lifestyle / nové články (vybrali.sme.sk)
     
 

Blog analóg #3

poslal(a): CitySwell , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 11 hod.  

turnpainintoart.blogspot.com Konečne som zozbierala ďalšiu sériu analógových spomienok. Tento raz sú najmä letné, ale nájde sa tu aj čo-to z babieho leta. Bohužiaľ, fotiek je dnes pomenej, nakoľko asi polovica z nich je záhadne preč. Nevadí, aj tak ma teší každá jedna z nich.

diskusia   kto hlasoval  

Zdravá a krásna pleť aj v zime

poslal(a): ThomasDeXter , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 18 hod.  

dm-drogeria.sk Keď nie sú vonku 30tky a naše telo neprahne po vode, ľahko skĺzneme k tomu, že si zabúdame pravidelne dopĺňať tekutiny. Majte vždy na očiach džbánik s čistou vodou, aby ste sa napili, keď sa naň pozriete. Praktická je tiež príručná fľaška s vodou, ktorú ľahko schováte do kabelky a máte ju tak všade so sebou.

diskusia   kto hlasoval  

Šungit čierny minerál z Ruska

poslal(a): ThomasDeXter , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 1 deň 7 hod.  

dm-drogeria.sk Šungit obsahuje fullerén, ktorý je jedným z najsilnejších antioxidantov, má úžasné čistiace účinky. Šungitová voda pomáha liečiť protizápalové ochorenia, alergie, kĺbové problémy, ale aj kožné problémy. Šungitom si filtroval vodu už Peter Veľký, dokonca vydal nariadenie, aby každý jeho vojak mal vo fľaši šungitovú drť, ktorá filtrovala vodu, toto opatrenie malo zabrániť prenosu nákaz.

diskusia (1)   kto hlasoval  

3 hlavné dôvody, prečo nedávate vášmu telu to čo potrebuje, aj keď by ste mali

poslal(a): juicy_sk , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 1 deň 8 hod.  

40plus.sk DOBRÝ POSTOJ JE SKVELÝ ZAČIATOK 👉Času je málo, povinností veľa, šéf má nároky, rodina má nároky ... Vy však viete, že by ste sa mali hýbať. Viete to. Ruku na srdce. Robíte to? Čítajte. 💟Článok je pripravený s láskou pre vás.

diskusia   kto hlasoval  

Nízkokalorická diéta

poslal(a): milujemekabelky , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 1 deň 16 hod.  

wellnessmagazin.sk Na trhu je neuveriteľné množstvo diét. Tí čo sa snažia zhodiť pár kíl vyskúšajú takmer všetko aby dosiahli svoj cieľ. Treba si ale uvedomiť, kam až zájsť aby to bolo pre telo zdravé a nedostavil sa neželaný jojo efekt. Skúšali ste už všetko?

diskusia   kto hlasoval  

Aj vy viete upiecť chlieb. A aj rožky a žemle - RECEPTY

poslal(a): Martin Belej , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 1 deň 20 hod.  

korzar.sme.sk Skúšali ste už doma upiecť chlieb, rožky, či žemle? Tu sú skvelé recepty na domáce dobroty

diskusia   kto hlasoval  

Ako funguje SlovnaftBAjk: návod na použitie a prvé postrehy

poslal(a): zeten , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 2 dni  

zn.sk Hlavné mesto Bratislava v spolupráci so spoločnosťou Slovnaft vytvorila koncept SlovnaftBAjk, aký mal byť v slovenskej metropole už dávno. Bicykle, ktoré je možné využívať reálne a prakticky zadarmo, slúžiace na presun a ktoré naozaj ľudia budú využívať.

diskusia   kto hlasoval  

Pijete šťavy z ovocia a zeleniny?

poslal(a): ThomasDeXter , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 2 dni  

dm-drogeria.sk Pitie štiav má mnoho výhod. Prvou je jednoznačne množstvo vitamínov, ktoré svojmu telu doprajete prostredníctvom tejto tekutiny. Ďalšou je takmer okamžitý prílev energie vďaka vyššiemu obsahu cukru. Práve ten je však dôvodom, prečo to s dennou dávkou ovocnej a zeleninovej šťavy netreba preháňať.

diskusia   kto hlasoval  

Bydlení – popis lokality a bytů – Lofty Lochkov

poslal(a): ducky , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 2 dni  

strechy-rekonstrukce.cz Developerský projekt Lofty Lochkov je výjimečný architektonický počin. Díky přestavbě starého a zchátralého pivovaru vzniklo 73 nových bytů, z čehož 14 bytů je v nově vybudované novostavbě a zbytek v rekonstruovaném objektu.

