším témam, veľké množstvo ľudí do nich investovalo mnohý dobre zarobili ale aj prerobili.

diskusia   kto hlasoval  

Jak se zbavit hesla ve Windows 10

poslal(a): tom99 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 31 dní  

businessit.cz Tipy, jak se zbavit existujícího hesla ve Windows 10 a přihlašovat se bez něj, jak heslo změnit nebo jak si poradit se zapomenutým heslem do Windows 10.

diskusia   kto hlasoval  

Pozvánka na Agile Prague Conference 2018

poslal(a): Asmat , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 31 dní  

soch.cz Jako každý rok bych vás ráda pozvala na konferenci Agile Praguekterá bude 10-11. září v Praze. Agile Prague je každoročně největší událostí Agilního světa a stejně jako poslední roky má bohatý program. Tématem letošního roku je Business Agility, tedy Agile v rámci organizace jako takové.

diskusia   kto hlasoval  

Ako vybrať správnu kuchyňu

poslal(a): milujemekabelky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 32 dní  

mt-nabytok.sk Kuchyňa je stredobodom každého domu, miesto, kde budete variť a jesť, baviť sa, zhromažďovať sa a dokonca pracovať. Ale či už je veľká alebo malá, použitie toho správneho štýlu je dôležité – nová kuchyňa je veľká investícia a zahŕňa veľa problémov, ktoré je potrebné riešiť.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...755 nasledujúce>>
 

Váš účet