Bábätká z považskobystrického regiónu - SME | MY Považská

poslal(a): joSP1963 , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 6 hod.  

mypovazska.sme.sk Fotografie bábätiek z považskobystrickej a trenčianskej pôrodnice.

diskusia   kto hlasoval  

Akko mať viac peňazí - pre mladých

poslal(a): janicka495 , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 12 hod.  

pozickynonstop.sk V istom momente si každý mladý človek uvedomí, že rodičia, strýkovia, tety, starí rodičia a učitelia v škole sa im snažili odovzdať pár rád, ktoré si overili na vlastnej koži. Zvyčajne si to však priznáme až po búrlivom období nezmyselného míňania a života na vysokej nohe, kedy bolo najdôležitejšie mať dostatok peňazí na večernú diskotéku alebo obed s priateľmi.

diskusia   kto hlasoval  

7 finančných krokov pred tridsiatkou

poslal(a): janicka495 , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 12 hod.  

financiednes.sk Tridsiatka je pre mnohých míľnikom medzi detstvom a dospelosťou, vstupom do bájneho časopriestoru, v ktorom už sú vyriešené všetky zásadné otázky života. Túžime si vybrať partnera, porodiť deti alebo naštartovať naplno kariéru, kúpiť dom, byt, auto alebo aspoň psa. Niečo stihneme, niečo nie – také stretnutie so životnou láskou sa predsa naplánovať nedá. Sú však veci, ktoré máme pevne vo svojich rukách a na tie nasledujúce by ste mali zamerať svoj

diskusia   kto hlasoval  

Ako sa dá vyliečiť z rakoviny

poslal(a): juicy_sk , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

40plus.sk Prečo som práve ja ten, čo musí podstúpiť ťažké životné skúšky? Položili ste si už túto otázku niekedy vo svojom živote? A našli ste na ňu odpoveď? SLAVOMÍR ODZIOMEK je jeden z tých, čo museli hľadať odpoveď. Nielen odpoveď, ale i spôsob, ako svoj problém vyriešiť Osud mu nadelil onkologickú diagnózu a pre 40plus zaujímavo a inšpiratívne opísal svoj životný príbeh. Aj keď Slavo operáciu odmietol.

diskusia   kto hlasoval  

Falošné stránky V siedmom nebi Vila Rozborila. Čím sú nebezpečné?

poslal(a): vigoman , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 1 deň 5 hod.  

hoax.sk Zneužitie značky, ako sa to deje v rámci rôznych supermarketov a falošných poukážok je niečo podobné, ako zneužitie značky relácie, ktorá má nejaký imidž. Nebudeme špecifikovať o aký imidž ide, keďže nie sme fanúšikmi kamier namierených na slzy. Relácia V siedmom nebi je známa z televíznych obrazoviek pre určitú dobročinnosť. Podvodník, ktorý len 17. novembra 2019 vytvoril stránku, ktorá pritom nemá nič spoločné s originálnou pôvodnou...

diskusia   kto hlasoval  

Nemecký ovčiak, ktorý ostal ako šteniatko po celý život je každého sen

poslal(a): svetkuriozit , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 1 deň 5 hod.  

svetkuriozit.sk Tento nemecký ovčiak má veľmi zriedkavú poruchu, ktorá spôsobuje jeho trpasličí vzhľad po celý jeho zvyšok života. Niekto by si mohol povedať, že je chorý, pre niekoho je to ale šteniatko navždy! Takto vyzerá vo veku 2 rokov a jeho vzhľad spôsobil parazit giardia.

diskusia   kto hlasoval  

Tváře brankáře Čecha či topmodelky Němcové zneužity pro kryptoměnový podvod!

poslal(a): obchodnikcz , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

investplus.cz Facebook se již delší dobu potýká s řadou podvodných reklam, které slibují rychlé zhodnocení peněz a milionové zisky. Reklamy na podvodnou platformu zneužívají identitu brankáře Petra Čecha a modelky Petry Němcové.

diskusia   kto hlasoval  

Druh a družka – právne aspekty spolužitia

poslal(a): Ľudskosť , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

xpravo.eu Nie každý pár sa rozhodne uzatvoriť manželstvo. Spolužitie „bez papiera“ má však právne dôsledky v prípade rozličných životných udalostí. Spoločný majetok, spoločné úvery, spoločné deti, či dedenie. Ako právny poriadok nazerá na spolužitie dvoch ľudí bez toho, aby uzavreli manželstvo?

