Zľavové kupóny na MEGAzlavy.online

poslal(a): megazlavy , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 6 hod.  

megazlavy.online Prečo platiť viac, keď nemusíte. Na našich stránkach nájdete zľavové kupóny a kódy do množstva slovenských a českých e-shopov. Či už je to zľavový kód, alebo dočasná akcia v obchode, cez náš zľavový portál, máte možnosť nakupovať lacnejšie. Stačí si vybrať jednu s kategórií alebo vyhľadať internetový obchod a prezrieť si ponuky ktoré sú k dispozícii. Je to veľmi jednoduché a nestojí Vás to vôbec nič.

diskusia   kto hlasoval  

Slovensko - Ukrajina: Keď majú chlapci povolené útočiť

poslal(a): frntsksmn , do rubriky šport, odvtedy uplynulo: 8 hod.  

ifutbal.sk Zápas s Ukrajinou bol pohľadením pre futbalového fanúšika. Teraz nás však čakajú tri kľúčové noci pre slovenský reprezentačný futbal. Ak to chlapci preženú s proseccom, alebo niekto z nich dostane na budku v bratislavských uliciach, tak neodstúpi tréner. Odstúpiť budú musieť hráči. A lepších do pondelka nezoženieme.

diskusia   kto hlasoval  

SNS odkazuje Mostu: A čo Kiska? Veď o ňom už súd rozhodol

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

parlamentnelisty.sk Konanie Bugára a jeho Mosta-Híd považuje šéf poslaneckého klubu SNS Tibor Bernaťák za neobjektívne. "Ak chce byť pán Bugár a Most-Híd objektívny, očakávame takéto verejné výzvy aj vo vzťahu k prezidentovi SR. U toho totiž, na rozdiel od pána Danka, už padlo súdne rozhodnutie o nezákonnom konaní," dodáva Bernaťák.

diskusia   kto hlasoval  

Našla sa autorka rozhovoru s Janou Vaľovou: Šéfka ma uistila, že je to moja...

poslal(a): kebynieco , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 11 hod.  

omediach.com Redaktorka prehovorila o špinavých praktikách, keď ju vedenie časopisu, ktorý patrí vydavateľstvu Penty, donútilo napísať promočlánok na podporu Jany Vaľovej, s ktorou má Penta v Humennom blízke záujmy.

diskusia   kto hlasoval  

Osadníci zbili vodiča auta, ktoré pri Nižnej Myšli narazilo do ľudí

poslal(a): chillipouke , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 13 hod.  

kosice.korzar.sme.sk Utrpel zranenia, kolega má o neho strach, polícia po útočníkoch pátra.

diskusia   kto hlasoval  

Protest Za slušné Slovensko. Pán zo Súmračnej šíri klamstvá, vyhlásil Šeliga

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 13 hod.  

slovensko.hnonline.sk „Pošlime všetkých Ficov a Kaliňákov do politického zabudnutia,” vyzval protestujúcich Šeliga. "Páni Fico, Danko a vám podobní, choďte už, prosím, do čerta," hovorí herec Richard Stanke. "Dajte preč vaše špinavé ruky od týchto mladých ľudí," dodal na obranu organizátorov protestu. "Reakciou na kradnutie, mafiánstvo a vraždy je slušné Slovensko," povedal na pódiu Martin Bútora.

diskusia   kto hlasoval  

ŠKODA SCALA

poslal(a): Ján23 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 13 hod.  

borsauto.sk Nový model ŠKODA SCALA je päťdverový hatchback, ktorý spája svoj emocionálny dizajn s vysokým stupňom funkčnosti a najmodernejšou konektivitou. Model bude verejnosti predstavený do konca roka 2018 a na trh vstúpi už v prvej polovici roku 2019.

diskusia   kto hlasoval  

Ako si vybrať správny kanister

poslal(a): Ján23 , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 13 hod.  

plasticpackaging.sk Potrebujete pre svoje podnikanie alebo domácnosť kanister? Nie všelijaký kanister je možné použiť na každý typ kvapaliny. Každá kvapalina si vyžaduje špeciálnu úschovu. Na trhu existuje množstvo druhov kanistrov. Podľa čoho si však vybrať ten správny?

diskusia   kto hlasoval  

SNS kritizuje Bugárovu SMS, ten sa ale Dankovi nevedel dovolať

poslal(a): newsman2 , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

noviny.sk Predseda poslaneckého klubu SNS Tibor Bernaťák zareagoval na výzvu Bélu Bugára, aby Andrej Danko vyvodil pre podozrenie na plagiátorstvo osobnú zodpvoednosť. Bernaťák si myslí, že Danko má osobnú zodpovednosť len voči svojej rodine, poslancom SNS a voličom. Taktiež sa mu nepozdáva neobjektívnosť akou k Dankovi predseda Béla Bugár pristupuje.

