IKEA vydala katalog bez žen. Kvůli ultraortodoxním Židům

poslal(a): merlin , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

echo24.cz „Vzhledem k četným žádostem od charedim komunity jsme se rozhodli zavést novou formu katalogu, která jim dovolí si prohlédnout náš nábytek a řešení, které jim IKEA nabízí v souladu s jejich životním stylem,“

diskusia   kto hlasoval  

Pochybný prípravok na vlasy Asami sa šíri internetom + zneužitý Jared Leto

poslal(a): vigoman , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 16 hod.  

hoax.sk Asami je ten prípravok, ktorý sa snaží zaujať pomocou vymyslených stránok a vymyslených ľudí. Tí ľudia neexistujú. Stránky sú pochybné, rovnaké nájdete v množstve jazykových mutácií.

diskusia   kto hlasoval  

Migranti vnikli na španělské území v Africe, zdolali šestimetrový plot

poslal(a): chillipouke , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 17 hod.  

zpravy.idnes.cz Na 360 migrantů v pondělí časně ráno proniklo z Maroka přes vysoký hraniční plot do španělské severoafrické enklávy Ceuta. Jde o druhý takto masový případ během několika dnů. V pátek se tímto způsobem dostalo na španělské území přibližně 500 migrantů.

diskusia   kto hlasoval  

Zuzana Mauréry: Majme vzdelaných ľudí, hlúpi sú ľahko manipulovateľní

poslal(a): DobreNoviny , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 1 deň 16 hod.  

dobrenoviny.sk „Mrzí ma, že ľudia nie sú k sebe úctiví, muži ženám nepomáhajú do kabáta, ledva ich pustia do dverí, zabudli sme zdraviť, ďakovať, vyjadriť úctu. V nedeľu sa mladé rodiny prechádzajú po meste v teplákoch… Mrzí ma, že sme tak zhrubli.“

diskusia   kto hlasoval  

Ruská polícia brutálne mučí podozrivých. Obľúbenou metódou je „volanie Putinovi“

poslal(a): Jouda , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 1 deň 22 hod.  

hnonline.sk Brutalita polície sa dramaticky zvýšila. Dnes musí policajt prípad vyšetriť veľmi rýchlo. A najrýchlejší spôsob, ako uzavrieť prípad, je priznanie podozrivého. Pokiaľ chcete prípad poriadne vyšetriť, musíte zohnať dôkazy, vypočuť svedkov, vykonať expertízy. To si vyžaduje čas a veľa práce. Ale policajta, ktorý dokáže z podozrivého dostať priznanie do 24 hodín, čaká povýšenie.

diskusia   kto hlasoval  

Vetšina Europanov si želá zastaviť islamskú imigraciu

poslal(a): KolarD , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

martinkavka.blog.idnes.cz Samozřejmě, jak jinak, se ukázalo, že většinou se jedná o starší lidi a lidi s menším vzděláním

diskusia   kto hlasoval  

Varovanie: Nový podvod na Facebooku, vraj ste vyhrali + SMS na číslo 8869

poslal(a): zeten , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

zn.sk Neuveriteľné, Podvodníci práve kontaktujú množstvo ľudí so správou o falošnej výhre peňazí. Aby overili svoju adresu, musia zaslať SMS. Zneužili na to číslo 8869 a stávkovú spoločnosť. Problém je aktuálny.

diskusia   kto hlasoval  

Pomáháte pašerákům a vábíte migranty. Frontex viní humanitární organizace z...

poslal(a): porcupine.tree , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

zpravy.aktualne.cz Podle zprávy evropské agentury pro ochranu hranic Frontex lodě humanitárních organizací, které hlídkují ve Středomoří, pomáhají k výdělkům pašerákům.

diskusia   kto hlasoval  

Poľovnícke stupidity – prikrmovanie a pomoc zvieratám

poslal(a): viktormt , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

turiecfoto.sk Stupidita s poľovníctvom úzko súvisí. Jeden z mnohých argumentov poľovníkov, ktorí obhajujú a ospevujú je pomoc zveri, prikrmovanie, tony sena, kukurička, soľ, jabĺčka. Keď sa nad takouto pomocou logicky zamyslime a rozoberieme ju IP do detailov, prídeme na množstvo nelogických vecí.

