Stacionárny bicykel a cyklotrenažér nie je to isté. Aké sú v nich rozdiely?

poslal(a): darkness , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 35 min.  

milota.sk Bicyklovanie nie je obľúbeným športom len počas leta v prírode, ale aj v zlom počasí vo fitness centre alebo priamo doma. Tento šport sa dá vykonávať nielen na stacionárnom bicykli, ale aj na cyklotrenažéri. Aké sú medzi nimi rozdiely?

diskusia   kto hlasoval  

Športové hodiny sú IN. Ako vybrať tie správne?

poslal(a): darkness , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 40 min.  

eb.sk Ľudí, ktorí športujú s trendovými a modernými hodinkami ponúkajúcimi rôzne funkcie je čoraz viac. Ich výber však v dôsledku množstva produktov nie je taký jednoduchý, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

diskusia   kto hlasoval  

Ako vytvoriť kvalitnú rezervačnú zmluvu?

poslal(a): darkness , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 45 min.  

bold.sk Podpísať rezervačnú zmluvu je dôležitým krokom pri kúpe nehnuteľnosti. Pokiaľ ste však nikdy nehnuteľnosť nepredávali, alebo nekupovali, zrejme neviete, čo má presne obsahovať. Presne na to sa pozrie tento článok, ktorý sa zameria na to ako vytvoriť kvalitnú rezervačnú zmluvu.

diskusia   kto hlasoval  

Na trestnej lavici sedí Kočner, hráč 2.ligy... No a 1.liga nehrala?

poslal(a): MartinFotoPotocny , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 46 min.  

mbenova.blog.pravda.sk Kočner sa síce dve dekády rád pohyboval medzi „smotánkou“, 6 rokov bol v Bonaparte najbližším susedom premiéra Fica, v pracovni gen.prokurátora Dobroslava Trnku sa cítil ako ryba vo vode, u Kmotríka v TA3 si vybavoval vlastné tlačovky… no predsa sa nikdy nedostal do mafiánskej 1.ligy. Vieme to o.i. aj z uniknutej komunikácie Threema v miestach, kde si Kočner sám píše s Norbertom Bödörom, alebo kde spomína Fica, Kaliňáka, Haščáka či Zoroslava K.

diskusia   kto hlasoval  

Ako nenaletieť podvodníkom pri kúpe nehnuteľnosti

poslal(a): darkness , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 48 min.  

news.sk Súčasné úroky na hypotékach neustále tlačia ceny nehnuteľností nahor. Záujemcovia o vlastné bývanie, predovšetkým mladí ľudia, ktorí kupujú svoje prvé bývanie čelia častokrát situácii, kedy sa musia rozhodnúť kúpiť nehnuteľnosť na základe jednej prehliadky.

diskusia   kto hlasoval  

Podozrenie na koronavírus už aj v Bratislave! Slovák sa podrobil testom

poslal(a): liliputinko , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 hod.  

cas.sk Muža z Petržalky v Bratislave podrobili testom na smrteľný vírus.

diskusia   kto hlasoval  

Čaputová: Vládu aj s Kotlebom by vymenovala, z obžalovaného Kisku by premiéra...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 55 min.  

aktuality.sk V prípade, že by niektorá z demokratických strán chcela s ĽSNS vládnuť ako so svojím koaličným partnerom, prezidentka by už podľa vlastných slov nemala inú možnosť, ako takú vládu vymenovať. „Keby niekto prišiel s formáciou, ktorej súčasťou by bola ĽSNS, vyplývalo by z toho, že iná vláda nedokáže vládnuť, musela by som ju menovať,“ vysvetlila. Prezidentka sa vyjadrila aj k obvineniu lídra Za ľudí Andreja Kisku. Bývalý prezident priznal, že ak by jeho strana uspela, je pripravený byť premiérom. Prekážku by nevidel ani v jeho obvinení. Šéf Za ľudí tvrdí, že ide o politický proces a osobnú pomstu expremiéra Roberta Fica. Čaputová si však myslí, že ak by Kiskovo obvinenie vstúpilo „do ďalšieho procesného štádia“, nepovažovala by za vhodné, aby bol predsedom vlády. „Ak by to postúpilo do štádia obžaloby, nebolo by vhodné, aby som ho menovala,“ povedala.

