Nataša Žembová mieri do PR tímu prezidenta Andreja Kisku

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 11 min.  

plus7dni.pluska.sk “Od februára by som mala začať pracovať v prezidentskom paláci, v PR tíme u Andreja Kisku,”prehovorila Nataša Žembová.

diskusia   kto hlasoval  

Kapitán Danko: Vystúpenie v Dume bola česť pre SR, za každým slovom si stojím

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 15 min.  

topky.sk Možnosť vystúpenia v ruskej Štátnej dume nebola česť pre predsedu NR SR Andreja Danka (SNS), ale pre Slovensko a slovenský národ. Danko to vyhlásil na piatkovom stretnutí s poslancami Zahraničného výboru NR SR, ktorého väčšina chcela počuť vysvetlenie jeho novembrového prejavu v dolnej komore ruského parlamentu.

diskusia   kto hlasoval  

SaS: Presadzujeme dvojkolovú voľbu – prezidenta, županov, primátorov, starostov

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 20 min.  

parlamentnelisty.sk Poslanci vládnej koalície zaviedli pred župnými voľbami jednokolovú voľbu – a ukázalo sa, že si vykopali vlastnú jamu, do ktorej spadli, napriek tomu podľa strany SaS je dvojkolová voľba z viacerých dôvodov prospešnejšia pre Slovensko. Na tlačovej besede to vyhlásili poslanci NR SR za SaS Martin Klus a Milan Laurenčík. „My neupustíme od našich zásad len preto, že Smer-SD utrpel porážku,“ povedal Milan Laurenčík.

diskusia   kto hlasoval  

Autosedačky test! Ktoré sú pre vaše dieťa najbezpečnejšie? Najlacnejšie a...

poslal(a): Petulka123 , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 31 min.  

premamicky.eu Trh nám ponúka toľko možností. Samozrejme samotní výrobcovia vám povedia, že práve tá ich značka je najbezpečnejšia. Kde je však pravda? Nižšie vám ukážeme tie najlepšie autosedačky z testovania magazínu d-test. Nenechajte sa presvedčiť, že práve ta najdrahšia je najlepšia.

diskusia   kto hlasoval  

Keď lenivci vyrábajú vianočné dekorácie

poslal(a): svetkuriozit , do rubriky zábava, odvtedy uplynulo: 57 min.  

svetkuriozit.sk Takto to vyzerá na (v) domoch ľudí, ktorí sú až príliš leniví, aby vymýšľali nové a nové vianočné dekorácie. Tie sú potom kreatívne a vtipne navrhnuté s použitím minima času.

diskusia   kto hlasoval  

Obete kráľovstva krivých zrkadiel

poslal(a): kimorch , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 1 hod. 1 min.  

blog.postoj.sk Prečo neverím pani Pietruchovej? V rámci tzv. rodovej rovnosti sa presadzujú Barcelonské ciele EÚ, ktoré doslova nabádajú na odkladanie detí do jasiel. Čo znamená číslo 33 % zistíte nižšie. Osobná materská starostlivosť o dieťa je vnímaná ako prekážka v účasti žien na trhu práce. Nespomínate si? Ale áno, už to tu bolo! Kolektívna výchova v komunizme. Dieťa musí z rodiny preč, vychovávať ho bude kolektív, žena sa musí oslobodiť od materstva.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Založenie s.r.o. v roku 2018

poslal(a): jozko33 , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 3 min.  

onlineinvest.sk Ako sa v posledných rokoch stalo pravidlom aj k 1.1.2018 dochádza k výrazným zmenám pri zakladaní spoločností. Aj tento rok nedochádza len ku kozmetickým zmenám, ale k výraznej novelizácii Obchodného zákonníka.

diskusia   kto hlasoval  

Polícia v Opoji strieľala po členoch bankomatovej mafie

poslal(a): misotrsko , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 1 hod. 3 min.  

mytrnava.sme.sk Obeťou policajnej streľby v obci Opoj je 42-ročný Ján G., známy z kauzy bankomatovej mafie. Druhým mužom je 34-ročný Martin K., ktorý figuroval v rovnakom prípade. Policajtom sa mal po incidente vyhrážať neznámy muž smrťou, policajný prezident Tibor Gašpar ho vyzval, aby sa dobrovoľne prihlásil.

diskusia   kto hlasoval  

Vincze a neplodnosť žien

poslal(a): miriamzsilleova , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 1 hod. 19 min.  