diskusia   kto hlasoval  

FAQ: Čo ste sa chceli opýtať nevidiaceho

poslal(a): ondrosik , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

ondrosik.webranet.sk Už som si zvykol, že sa pri rozhovoroch musím pýtať ja. Často sa ale rozhovor otočí a ja odpovedám na otázky. Ono je tá slepota vlastne celkom dobrá téma na rozbehnutie komunikácie. Teším sa z toho, že sa ľudia pýtajú, zaujíma ich to. Ešte viac sa teším, že sa pýtajú aj deti, keď občas o slepote hovorím v školách. Urobil som si vnútorný rebríček najčastejších otázok.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Kána je týždeň pre manželské páry v Nitre v júli 2017

poslal(a): mariankolejak , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

kanapremanzelov.sk Stretnutie Kána je týždeň pre manželské páry, organizované Chemin Neuf, katolíckou komunitou s povolaním k ekumenizmu. Pre manželov je časom zastavenia sa, stretnutia v páre. Je týždňom počas ktorého je možné znova sa stretnúť ako pár a obnoviť prostredníctvom zdieľania a modlitby. "Ako sú šťastné manželské páry, ktoré objavia v Božej nežnosti, v Božom odpustení, že sú pred sebou ako jeden chudobný pred druhým hudobným."

diskusia   kto hlasoval  

Maďarsko: Trump nastupuje, je čas zatočiť s Georgem Sorošom

poslal(a): mariankolejak , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

seznam.name „Použijeme všechny dostupné nástroje s cílem zbavit se všech nevládních organizací, které jsou financovány Sorosem, který slouží globálnímu kapitálu a využívá politickou korektnost v boji proti národním vládám.“Orbán obvinil Sorose z toho, že se snaží podporou masové migraci na evropský kontinent podkopávat pozici národních států. Tito aktivisté se nechtěně stávají součástí mezinárodní pašerácké sítě,“ uvedl podle zpravodajské agentury Bloomberg

diskusia   kto hlasoval  

Oxytocín, ktorý kvôli sexu spája „za každú cenu“ preto chýba spoznávanie

poslal(a): mariankolejak , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

ix.sk Štatistika rozvodov vykazuje ako dôvody rozdielnosť názorov, pováh, záujmov u 80 % párov. Po niekoľkoročnom chodení, spoločnom bývaní a spoznávaní všetkého zistia že sú rozdielni a nedokážu spolu ďalej žiť?! Dôvodom je práve predmanželský sex. Predtým než dvaja urobia rozhodnutie na celý život potrebujú mať triezvy pohľad jeden na druhého. No sexuálna vášeň robí človeka „opitým“, zaslepeným. Hormón oxytocín vytvára tak silné puto ako superlepidlo

diskusia   kto hlasoval  

Na kultúru 579 mil. eur, cirkvám 39 mil. eur

poslal(a): mariankolejak , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

cbreurope.sk Náklady na kultúru zo štátneho rozpočtu sú 579 mil. eur. Len 39 mil. eur ide cirkvám. Zamestnanec s priemernou mzdou 884 eur zaplatil 8600 eur v daniach: 173 eur za rok pre kultúru a z toho 11 eur pre cirkvi. Reštitúcie majetku cirkví, ako v Čechách by viedlo k dočasnému navýšeniu príjmu, cirkvi by potrebovali ročne 39 miliónov eur. 1,3 miliona Slovákov navštevuje bohoslužby každú nedeľu to je 1 euro do zvončeka.

diskusia   kto hlasoval  

Sulík k odstráneniu manželstva podporou registrovaných partnerstiev

poslal(a): mariankolejak , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

blog.postoj.sk Ak ste heterosexuálny pár, máme tu pre vás manželstvo, ak ste homosexuálny pár, máme tu pre vás registrované partnerstvo. Volá sa to síce inak, ale to nevadí. Dnes sa už otvorene hrá o úplné zotretie rozdielov medzi manželstvom a pármi rovnakého pohlavia. Aj keď môže mať pán Sulík úmysel zachovať výnimočnosť manželstva, podporou registrovaných partnerstiev de facto prispieva práve k jej postupnému odstráneniu.