diskusia   kto hlasoval  

Najnovší prieskum: Kiska stúpa, predbehol PS/Spolu. SNS je na hranici zvoliteľnosti

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 58 min.  

hnonline.sk Kiskova strana Za ľudí dosiahla o pol percenta viac ako v poslednom prieskume agentúry Focus.

diskusia   kto hlasoval  

Prezidentka Čaputová: Ak by Kisku obžalovali, nemenovala by som ho za premiéra

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

dennikn.sk Prezidentka Zuzana Čaputová by nemenovala Andreja Kisku za premiéra, ak by jeho obvinenie v kauze KTAG postúpilo do bodu, že by prokuratúra podala na Kisku obžalobu na súd. Kiskova strana Za ľudí je v posledných prieskumoch tesným lídrom medzi opozičnými demokratickými stranami.

diskusia   kto hlasoval  

Saudi sú spojenci, o ich vplyve na 11. september americká vláda nehovorí

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

svet.sme.sk Stretnutie pozostalých po útokoch z 11. septembra 2001 s americkým prezidentom Donaldom Trumpom v deň 19. výročia tragédie nebolo dlhé a na pohľad ani veľmi srdečné. Rodiny prišli do Bieleho domu s tým, že si nenechajú ujsť príležitosť požiadať prezidenta o zverejnenie výsledkov vyšetrovania saudskoarabského zapojenia do útokov. Dokumenty ministerstvo spravodlivosti roky zatajuje s odkazom na ohrozenie národnej bezpečnosti.

diskusia   kto hlasoval  

Stovky osobností proti zneužívaniu kresťanstvských hodnôt Harabinom či kotlebovcami

poslal(a): takotompotom , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

omediach.com Viaceré kresťanské organizácie a osobnosti podpísali v týchto dňoch otvorenú výzvu proti spôsobom kampane politických strán, hlavne ĽSNS a strany Vlasť Štefana Harabina, ktoré zneužívajú kresťanské hodnoty na šírenie dezinformácií, nenávisti a strachu. My, dolupodpísaní občania Slovenskej republiky hlásiaci sa ku kresťanskej viere, sme presvedčení, že kresťanstvo je náboženstvo šíriace pokoj, pravdu a úctu ku každému človeku. Veríme, že ak sú tieto hodnoty dennodenne žité, slúžia pre dobro spoločnosti. Preto s úzkostlivou starosťou a s čoraz väčším znepokojením pozorujeme, ako sú kresťanské hodnoty zneužívané na nezdravé rozdeľovanie spoločnosti a budovanie nenávisti. Naše obavy rastú s blížiacimi sa parlamentnými voľbami a prebiehajúcou kampaňou. Aj keď máme v tomto zmysle výhrady voči viacerým politikom, zvlášť kriticky vnímame strany Kotlebovci – ĽSNS a Vlasť Štefana Harabina. Ich predstavitelia sa totiž radi skrývajú za kresťanské symboly a heslá či účelovo zdôrazňujú tie kresťanské témy, ktoré ľahko pútajú pozornosť. Podľa nášho názoru však zároveň dlhodobo využívajú zavádzanie, klamstvo, dezinformácie a ospravedlňovanie násilia na šírenie nenávisti v našej spoločnosti. Zneužívajú ľudské nešťastie, konflikty v spoločnosti a zlyhávanie štátu na burcovanie emócií, predovšetkým strachu. Sme presvedčení, že rozsievanie strachu a nenávisti je v príkrom rozpore s kresťanstvom – vierou postavenou na nádeji a láske.