zenyvmeste.sk Často sa neplodnosť rieši ako ženský problém, hoci odborníci tvrdia, že u mužov sa plodnosť znižuje posledných 100 rokov. „Problém otehotnieť pritom nie je ženský problém. Je to problém párov," napísal nedávno Viktor Vincze a debata nabrala celkom iný smer.

diskusia   kto hlasoval  

Veronika Remišová: Ústavní sudcovia by mali byť volení ústavnou väčšinou

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 48 min.  

youtube.com Matovičovci kritizujú aj prezidenta, že rýchlo vymenoval za ústavných sudcov aj exposlancov Smeru. A okrem toho sa v stranách stále viac hovorí o najbližších voľbách až deviatich ústavných sudcoch, aj o kandidátoch na prezidenta do volieb 2019. Braňo Závodský sa rozprával s líderkou hnutia OĽANO a poslankyňou parlamentu Veronikou Remišovou.

diskusia   kto hlasoval  

Sociálna lyžovačka Roberta Fica

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 58 min.  

ivanhusar.blog.sme.sk V roku 2015 vláda Róberta Fica odklepla jeden diel ďalšieho sociálneho balíčka. Raz na druhom stupni základnej školy a druhýkrát na strednej škole majú žiaci právo ísť na päťdňový lyžiarsky kurz.

diskusia (2)   kto hlasoval  

Baránek: Kiskova aura čistého bojovníka proti korupcii je vážne naštrbená

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 1 min.  

parlamentnelisty.sk "Kiskova aura čistého bojovníka proti korupcii je vážne naštrbená. U časti jeho voličov je to nenapraviteľné. Na jeho mieste by som nekandidoval. Myslím si, že táto krajina by už mohla mať prezidenta, ktorý komunista nebol alebo sa aspoň nesnažil byť komunistom," tvrdí analytik Baránek.

diskusia   kto hlasoval  

Nicholsonová na Hrad! - svk.press

poslal(a): petrn , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 8 min.  

svk.press CITÁT DNA 14.  decembra 2017: Na besede denníkaN Lucia Ďuriš Nicholsonová na otázku Moniky Tódovej, či by na základe jej volebného úspechu v parlamentných voľbách a v prípade, že sa prezident Andrej Kiska rozhodne nekandidovať nezvážila prípadnú kandidatúru v prezidentských voľbách, odpovedala: „Ak by som získala širokú podporu opozície, postavila by som sa k tomu čelom“. Najskôr počty. Lucia Ďuriš …

diskusia   kto hlasoval  

Čelná zrážka dodávky a kamiónu si vyžiadala jedného ťažko zraneného

poslal(a): standalf2 , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 hod. 19 min.  

kysuce.sk Pri dopravnej nehode utrpel vodič dodávky ťažké zranenia, s ktorým bol prevezený do nemocnice. 46 ročný vdoič kamioónu vyviazol bez zranení.

diskusia   kto hlasoval  

Sací motor – srdce každého vysávača

poslal(a): yves , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 2 hod. 46 min.  

yves.company Výkon sacieho motora je jedným z najdôležitejších aspektov ovplyvňujúcich celkový výkon každého vysávača. Je to práve sací motor, ktorý spotrebováva energiu z elektrickej siete a premieňa ju na mechanickú energiu vo forme podtlaku a prietoku vzduchu. Hodnotenie výkonu motora ...

diskusia   kto hlasoval  

Pánovi Fiľovi - k čestnému doktorátu gratulujem

poslal(a): deeper , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

jurajcech.blog.sme.sk Názorná ukážka, aké figúrky sa pohybujú v našim panoptiku. A to nie len hlavný hrdina Dr.h.c. doc. Ing., ale aj autor blogu.

diskusia (29)   kto hlasoval  

Kritizovali islam, skončili v base. Briti zatkli lídrov skupiny Britain First....

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

parlamentnelisty.sk Britain First dosiahla publicitu vďaka Fransenovej protimoslimským odkazom a videám na Twitteri, ktoré minulý mesiac retvítoval americký prezident Donald Trump. Politická skupina Britain First (Británia na prvom mieste) je proti multikulturalizmu a "islamizácii" Británie, ako to sama nazýva.

diskusia   kto hlasoval  

Je kríza Katolíckej cirkvi v západnej Európe hrozbou pre katolíkov na celom svete?

poslal(a): Ján Maršálek , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

priestornet.com Kríza Katolíckej cirkvi v západnej Európe nadobúda vskutku desivé rozmery. Od prelomu tisícročí nastal hrozivý trend poklesu počtu kostolov, slúžiacich na liturgické účely. Časť z nich búrajú, mnohé iné sa predávajú, prípadne sa využívajú iným spôsobom. Najhrozivejšie rozmery nadobúda tento trend v dvoch najmocnejších krajinách západnej Európy: v Nemecku a Francúzsku.