diskusia   kto hlasoval  

Oľga Valková na súde: Ernest Kočnerom pohŕdal, išiel z neho strach

poslal(a): takotompotom , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

dennikn.sk Exmanželka Ernesta Valka poprela Kočnerovu verziu, že zmenky, za ktoré je pred súdom, vymyslel právnik Valko. S Kočnerom si podľa nej nikdy nepodal ani len ruku. Zavraždený právnik Ernest Valko je jednou z osôb, ktoré Marian Kočner a Pavol Rusko opakovane spomínajú na súde v prípade falšovania zmeniek voči televízii Markíza. Samotný Kočner po Valkovej vražde v roku 2010 vypovedal, že právnik ho nikdy v ničom nezastupoval. Keď však Kočnera obvinili v kauze zmeniek, vyhlásil, že návrh riešiť vyrovnanie medzi Markízou a Gamatexom aj zmenkami, nielen oficiálnym vyplatením, vymyslel práve Valko. Markíza to odmieta a v stredu túto Kočnerovu verziu odmietla aj Valkova exmanželka Oľga.

diskusia   kto hlasoval  

MamaLu.sk – „najkrajší šperk ženy je kabelka“

poslal(a): gianni.kvasnicova@gmail.com , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

blog.biznisweb.sk Prečítajte si, ako vznikajú nádherné dizajnové kabelky od MamaLu Fashion. V článku aj e-shope nájdete množstvo krásnych tašiek, ktoré určite potešia pod vianočným stromčekom, ale i ako darček k narodeninám. Inšpirujte sa výberom vianočného darčeka.

diskusia   kto hlasoval  

Život nie je náhoda, ale voľba.

poslal(a): juicy_sk , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

40plus.sk “Život nie je náhoda, ale voľba. Najdôležitejšie nie je to, čo sa deje, ale ako si s tým poradíme.” Hal Urban Občas sa nám v živote stanú veci, na ktoré by sme najradšej rýchlo zabudli. Každému sa v živote čas od času postaví do cesty nejaká prekážka či problém. Nemožno tomu predísť, obísť alebo to preskočiť, vždy je tomu potrebné čeliť tvárou v tvár.

diskusia   kto hlasoval  

Návšteva Star Wars: Galaxy's Edge v Disney's Hollywood Studios

poslal(a): extreeme , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

kulman.sk Po návšteve Kennedy Space Center v Cape Caneveral som sa ako fanúšik Star Wars rozhodol navštíviť Star Wars: Galaxy’s Edge v Disney’s Holywood Studios pri Orlande.

diskusia   kto hlasoval  

Pochod za odluku cirkvi od štátu

poslal(a): qwewi , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

oskorip.blog.sme.sk V Bratislave sa 1. decembra pochodovalo za dodržanie jednej z požiadaviek nežnej revolúcie z novembra 1989. Vymedzenie právomocí a podpory cirkvám zo strany štátu sa doteraz nepodarilo dodržať. Práve naopak, za posledné obdobie sa výhody cirkví postupne navyšujú a vytvárajú nevídané rozdiely v našej spoločnosti.

diskusia (28)   kto hlasoval  

Každý tretí slovenský školák má problémy s porozumením čítaného textu

poslal(a): newsman2 , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

noviny.sk Medzinárodné testovanie PISA opäť ukázalo, že až takmer tretina 15-ročných testovaných slovenských detí má problém s porozumením textu. Aj keď sa žiaci podľa výsledkov čitateľskej či prírodovednej gramotnosti mierne zlepšili, ostávame naďalej pod priemerom krajín OECD. Predbehli nás Česi, Poliaci aj Maďari. Na priemer sme to dotiahli len pri meraní matematickej gramotnosti.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Tradičná rodina: Martinko (4) bojuje o život, zbil ho otec! V nemocnici strávil aj...

poslal(a): liliputinko , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

topky.sk Začiatkom minulého týždňa došlo v Brezne k otrasnému incidentu. Fyzicky tu napadli len štvorročného chlapčeka. Celý prípad je o to strašnejší, že zranenia mu mal spôsobiť jeho vlastný otec. Syna mal ale zbiť aj v decembri 2018. Momentálne je znova v rukách polície, všetci sa však obávajú, že sa zopakuje scenár z minulosti...

diskusia   kto hlasoval  

Po štyridsiatke som sa na svet začala pozerať inými očami

poslal(a): juicy_sk , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

40plus.sk Vek som nikdy veľmi neriešila, ale keď som dosiahla štyridsať rokov, niektoré veci som si uvedomovala intenzívnejšie. V mladšom veku človek rieši štúdium, bývanie, kariérny rast, zakladanie rodiny, deti, čo každého dosť pohltí. Po štyridsiatke som sa na svet začala pozerať inými očami. Mala som väčší priestor zaujímať sa o veci verejné a vyhodnotila som, že nestačí frflať pred televízorom.