diskusia   kto hlasoval  

Hevier, Bučko, Hanzuš, Mikloško, Palko, Bartošová varujú pred Kotlebom a Harabinom

poslal(a): takotompotom , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

krestaniaprotinenavisti.sk Iniciatíva Kresťania proti nenávisti varuje pred Kotlebom a Harabinom. My, dolupodpísaní občania Slovenskej republiky hlásiaci sa ku kresťanskej viere, sme presvedčení, že kresťanstvo je náboženstvo šíriace pokoj, pravdu a úctu ku každému človeku. Veríme, že ak sú tieto hodnoty dennodenne žité, slúžia pre dobro spoločnosti. Preto s úzkostlivou starosťou a s čoraz väčším znepokojením pozorujeme, ako sú kresťanské hodnoty zneužívané na nezdravé rozdeľovanie spoločnosti a budovanie nenávisti. Naše obavy rastú s blížiacimi sa parlamentnými voľbami a prebiehajúcou kampaňou. Aj keď máme v tomto zmysle výhrady voči viacerým politikom, zvlášť kriticky vnímame strany Kotlebovci – ĽSNS a Vlasť Štefana Harabina. Ich predstavitelia sa totiž radi skrývajú za kresťanské symboly a heslá či účelovo zdôrazňujú tie kresťanské témy, ktoré ľahko pútajú pozornosť. Podľa nášho názoru však zároveň dlhodobo využívajú zavádzanie, klamstvo, dezinformácie a ospravedlňovanie násilia na šírenie nenávisti v našej spoločnosti. Zneužívajú ľudské nešťastie, konflikty v spoločnosti a zlyhávanie štátu na burcovanie emócií, predovšetkým strachu. Sme presvedčení, že rozsievanie strachu a nenávisti je v príkrom rozpore s kresťanstvom – vierou postavenou na nádeji a láske. Uvedomujeme si, že tieto strany často pomenujú závažné spoločenské problémy najhlasnejšie. Ich predstavitelia sa stavajú do role samozvaných spasiteľov Slovenska, ale rozumné a uskutočniteľné riešenia ponúknuť nedokážu. V Banskobystrickom kraji už ĽSNS ukázala, že sľuby vie rozdávať na ulici, no v riadení vecí verejných je neschopná. Na Štefana Harabina zase pravidelne padajú podozrenia, že je spoluzodpovedný za rozklad podstatnej časti súdnictva v našej krajine. Sme presvedčení, že Slovensko potrebuje politikov, ktorí sú schopní skutočne riešiť spoločenské problémy a nie iba naháňať lacné politické body. Aj keď je lákavé uveriť ich kresťansky znejúcim heslám a symbolom, nesmieme sa nimi nechať zmiasť. Ku kresťanstvu totiž patria všetky jeho hodnoty a nie len tie, ktoré sa momentálne hodia.

diskusia   kto hlasoval  

V Dvoriankach povolili prekročenie limitu hlučnosti z kamiónov

poslal(a): jano87 , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

dolnyzemplin.korzar.sme.sk Podľa aktivistu to je v rozpore so zákonom. DVORIANKY. Úroveň hluku z dopravy v obci Dvorianky (okres Trebišov) aj po položení tzv. tichého asfaltu na Hlavnej ulici podľa meraní naďalej prekračuje prípustné hodnoty stanovené vyhláškou. Podľa Jána Vitkoviča z petičného výboru Dvorianky bola výnimka udelená v rozpore so zákonom a v uplynulých dňoch vo veci podal podnet na Generálnu prokuratúru (GP) SR.

diskusia (396)   kto hlasoval  

Prieskum preferencií: OĽaNO stále rastie, Kiska predbehol PS/Spolu

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

domov.sme.sk Matovičovi výlet do Cannes zrejme pomohol. V najnovšom Focuse rástol najviac.

diskusia   kto hlasoval  

Dáša (13) prý otěhotněla s Ivanem (10): Byla to láska na první pohled, tvrdí

poslal(a): liliputinko , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

blesk.cz Dáša a Ivan z ruského města Železnogorsk ležícího asi 40 kilometrů od Krasnojarsku jsou na první pohled zvláštní dvojice. Třináctiletá dívka na rozdíl od svých vrstevnic nepokukuje po stejně starých nebo starších chlapcích a chodí s Ivanem, kterému je teprve 10 let! To by samo o sobě dokázalo zvednout nejedno obočí, jenže to není vše. Dáša je těhotná a tvrdí, že otcem je právě Ivan.