diskusia   kto hlasoval  

POHOSTENIE PRE NEČAKANÚ NÁVŠTEVU? DOBRÉ VÍNO, ORIEŠKY, OVOCIE A MANDLE

poslal(a): juicy_sk , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 3 dni  

prirodnastrava.sk Istotne sa vám už stalo, že zazvoní telefón a na druhej strane je kamarát, alebo niekto z rodiny a ohlási sa ako nečakaná návšteva. V domácnosti nastane chaos. Okrem toho, že nie je upratané, naskytne sa i naliehavá otázka – čo na stôl? Pre takéto prípady je dobré mať po ruke rýchle dobroty, ktoré sa len tak rýchlo nepokazia. Pozrite sa, čo by to mohlo byť. A ešte k tomu zdravé!

diskusia   kto hlasoval  

Úroda z balkóna

poslal(a): Insider , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 3 dni  

begokon.sk Je to skvelé si každé ráno vyjsť na balkón a odtrhnúť si zopár čerstvých a voňavých červených paradajok a dať si ich s chlebom a maslom či šunkou na raňajky. Aby ste takúto možnosť mali aj vy, stačí jediné. Namiesto niektorých kvetov pestovať na balkóne kríčkové rajčiny. Myslíte si, že potom bude váš balkón menej pekný? Ste na omyle. Svieža zeleň paradajok aj farba ich plodov urobia váš balkón v očiach susedov zvláštnejším. A pre vás užitočnejšie

diskusia   kto hlasoval  

Aku vyžínač Hecht 5020

poslal(a): Insider , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 3 dni  

testblog.sk Výber kosačky záleží od veľkosti záhrady a druhu trávy, ktorú chceme kosiť. Široké lúky si vyžadujú veľkú kosačku, anglický trávnik kosačku s podvozkom a náletové dreviny najlepšie zvládne výkonný krovinorez. Pre dokášanie okolo krehkých kvetov alebo ovocných kríkov je výhodné používať citlivejší vyžínač s elektrickým motorom. V tomto teste máme vyžínač s akumulátorom značky Hecht.

diskusia   kto hlasoval  

Kůže a koženka v interiéru – jak o ni pečovat

poslal(a): Insider , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 3 dni  

dumazahrada.info Kůže, ale i kvalitní koženka v interiéru je obvykle známkou komfortu a luxusu. Zvláště pokud se jedná o koženou sedací soupravu, nebo dokonce manželské postele potažené kůží. Ovšem to zdaleka není jediné, co je v interiéru z kůže.

diskusia   kto hlasoval  

20+ fotiek vecí, ktoré porážajú gravitáciu

poslal(a): svetkuriozit , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 3 dni  

svetkuriozit.sk Nie každý dodržuje zákony. Je tu ale jeden zákon, ktorý nevie porušiť nikto a to zákon gravitácie. Alebo žeby tomu nebolo úplne tak? Pozrime sa v nasledujúcej galérii.

diskusia   kto hlasoval  

Píše Katarína Mayer: Muž, ktorý dostal slnko pod zem

poslal(a): juicy_sk , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 4 dni  

40plus.sk Ak sa rozhodnete Barcelonu spoznať prostredníctvom očí jej najvýznamnejšieho architekta, odporúčam, aby ste si nechali viať vietor vo vlasoch na streche La Pedrera (Casa Mila). Na tejto fascinujúcej streche si uvedomíte, že zem je matka, vietor vzdychom lesa, oheň ľudskou dušou a voda je základom všetkého, aj našich sĺz. Viac v článku....

diskusia   kto hlasoval  

Ako vybrať dámske spodné prádlo?

poslal(a): milujemekabelky , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 4 dni  

damskepradlo.sk Viete si správne vybrať spodné prádlo? Ak si vyberiete také, ktoré Vám nepadne, celý deň sa môže premeniť doslova na katastrofu. Tu sa Vám to zarezáva, tam Vás to tlačí, inde to zas odstáva… Zle zvolené prádlo nielenže nevyzerá dobre, ale je aj veľmi nepohodlné. Pri výbere sa teda zamerajte na konkrétny typ prádla, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. A nezabúdajte tiež voliť pre pokožku najpríjemnejší materiál!