diskusia   kto hlasoval  

Když selže politika, Donbas obsadíme silou, prohlásil velitel separatistů

poslal(a): chillipouke , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

zpravy.idnes.cz Východoukrajinští povstalci jsou odhodláni obsadit silou donbaská území kontrolovaná Kyjevem, pokud se to nepodaří politickými prostředky. Na tiskové konferenci v Luhansku to prohlásil vůdce doněckých radikálů Alexandr Zacharčenko. Kreml jeho slova odsoudil, přestože prý jeho stanovisko chápe.

diskusia   kto hlasoval  

Dobrý novinár je znakom zrelosti

poslal(a): liliputinko , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

dennikn.sk Nie je novinár ako novinár. Aj o tom rozhodujú najzákladnejšie pravidlá slušnosti.

diskusia   kto hlasoval  

Švédové chtějí lépe integrovat migranty, staví jim velbloudí park

poslal(a): porcupine.tree , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

zpravy.idnes.cz Tvrdou kritiku sklízí projekt druhého největšího švédského města Göteborgu. Jeho radnice v rámci snahy lépe integrovat přistěhovalce buduje v Angeredu, na jednom z předměstí s převahou imigrantů, velbloudí park.

diskusia   kto hlasoval  

Radkin Honzák: Jsme pořád stejní a pořád stejně blbí

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

finmag.penize.cz Táhne mu na osmdesát. Přesto dál vykonává praxi psychiatra, píše knihy a články, učí budoucí lékaře, přednáší. Svůj názor na moderního člověka vyjadřuje poněkud neurvale, až bezohledně. Snad je to ale lety praxe prověřený způsob, jak jednoho donutit k sebereflexi, když „šťourat se v sobě je vždycky riziko, že tam najdu nějakou potvoru. Proto se mi to nechce.“

diskusia   kto hlasoval  

Reportáž v utajení: srbský novinár kritizuje pomery v slovenskej fabrike

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 4 dni  

aktuality.sk Srbské noviny priniesli príbeh s odhalením „ilegálnej práce v srdci Európskej únie“. V nevyhovujúcich podmienkach na Slovensku podľa reportéra, ktorý sa tajne zamestnal v galantskom Samsungu, pracujú tisíce Srbov.

diskusia   kto hlasoval  

Dôchodcov cez internet okrádajú podvodníci už dlho, stačí im toto!

poslal(a): zeten , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 4 dni  

zn.sk Dôchodcov nemusia okradnúť podvodníci doma. Dnes sa to deje oveľa častejšie a absolútne beztrestne v pohodlí ich domu. Podvodníci na nich cielia reklamy o čom nikto iný netuší.

diskusia   kto hlasoval  

Medailón: Andrej Mišanek

poslal(a): Ján Maršálek , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 4 dni  

priestornet.com O živote a diele popredného karikaturistu (plus jeho kresby a epigramy).

diskusia   kto hlasoval  

Ruská policie mučí podezřelé, oblíbenou metodou je „volání Putinovi“

poslal(a): chillipouke , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 5 dní  

zpravy.idnes.cz Obálka, slon, volání Putinovi. To jsou jen některé metody mučení, které při výslechu používají ruské bezpečnostní složky. S týráním zadržených už sedmnáct let bojuje Výbor proti mučení. Za svoji práci nyní dostane v Česku ocenění Homo Homini.

diskusia   kto hlasoval  

Dôchodcovia, pozor na prípravok Activlan na „opravu sluchu“

poslal(a): vigoman , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 5 dní  

hoax.sk Na internete je množstvo reklamy, aj na portáloch, kde by ste to nečakali, na prípravok opravujúci sluch. Láka na príbeh slovenskej dôchodkyne... ktorá však neexistuje.

diskusia   kto hlasoval  

Milióny domácnosti špehovala smart televízia. Zbierala o nich podrobné dáta

poslal(a): KolarD , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 5 dní  

etrend.sk Išlo telku pripojenú na internet s doplnkovými funkciami, o ktorých domácnosti nevedeli. Pri sledovaní televízie výrobca cez softvér dokázal zistiť o zákazníkoch prakticky všetko.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...599 nasledujúce>>
 

Váš účet