diskusia   kto hlasoval  

Eduard Chmelár: Protesty zrejme majú prekryť zásah NAKA u Kisku

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

youtube.com Martin Daňo stretol náhodne Eduarda Chmelára, ktorý tiež kandiduje na prezidenta a opýtal sa ho pár otázok. Čo si myslí o protestoch Za slušné Slovensko? Podľa Chmelára ich účelom je prekryť zásah NAKA vo firmách, kde pôsobí Kiska a jeho brat v súvislosti s daňovými machináciami. Chmelár sa tiež vyjadril o kandidátovi na prezidenta Mistríkovi: "Je tu nejaký kandidát, ktorý je zakladajúcim členom SaS, ktorý má podporu SaS, ktorému zbiera podpisy SaS, ktorý má názory SaS a hovorí, že je nezávislý?! Ja si nezávislosť predstavujem inak."

diskusia   kto hlasoval  

Prieskum Focus: Spolu a Progresívne Slovensko by sa dostali do parlamentu

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

domov.sme.sk Smer aj SNS si pohoršili.

diskusia   kto hlasoval  

Slováci idú opäť do ulíc za slušné Slovensko. Kvôli Dankovi aj Ficovi

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 15 hod.  

aktuality.sk Iniciatíva Za slušné Slovensko reaguje na najnovšie politické udalosti a v 12-tich mestách zvoláva protesty.

diskusia   kto hlasoval  

Harakter Bugár: Nežiadam od Danka vyvodenie politickej, ale osobnej zodpovednosti

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 15 hod.  

glob.zoznam.sk Podpredseda parlamentu Béla Bugár údajne nemá v pláne Danka potopiť. Danko vraj pochopil jeho slová nesprávne. Most-Híd totiž nežiadal od neho, aby vyvodil politickú zodpovednosť, ale osobnú. Čo tým mali namysli, nie je úplne jasné.

diskusia   kto hlasoval  

Medzinárodná hanba: O kauze Dankovej rigoróznej práce píše aj nemecký Spiegel

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 18 hod.  

dennikn.sk O kauze Dankovej rigoróznej práce píše aj nemecký Spiegel. Článok o tom, že Dankova práca je plagiát, prebral z agentúry dpa. Spomína aj prípad Jána Figeľa, ktorý získal titul PhD. za prácu, do ktorej odkopíroval brožúru o predvstupových rokovaniach do EÚ.

diskusia   kto hlasoval  

Kpt. JUDr. Danko by sa mal stať rektorom Univerzity Mateja Bela

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 18 hod.  

noviny.sk Andrej Danko by veľmi prekvapil, keby voči sebe vyvodil osobnú zodpovednosť, ako ho vyzýva koaličný partner. Skôr sa dočkáme, že bude v parlamente bozkávať svoj doktorský diplom. Pre krajinu je to istým spôsobom dobrá správa. Keby bol kpt. JUDr. Danko bystrejší, mohol by u nás zaviesť rovnaký klon moskovského režimu, aký majú v Maďarsku a Poľsku. Že by to chcel, vôbec netají. Máme šťastie, že v skutočnosti nemá ani na napísanie právnickej rigoróz

diskusia   kto hlasoval  

Jaroslav Daniška: Kto je tvárou slovenského Novembra 1989?

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 19 hod.  

postoj.sk November 1989 a problém slovenských dejín. Naše dejiny 20. storočia majú čudný paradox. Zlomové momenty nemajú svojho hrdinu, nemožno ich spojiť s tvárou. Kto je tvárou slovenského Novembra 1989? Čalfa to nemôže byť, hoci mal po zmene režimu najvyššiu funkciu v štáte. Čarnogurský tiež nie, hoci mal legitimitu spred roku 1989, už na novembrovej tribúne bol v menšine, do Prahy išiel s vizitkou VPN, ale aj s presvedčením, že zakladá vlastnú stranu, a potom vo federálnej vláde bol až za Čalfom. So slovenským VPN to bolo ešte horšie. Na tribúne stáli Kňažko s Budajom, ale texty a vyhlásenia písal okruh okolo Zajaca a Gála. Na čele vlády stál Čič, podobné „č“ ako to federálne, a HZDS – tá beštia postkomunizmu – je dieťaťom VPN. Zmena režimu nemá u nás svojho Walesu ani Havla. Je to ako fátum, mračí sa to ponad celé storočie.

diskusia   kto hlasoval  

Od Fica do Fica

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 19 hod.  

youtube.com Dokumentárny film Zuzany Piussi od konca Ficovej vlády v roku 2010 po jeho absolútne víťazstvo vo voľbách v roku 2012.