diskusia   kto hlasoval  

Vodič v Anglicku vyšiel s autom na chodník a usmrtil 12-ročného chlapca

poslal(a): liliputinko , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

aktuality.sk Život 12-ročného chlapca a zranenia ďalších piatich ľudí si vyžiadal incident, ku ktorému došlo v meste Loughton v anglickom grófstve Essex. Vodič osobného auta značky Ford KA tam vyšiel so svojím vozidlom na chodník, pričom narazil do skupiny chodcov a z miesta činu ušiel. Informovala o tom spravodajská televízia Sky News.

diskusia   kto hlasoval  

Matka dovolila synovi, aby se ve dvou letech stal holčičkou

poslal(a): liliputinko , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 4 dni  

idnes.cz Jaime Clara z New Yorku před osmi lety porodila chlapečka. Už když mu byly dva roky ale viděla, že se nechová podobně jako jeho starší bratři, ale inklinuje k věcem, se kterými si hrály dívky. V jeho čtyř letech jim pak pediatr sdělil, že je Dempsey zřejmě dívkou, která se narodila v klučičím těle.

diskusia   kto hlasoval  

Jasáme nad materiálnymi výdobytkami, alebo plačeme nad morálnym marazmom tejto doby?

poslal(a): JozefViskup , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 4 dni  

alianciazanedelu.sk Keď vidím tie znudené mátohy s telefónmi v rukách,ktoré furt niečo ťukajú (s hrúbkami,ktoré ani nevymyslíš),niečo čítajú a pritom v živote neprečítali žiadnu poriadnu knihu.Toť som bola behať na Kuchajde.My sme tam kedysi chodili randiť,bozkávať sa,dotýkať sa…Chlapci s dievčatami.Dnes??Až na niekoľko výnimiek sa ženy muchlujú so ženami,chlapi s chlapmi.V ruke smartfón a každý si s niekým píše.

diskusia   kto hlasoval  

Po štyridsiatke cítila vyhorenie a rozhodla sa byť sama sebou. Katarína Knežová

poslal(a): juicy_sk , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 4 dni  

40plus.sk AJ VY STE SA ZAČALI HĽADAŤ PO 40KE? Katarína Knežová pracovala vo finančnej sfére a v korporácii na vyšších pozíciách. Napriek tomu, že väčšine národa by sa mohlo zdať, že z takejto práce sa neodchádza, Katarína to cítila inak. A rozhodla sa, že bude robiť čo ju baví. Že bude sama sebou. 🎯Nechali ste si | Nechali by ste si v procese zmien poradiť?

diskusia   kto hlasoval  

Šimečka: Homosexuálne správanie je súčasťou evolúcie u zvierat aj u ľudí

poslal(a): liliputinko , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 5 dní  

dennikn.sk V živočíšnej ríši je homosexualita podobne rozšírená ako u ľudí, a ako píše týždenník The Economist, vo vedeckých kruhoch sa rodí nová teória, podľa ktorej je homosexuálne správanie prirodzenou súčasťou evolúcie aj reprodukčného procesu. Homosexuálne správanie je zaznamenané zhruba pri 1 500 živočíšnych druhoch.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Roman Joch: Konzervatismus není ideologie, je to životní postoj

poslal(a): metodicka , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 5 dní  

plus.rozhlas.cz Politik, publicista a ředitel Občanského institutu Roman Joch rád provokuje svými konzervativně radikálními názory. „Konzervatismus není ideologie, je to životní postoj,“ říká. V poslední době ale ubírá směrem k realističtějšímu nahlížení politické i společenské situace.

diskusia   kto hlasoval  

Spôsobujú počítačové hry násilie?

poslal(a): JaJYT , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 6 dní  

youtube.com Spravodajstvo nás denne zásobuje informáciami o kriminalite a z času na čas, sa najmä extrémne prípady pripisujú videohrám. Zvlášť sa táto hypotéza objavuje v médiách a u politikoch po masových streľbách ku ktorým dochádza napr. na školách v USA. Čo nám však hovoria tvrdé dáta a vedecké výskumy? Existuje súvislosť medzi rozšírením násilných videohier a zvýšením kriminality?

diskusia   kto hlasoval  

Bábätká z považskobystrického regiónu - SME | MY Považská

poslal(a): joSP1963 , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 6 dní  

mypovazska.sme.sk Fotografie bábätiek z považskobystrickej a trenčianskej pôrodnice.

diskusia   kto hlasoval  

Útok nožom v Londýne si vyžiadal dve obete

poslal(a): liliputinko , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 6 dní  

aktuality.sk Incident s dvoma obeťami na životoch z „radov verejnosti“ londýnska metropolitná polícia označila za teroristický čin. Predpokladaný páchateľ zomrel priamo na moste. Podľa polície mal zrejme pri sebe falošné výbušné zariadenie.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...823 nasledujúce>>
 

Váš účet