diskusia   kto hlasoval  

Danko urazil renomovaného právnika. Ten mu odkázal, že je nepriateľom gramatiky

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

slovensko.hnonline.sk Danko sa slovne obul do renomovaného právnika Petra Kubinu, ktorý zastupoval opozíciu v prípade zrušenia Mečiarových amnestií. "Videl som toho jedného advokáta, ktorý nám tu koktal o amnestiách, Kubinu, ako včera rozpráva, že teda to rozhodnutie Ústavného súdu sa mu nepáči, ale páči sa mu tá časť, ktorá teda hovorí, že sú siedmi," vyhlásil Danko. Kubina v reakcii odkázal, že Danko je nepriateľ gramatiky a syntaxu. „Pokiaľ ide o poznámku pána Danka o mojom údajnom „koktaní“ o amnestiách, tak výhrady k zrozumiteľnosti môjho rečového prejavu by som očakával skôr z iných miest. Som rád, že Ústavný súd mojim argumentom v prospech zrušenia Mečiarových amnestií nielen porozumel, ale podstatnú časť z nich si aj osvojil a prevzal do odôvodnenia svojho prelomového rozhodnutia v tejto veci,“ napísal Kubina.

diskusia   kto hlasoval  

Súd v Británii zakázal vyhosťovanie bezdomovcov z iných krajín EÚ

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

aktuality.sk S podnetom namiereným proti doterajšej praxi vlády v Londýne sa na základe sťažností dvoch Poliakov a jedného občana Litvy, ktorým hrozilo vyhostenie, obrátili na súdnu inštanciu ľudskoprávne a humanitárne organizácie. Súd ich námietkam vyhovel.

diskusia   kto hlasoval  

Ľudia sa minuli. A nebudú

poslal(a): KotovMiro , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

mirokotov.blog.sme.sk Svetovej ekonomike sa darí. Rastie pomerne slušným tempom, a to už niekoľko rokov po sebe. Darí sa aj Slovensku. Rastúca ekonomika vytvára nové pracovné miesta, klesá aj nezamestnanosť. A to tak výrazne, že z každej strany počúvame, že nie sú ľudia. Nové pracovné miesta nemá kto obsadiť, voľných pracovných pozícií je rekordne veľa. Problém s pracovnou silou sa bude prehlbovať. Začína nás totiž dobiehať demografia.

diskusia (11)   kto hlasoval  

LGBTI aktivisti získavajú politické posily

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

postoj.sk Zástupcov LGBTI organizácií prijal pred niekoľkými dňami prezident Andrej Kiska, ktorý pri tejto príležitosti vyzval na opätovné otvorenie diskusie o partnerstvách ľudí rovnakého pohlavia. Prezident sa zároveň už v minulosti ponúkol, že by mohol byť moderátorom takejto diskusie.

diskusia   kto hlasoval  

Recenzia Star Wars: Posledný Jedi: diváci čakali viac, dostali viac

poslal(a): zeten , do rubriky kultúra, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

zn.sk Star Wars (Hviezdne vojny): Posledný Jedi sa včera konečne verejnosti ukázalo vo svojej premiére v plnej kráse. Teda mimo bonusy, ktoré o pár mesiacov obohatia DVD a BD. Vynorilo sa mnoho skeptikov, ktorí neočakávali jeden z tých lepších dielov kultovej série. Nakoniec si filmoví tvorcovia pripravili originálny príbeh od začiatku nabitý šialeným tempom, dejom, bojom vojnovým aj tým vnútorným. Divák nemá šancu...

diskusia   kto hlasoval  

Slavomír Hatina: Z radového robotníka milionárom

poslal(a): tomastmx , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

biztweet.eu Slavomír Hatina bezpochyby patrí k tým milionárom, ktorí svoj majetok nadobudli tvrdou prácou, ale aj riskantnými krokmi, či privatizáciou v 90.rokoch.

diskusia   kto hlasoval  

Oldřich Šlemr: Gumárenský král a známý Miroslava Kalouska

poslal(a): tomastmx , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

biztweet.cz Patří k nejbohatším Čechům a to díky prodeji Českého gumárenského holdingu. Dříve ne příliš viditelný muž se dostal do TOP žebříčku, když společně se svým partnerem Tomášem Němcem prodal gumárenský holding švédské společnosti Trelleborg za 31,4 miliardy korun.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...6273 nasledujúce>>
 

Váš účet