diskusia   kto hlasoval  

Andrej Danko: cynik, klamár a hochštapler

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 20 hod.  

dennikn.sk Andrej Danko je hanbou už aj tak dobitej slovenskej politiky a jednoducho musí skončiť. Iné riešenie neexistuje.

diskusia   kto hlasoval  

Vysokopostavený politik pre plagiátorstvo odstúpil – v Albánsku

poslal(a): jmke , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 20 hod.  

tyzden.sk Znie to ako milá paralela, ktorá sa pritom týka krajiny považovanej za jednu z najzaostalejších v Európe. Ako v čom, treba povedať...

diskusia   kto hlasoval  

Měly by se dodávky řídit stejnými předpisy jako nákladní automobily?

poslal(a): Dante74 , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 20 hod.  

dodavkari.cz Právní předpisy týkající se silniční dopravy do 3,5 tuny vedou k mnoha diskusím v celé Evropě. Německá Svobodná demokratická strana (FDP) požaduje, aby se dodávek týkala stejná pravidla, která se týkají těžších užitkových vozidel.

diskusia   kto hlasoval  

Polícia u Kiskovcov

poslal(a): JozefViskup , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 20 hod.  

plus7dni.pluska.sk Policajti mali zaistiť účtovníctvo a počítače.Akcia súvisí s daňovým priznaním obchodnej spoločnosti,ktorá si mala neoprávnene uplatniť nadmerný odpočet DPH za mesiace apríl 2014,jún a november 2013,kde v januári tohto roku začal vyšetrovateľ finančnej polície trestné stíhanie vo veci podozrenia zo zločinu daňového podvodu.Celková suma vratky DPH predstavuje 146-tisíc eur a týka sa nákladov na propagáciu v prezidentskej volebnej kampani.

diskusia   kto hlasoval  

Karol Galek (SaS): Banícka rukojemnícka dráma sa musí skončiť najneskôr v roku 2023

poslal(a): Pitka , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 20 hod.  

aktuality.sk Zo 115 miliónov eur sociálnej podpory pre slovenských baníkov nakoniec časť skončí na Ukrajine. A viacerí Prievidžania budú kvôli tomu deložovaní. Toto je ďalší dôvod, prečo sa musí s podporu výroby elektriny z uhlia skončiť. Okrem toho je tu znečistené ovzdušie, arzén v riekach, poddolované územie, o 20% vyšší výskyt onkologických ochorení v okrese Prievidza, banské smrteľné úrazy, no a samozrejme peniaze v alobale.

diskusia   kto hlasoval  

Prezident Kiska k razii NAKA: Robia si svoju prácu, no vyvoláva to vo mne otázky

poslal(a): JozefViskup , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 21 hod.  

noviny.sk Anonym v udaní tvrdil,že prezidentova firma KTAG sa v r.2014 pokúsila o nezákonný odpočet dane vo výške viac ako 155 tisíc eur.Neoprávnene si uplatnil nadmerný odpočet vo výške 146 307 eur (teda túto sumu chcel od štátu) a ešte si aj neoprávnene znížil aj vlastnú daňovú povinnosť o 9 227 eur (túto sumu mal štátu zaplatiť).Podľa udania tak urobil na základe faktúr za tovary a služby,ktoré nesúviseli s predmetom podnikania firmy KTAG.

diskusia   kto hlasoval  

Nikdy neodstoupím, nikdy. Ať si to všichni zapamatují, vzkázal Babiš

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 22 hod.  

echo24.cz Premiér Andrej Babiš (ANO) v pátek uvedl, že nikdy neodstoupí. V emotivním projevu před odletem do Bruselu takto reagoval na dotazy novinářů ke kauze, kterou tento týden rozpoutal rozhovor s jeho synem, jenž údajně trpí schizofrenií. Premiér také řekl, že je rád, že ho prezident Miloš Zeman a senátor Jiří Čunek (KDU- ČSL) podpořili, a zkritizoval práci veřejnoprávní televize a rozhlasu.

diskusia   kto hlasoval  

Ako mohol prejsť Dankovi plagiát? Je možné, že tú prácu nikto ani nečítal, hovorí...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 22 hod.  

slovensko.hnonline.sk V HNtelevízii zhovárali s riaditeľkou projektu To dá rozum a analytičkou pre vysoké školy Renátou Hall. Tá robila prieskum medzi dnešnými študentmi, kde sa ich pýtali aj na to, prečo oni sami odovzdávajú plagiáty. "Lebo tie práce nikto nečíta," priblížila najčastejší argument. Podľa Hall mohla byť takáto situácia aj pri Dankovi.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...6676 nasledujúce>>
 

Váš účet