diskusia   kto hlasoval  

B.Kačáni: Rodina to riadne prepískla

poslal(a): MartinFotoPotocny , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

dennikn.sk Minulú nedeľu som chvíľu počúval predvolebné kortešačky pána Kollára, najväčšieho zástancu tradičnej rodiny. Zrazu sa mi zamarí, že som počul, že chce postaviť 300.000 nájomných bytov. S garantovaným nájomným do 200 evri. Stuhol som ako bedňa gitu, že čo prosím? To som asi zle počul, veď s takouto hlúposťou by ani snáď smeráci nevybehli. Na 2.deň som to ale pozrel z archívu, že čo to vlastne povedal. A naozaj, bolo to tam, Boris Kollár sľubuje postaviť 300.000 nájomných bytov. Neviem, či viete, ale pred rokom som zobral robotu na mestskom úrade v Stupave a vediem oddelenie, ktoré ma na starosti výstavbu, investície, územný plán a životné prostredie. Je teda predpoklad, že niečo o tom už viem...

diskusia   kto hlasoval  

Danko tvrdí, že nebol opitý a problém s alkoholom nemá. Podľa Matoviča bol ožratý

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

aktuality.sk „Ožrať sa a prísť do roboty a tváriť sa, že ja môžem, lebo som politik, veď to je hanba,“ povedal Igor Matovič.

diskusia   kto hlasoval  

O autobusoch a Pellegriniho kamarátoch vo Zvolene

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

dennikn.sk SAD Zvolen nejazdí. Ako k tomu došlo? Pellegrini aj Žiga to hádžu na Luntera, nech si poradí sám. Kto sú ľudia v pozadí? Prečo je SAD Zvolen nedotknuteľná? Ďalší diel môjho podcastu JPP

diskusia   kto hlasoval  

Nový Smer je horší, ako ten starý: Pellegrini, premiér SAD Zvolen

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 8 hod.  

branik.info Adrián POLÓNY, ktorý ovláda SAD Zvolen je dlhoročným osobným priateľom Petra PELLEGRINIHO. To pán premiér v bojovnom prejave nevyberavo útočiac na Luntera na tlačovke nespomenul. Vyrastali spolu na jednom dvore a v okolitých uličkách, drali rovnaké lavice a ich priateľstvo pretrvalo aj v dospelom veku. So stúpajúcim vplyvom nádejného politika SMERU rástla aj POLÓNYHO ochota vytvoriť pre jemu blízkych ľudí priestor na realizáciu v niektorých firmách, ktoré ovládal. Najvýznamnejšou z nich je práve zvolenský autodopravca. PELLEGRINI klame, keď tvrdí, že na rozhodovanie dopravcu nemá žiaden dosah. Stačilo zodvihnúť telefón a dohovoriť nenásytnému kamarátovi. Ale to by nesmel mať v celej veci vlastný záujem. Ten totiž v SAD Zvolen zastupuje Miroslav ČELLÁR. 36 ročný talentovaný mladý muž, ktorému sa v živote nesmierne darí. Aktuálne podpredseda Úradu priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky, predtým asistent LAŠŠÁKOVEJ, ale aj Maznáka, a.k.a JUDr. Martina GLVÁČA. Predovšetkým však asistent Petra PELLEGRINIHO, podľa životopisu doposiaľ slobodný rovnako, ako pán premiér, nakoľko Slovensko vďaka SMERU raziacemu "tradičné hodnoty" neumožňuje iné manželstvo, ako to medzi mužom a ženou. Priateľstvo však prekoná všetky prekážky. Čellár dokonca prostredníctvom firmy PT GROUP s.r.o. zabezpečuje pre PELLEGRINIHO a SAD Zvolen silné mediálne krytie prostredníctvom stránky bystricoviny.sk, ktorá budiac dojem neutrálneho spravodajského portálu nekompromisne pretláča v tendenčných článkoch záujmy dopravcu. Čellár ale pomohol riešiť napríklad aj drobnú patáliu s bytom, ktorá sa na PELLEGRINIHO hlavu zosypala krátko po nástupe do funkcie premiéra. Odporní a zvedaví novinári zistili, že na luxusný byt, ktorý si potichu kúpil za 410 tisíc Eur nemohol zo svojich príjmov žiadnym spôsobom zarobiť a chýbalo mu nejakých sto tisíc, ktorých pôvod nevedel preukázať.

