Drzí absurdní podvodníci a prípravok na chudnutie Kankusta Duo

poslal(a): vigoman , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 1 deň 8 hod.  

hoax.sk Podvodníci ukradli zo stránok fínskeho ortopéda fotografiu a fotografie aj zo stránok americkej fitnesky. Vymysleli si účinky novej revolučnej látky, odborníka, ako aj klientky, ktorá tvrdí, že to vyskúšala a schudla. Nič z toho ale nie je pravda.

diskusia   kto hlasoval  

O Ústave Slovenskej republiky

poslal(a): Metod Rybár , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

sekularisti.sk Hneď z úvodu sa slovenský štát zaväzuje dosiahnuť „mravným a politickým vývojom najvyšší stupeň blaha spoločnosti i jednotlivcov.“ Vieme ako to nakoniec dopadlo pre mnohých jednotlivcov i celé spoločenstvá.

diskusia   kto hlasoval  

Ako nás oblbuje primátor Nesrovnal

poslal(a): ppx , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

martinicky.blog.sme.sk Bratislava starne a klesá v nej percento produktívneho obyvateľstva: Aj preto, že v cene bývania patrí k najdrahším v Európe, a podobne ako celé Slovensko, aj Bratislava má príliš málo nájomných bytov. Primátor Nesrovnal tvrdí, na vine sú mestské časti, a mesto nemôže stavať nájomné byty, lebo nemá stavebný úrad. To je nehorázne zavádzanie občanov

diskusia (1)   kto hlasoval  

Británie zažívá vlnu brutálních přepadení: lupiči útočí na oběti kyselinou

poslal(a): chillipouke , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

respekt.cz Velká Británie řeší vlnu obzvlášť ohavných útoků - a ne, nemluvíme o terorismu. V zemi se mezi zločinci rozmohla nová “móda” vychrstnout obětem do obličeje kyselinu sírovou nebo jinou žíravinu. Nejde o ideologický zločin ani kulturně motivované barbarství s cílem zohavit ženy za “prohřešky” proti dobrým mravům. Z útoků kyselinou se stala „úplně obyčejná“ technika přepadení a krádeží.

diskusia   kto hlasoval  

Výzvy k nenávisti vůči nemuslimům svoboda slova nekryje, rozhodl Štrasburk

poslal(a): chillipouke , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

zpravy.idnes.cz Na nenávistná internetová videa vůdce belgické radikální islamistické organizace se nevztahují ustanovení o svobodě slova tak, jak ji chápe Evropská úmluva lidských právech. Rozhodl o tom ve čtvrtek ve Štrasburku Evropský soud pro lidská práva.

diskusia   kto hlasoval  

Posledný nech zhasne. Živočíchy u nás vymierajú rýchlym tempom

poslal(a): liliputinko , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

aktuality.sk Nemecko bez nočných motýľov, lúčnych koníkov či pestríc, Briti bez včiel a rôznych druhov chrobákov, Francúzsko bez žiab a salamandier. Európa – vrátane Slovenska – už niekoľko rokov dramatický stráca živočíšne druhy.

diskusia (1)   kto hlasoval  

V jednom domě sídlí 3746 firem

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

domaci.ihned.cz Za zamřížovaným oknem v Rybné ulici září několik velkých displejů, na kterých svítí názvy 3746 firem. Právě tolik jich má nahlášeno sídlo v nenápadném čtyřpatrovém domě. Jde o takzvaná virtuální sídla, která v české společnosti nemají příliš dobrou pověst.

diskusia   kto hlasoval  

Londýnska univerzita odstráni podobizne vedcov, sú príliš bieli

poslal(a): zeten , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

zn.sk Mnoho zahraničných študentov na prestížnej univerzite má inú farbu pleti a preto je nutné zakročiť a odstrániť zo školy všetkých čisto bielych učencov. Ak vám uniká logika... a nechápete, ako si mohli drzí antickí učenci dovoliť byť len bieli... potom nie ste sami.

diskusia   kto hlasoval  

Potvrdené! Práca z domu je naozaj efektívnejšia v porovnaní s klasickou prácou

poslal(a): raffaelo , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

startitup.sk Zástancov práce z domu stále pribúda, a to hlavne medzi mladými ľuďmi. Prečo? Menej stresu, menej času strávených na cestách do práce a možnosť plánovať si deň podľa seba. Nie je však pre každého. Niekto proste bez nadriadeného nedokáže pracovať efektívne. Odborníci však potvrdili, že práca z domu je naozaj lepšou alternatívou.

diskusia   kto hlasoval  

Americká psychologička hovorí o vzťahoch detí a rodičov

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

domov.sme.sk Rodičia počas boja o deti podávajú trestné oznámenia aj v Amerike. Tamojšie súdy však rozhodujú rýchlo.

diskusia   kto hlasoval  

Česko je páté mezi zeměmi usilujícími o udržitelný rozvoj — (Slovensko na 23. mieste)

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

ceskatelevize.cz Na páté příčce ze 157 států, které se snaží naplnit cíle udržitelného rozvoje, figuruje Česká republika. Na nejlépe hodnocené Švédsko přitom nemá velkou ztrátu, v indexu SDG, který sestavuje Asociace společenské odpovědnosti, získala 81,9 bodu, Švédsko 85,6 bodu. I následující tři příčky před Českem obsadily severské země – Dánsko, Finsko a Norsko.