diskusia   kto hlasoval  

Ako vyčistiť koberec – všetky tipy a triky na jednom mieste

poslal(a): exot , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 5 dní  

dodomacnosti.sk Dal som dokopy všetky poznatky o čistení koberca, ktoré som za roky zozbieral. Niektoré sú síce viac vtipné, ako prospešné, ale verím, že pomôžu.

diskusia   kto hlasoval  

MBA - 100% online štúdium na Business Institut

poslal(a): BusinessInstitut , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 5 dní  

businessinstitut.sk Pokiaľ ste rozmýšľali o štúdiu MBA, ale odrádzal vás nedostatok času a nutnosť osobnej prítomnosti na seminároch, už nemusí. Business Institut myslí aj na tých najvyťaženejších, preto do svojej ponuky zaradili 4 online programy, ktorých benefitom je maximálna časová úspora. Študujte bez obáv.

diskusia   kto hlasoval  

Tesco - aktuální leták

poslal(a): struzzo , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 5 dní  

letakomat.cz Aktuální akční leták Tesco - Supermarket.

diskusia   kto hlasoval  

Lahodná káva každé ráno

poslal(a): Insider , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 5 dní  

moje-konicky.cz Patřím k lidem, kteří bez dobré kávy nezačnou den. Ne že bych byl nevrlý, ale prostě mi káva chutná a k mému rituálu patří, že si ji ráno dám. Ať už doma nebo na pracovišti. Vzpomínám si, jak jsem v minulosti chodíval do kanceláře i v sobotu, a vždy jsem se těšil na pondělí, kdy přijde i moje sekretářka, protože ta mi vařila lepší kávu, jako já sám sobě. To bylo v dobách, kdy ještě neexistovaly kvalitní kávovary.

diskusia   kto hlasoval  

Tma prichádza o hodinu skôr

poslal(a): Insider , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 5 dní  

bytvpanelaku.sk Posledný októbrový víkend nám na príkaz z Bruselu urobia cvak v hodinách a v nedeľu sa zobudíme o čosi skôr. Teda spať by ste mohli rovnako dlho, ako ste zvyknutý po iné dni či nedele, ale na hodinách po oprave času bude o hodinu menej. Hodina k dobru sa môže hodiť a hodila by sa možno každý víkend. Ale my ju zase stratíme o pol roka, keď opäť budú robiť centrálne „cvak“ v hodinách v celej Európe.

diskusia   kto hlasoval  

Konečne máme vlastný medvedí cesnak

poslal(a): Insider , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 5 dní  

zahradavkopci.sk Neviem, či medvede jedia cesnak a či ho majú radi, ale názvom „medvedí cesnak“ je označovaná divo rastúca bylina, ktorej listy chuťou pripomínajú záhradný cesnak a vraj sú zdravé. V každom prípade sú obľúbené a aj my sme chceli v záhrade medvedí cesnak pestovať. Podarilo sa.

diskusia   kto hlasoval  

Návod ako neprísť o dáta z telefónu, aj keď vám padne do WC

poslal(a): juicy_sk , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 5 dní  

40plus.sk Nedávno moja priateľka napísala výzvu na facebook. “Priatelia! Prosím hláste sa mi, pretože sa mi stala nepríjemná vec. Nemyslela som si, že ma postihne tiež. Telefón mi padol do WC. Nesmejte sa. Naozaj. Už ho prezreli dvaja servisáci a vyzerá to tak, že som prišla nielen o foto, ale aj vaše telefónne čísla.” Bingo. Hneď som začala uvažovať, že kde mám dáta zálohované ja? A ako ste na tom vy? Tento krátky sumár je možno dobrý pomocník aj pre vás.

diskusia   kto hlasoval  

Kvitni, i keď sa nikto nedíva

poslal(a): CitySwell , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 6 dní  

turnpainintoart.blogspot.com Občas nastanú dni, kedy potrebujem potľapkať po pleci a počuť slová uznania. Potrebujem vedieť, či ostatní schvaľujú to, čo robím a či vôbec sledujú moje kroky. Má akékoľvek konanie vôbec zmysel bez toho, aby sa niekto díval? Má! A ešte aký!

diskusia   kto hlasoval  

RECEPT: Fantastický svieži ovocný koláč

poslal(a): jakonic , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 6 dní  

zenyvmeste.sk Vyskúšajte výborný recept na ovocný koláč z kuchyne portálu Ženy v meste.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...1165 nasledujúce>>
 

Váš účet