diskusia   kto hlasoval  

Nová politika predbieha zdravý rozum, platí ešte toto na ľudí?

poslal(a): napisali , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 8 hod.  

napisali.sk Do slovenskej politiky sa za posledné roky vniesol nový štýl. Ten predošlý nebol ideálny, no začali sme sa uberať formou kontroverznosti pred zdravým rozumom.

diskusia   kto hlasoval  

Truban: Linky v kauze SAD Zvolen vedú k špičkám vládneho Smeru

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 8 hod.  

dnes24.sk Vzniknutú situáciu v BBSK kritizoval aj volebný líder koalície mimoparlamentných strán PS-Spolu Michal Truban. Mariána Polónyho zo SAD Zvolen vyzval, aby sa prestal správať ako výpalník. Linky v tejto kauze pritom podľa neho vedú k špičkám vládneho Smeru-SD. „V SAD Zvolen má (štát) 40-percentný podiel, ktorý spravuje firma MH Manažment. No štát dodnes neurobil nič, aby pomohol BBSK vyriešiť túto situáciu,“ zdôraznil Šeliga zo strany Za ľudí s tým, že si štát riadne nevykonáva svoje práva v SAD Zvolen. Opozičné hnutie OĽaNO tvrdí, že keďže štát je akcionárom v SAD Zvolen, zodpovedá za vzniknutú situáciu.

diskusia   kto hlasoval  

Danko by si chcel na výstavbu diaľnic požičať 7 miliárd eur

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

cas.sk SNS v prípade úspechu vo voľbách chce získať rezort dopravy a dotiahnuť výstavbu diaľničnej siete. Podľa predsedu parlamentu Danka je na Slovensku možné dobudovať diaľnice počas niekoľkých rokov. Na výstavbu si chce požičať sedem miliárd eur.

diskusia   kto hlasoval  

O Lunterovi a zvolenskej SADke

poslal(a): ara1 , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

dennikn.sk Je prirodzené, že slušný politik Lunter mal snahu aj v tejto oblasti čistiť Kotlebov chliev a snažil sa nájsť firmu, ktorá by túto službu zabezpečovala za čo najnižšie dotácie. Ale chyba lávky, narazil na dodatky, podpísané Kotlebom až po prehratých voľbách, ktoré úplne zbytočne predĺžili zmluvy, končiace o rok, o ďalších päť rokov. A potom na firmu, SAD Zvolen, ktorá sa, povzbudená týmito dodatkami, rozhodla hnať veci až na hranu.

diskusia   kto hlasoval  

Danko: Sme pripravení byť v tvrdej opozícii, ak budú Slovensko riadiť bábky Západu

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

denniks.sk „Ak chce tento národ na čele bábky, ktoré budú riadiť západné štáty, v pohode. My sme pripravení bojovať v tvrdej opozícii,“ povedal Danko. Tiež sa vyslovil za „tvrdé” vyvlastňovanie pri verejných stavbách. „Ak stavia niečo vo verejnom záujme obec a štát, treba prestať so slniečkarskymi rečami o ochrane práv a pozemkov," poznamenal.

diskusia   kto hlasoval  

Madurovy děti. Ve Venezuele vyrůstá generace zmrzačená hladem

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

idnes.cz Katastrofální ekonomická krize ve Venezuele se nezvratně podepisuje na zdraví tamních dětí. I ty nejzákladnější potraviny jsou vysoce nedostatkovým zbožím a státní zdravotnictví kolabuje. Pomoci se snaží humanitární organizace, zdaleka to ale nestačí.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...7138 nasledujúce>>
 

Váš účet