diskusia   kto hlasoval  

Budujme svoj život na pevných základoch

poslal(a): Ján Maršálek , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

priestornet.com Súčasný projekt budovania Európy a sveta bez Boha nemôže obstáť

diskusia   kto hlasoval  

Záchranárka na tiesňovej linke: V extrémnom prípade môžeme zložiť telefón

poslal(a): osemkorun , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 4 dni  

tvnoviny.sk Lucia Mesárošová však druhým dychom dodáva, že si operátor musí byť istý, že sa volajúcemu naspäť dovolá (rozhovor).

diskusia   kto hlasoval  

Kamionisti sa búria pre 350-kilometrovú obchádzku, zasadne krízový štáb

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 4 dni  

aktuality.sk Firmy voziace tovar medzi Oravou a Kysucami zažívajú ťažkú skúšku. Dôvodom je 352-kilometrová obchádzka cez Trenčín.

diskusia   kto hlasoval  

Mexická drogová vojna: El Chapo stráca silu

poslal(a): tomastmx , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 4 dni  

biztweet.eu V Mexiku sa zvyšuje počet ozbrojených konfliktov jednotlivých kartelov. Príčinou je slabnúci pozícia kartelu Sinaloa.

diskusia   kto hlasoval  

V Nemecku odhalili zneužívanie stoviek členov speváckeho zboru

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 5 dní  

aktuality.sk Fyzickému a sexuálnemu násiliu bolo vystavených viac ako 500 chlapcov.

diskusia   kto hlasoval  

Vitamín E – na čo je dobrý?

poslal(a): slovenskypacient.sk , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 5 dní  

slovenskypacient.sk Stretnúť sa s ním môžete nielen v lekárni (v podobe kapsúl), ale aj v drogérii, kde je súčasťou mnohých kozmetických výrobkov. Vitamín E je vraj vychýreným antioxidantom pre zdravie imunitného systému, srdca a ciev. Sú tieto tvrdenia pravdivé?

diskusia   kto hlasoval  

Môže Boh zomrieť?

poslal(a): Ján Maršálek , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 5 dní  

priestornet.com Môže Boh zomrieť? Na prvý pohľad možno provokatívna otázka. V skutočnosti dôležitá. Kladieme si ju?

diskusia   kto hlasoval  

Deti čítajú menej. Nie je to zlá správa

poslal(a): laudacia , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 6 dní  

tyzden.sk Možno, že naše deti čítajú menej, ale príbehy sú pre ne stále rovnako dôležité. Dokonca im nejde len o príbehy. Naše deti chcú znovu zažiť rozprávača, a to je veľký zlom.

diskusia   kto hlasoval  

Najdlhšia diaľnica na svete, ktorá vedie cez púšť, bola otvorená tento mesiac

poslal(a): POTVORA_JEDNA , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 6 dní  

stan021.blog.pravda.sk Najdlhšia diaľnica, ktorá vedie cez púšť, bola tento mesiac otvorená.

diskusia   kto hlasoval  

Američan uzavrel svoje vysokoškolské štúdium nadupaným rapovým albumom

poslal(a): raffaelo , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 6 dní  

startitup.sk O tom, že školstvo na Slovensku má určité nedostatky, netreba asi nikoho presviedčať. Oproti tomu nášmu je americké školstvo na míle popredu, ako ukazuje aj tento zaujímavý prípad zo zámoria. Odvážny Američan odovzdal namiesto dizertačnej práce rapové dielo, plné nadupaných songov. Za svoju inakosť získal obdiv verejnosti i školy.

diskusia   kto hlasoval  

Slobodomurársky plán na zničenie Cirkvi z 1962 časť 2

poslal(a): mariankolejak , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 6 dní  

seznam.name Veďte sestry k zradeniu svojho povolania Spáľte všetky katechizmy. Urobte zo sexu nové náboženstvo Zničte katolícke školy brániac povolaniu mníšok Zničte pápeža zničením jeho vysokých škôl. Bojujte proti pápežskej autorite. Oslabte pozíciu pápeža zavedením biskupskýh synod. Ponížte povolanie kňazstva tak Začnite zatvárať kostoly z dôvodu nedostatku duchovných Zvoľte Anti-pápeža Odstráňte povinnosť spovede pred prijatím svätého prijímania

diskusia   kto hlasoval  

Ako zlepšiť svoje manželstvo

poslal(a): mariankolejak , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 6 dní  

ix.sk 1. Vzdajte sa negativity. Kritizujete a súdite príliš tvrdo a urýchlene? 2. Buďte aktívni spoločne. Čo vy a váš manžel robíte po tom, ako sa vaše deti poberú do postele alebo kedykoľvek keď máte spoločnú voľnú chvíľku? 3. Robte viac než by ste pôvodne mali. 4. Vzdávajte viac komplimentov. 5. Spoločne sa modlite. 6. Naplňte sa sviatosťami. 7. Vyslovujte uzdravujúce slová "prosím", "ďakujem" a "prepáč".

diskusia   kto hlasoval  

Výzva na odstúpenie predsedu Matice slovenskej

poslal(a): humanisti.sk , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 7 dní  

humanisti.sk Predseda Matice slovenskej Marián Tkáč podporuje xenofóbne a šovinistické názory. Keď sa nebude nič diať, uspokojím sa aj so zrušením Matice slovenskej.

diskusia   kto hlasoval  

Pokrytecké vnímanie diskriminácie v našej spoločnosti

poslal(a): nethemba , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 7 dní  

menejstatu.sk Všetko o diskriminácii, čo ste sa báli opýtať. K napísaniu nasledujúceho článku ma inšpirovalo pozorovanie našej spoločnosti, ktorá na jednej strane dosť ostro vystupuje proti niektorým druhom diskriminácie, na druhej strane rôzne formy pozitívnej diskriminácie toleruje.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...625 nasledujúce>>
 

Váš účet