Exvyšetrovateľ NAKA: Ak by Smer neovládal políciu, Kuciak mohol žiť

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 45 min.  

etrend.sk Pavol Milan ako bývalý elitný vyšetrovateľ NAKA približuje, do akej miery sa zvýšila sloboda policajných vyšetrovateľov a prečo si myslí, že k radikálnej očiste policajného zboru stále nedošlo.

diskusia   kto hlasoval  

Pellegriniho zodpovedná zmena: Blaha zo Smeru, Hrdlička z KSS, Uhrík z ĽSNS

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 48 min.  

extraplus.sk Je lepšie kráčať osamote, než v dave, ktorý ide zlým smerom. Slová šaolinského mnícha Hermana Siua dokonale vystihujú pôsobenie spoločensko-politického mesačníka Extra plus, ktorý už dve dekády kráča hrdo svojou cestou ochraňujúc národné záujmy Slovenska. Vysmiati Blaha a Uhrík na spoločnej fotke vyvolali rozruch. Zablahoželať mesačníku Extra plus prišli politici naprieč politickým spektrom. Na fotografii: Ľuboš Blaha (Smer-SD), Jozef Hrdlička (KSS) Roman Stopka, Lenka Mayerová a poslanec EP za ĽS Naše Slovensko Milan Uhrík. Predzvesť budúcej spolupráce

diskusia   kto hlasoval  

Matovič pred Počiatkovou vilou v Cannes: Toto je majetok Slovenskej republiky

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 48 min.  

spravy.pravda.sk Líder OĽaNO Igor Matovič nakrútil video pred vilou vo francúzskom Cannes, ktorú označil za dom exministra financií a dopravy za Smer Jána Počiatka.

diskusia   kto hlasoval  

Židia utekajú z Európy, ktorú pomáhali budovať. A médiá neustále hovoria iba o...

poslal(a): zakaz , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 55 min.  

konzervativnyweb.sk Politici odmietajú pripustiť, že takmer všetci Židia zavraždení alebo napadnutí vo Francúzsku od roku 2006 boli obeťami moslimských antisemitov.

diskusia   kto hlasoval  

Haščák o Gorile: Neviem, o akej nahrávke hovoríte

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 40 min.  

dennikn.sk Jaroslav Haščák z Penty je spokojný s tým, akú rolu plnia médiá na Slovensku, informovať podľa neho môžu s bezbrehou slobodou. Tvrdí tiež, že nahrávkou Gorily ho nikto nevydieral.

diskusia   kto hlasoval  

Stavba komínu je základním stavebním prvkem při stavbě krbu nebo montáži krbových...

poslal(a): TamasWolf , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 1 hod. 56 min.  

mojebydleni.info Zájemci o stavbu komínu by tedy měli mít alespoň hrubou představu o tom, jak budou vypadat krbová kamna, krb, jakou funkci mají tyto topné soustavy plnit a tak dále.

diskusia   kto hlasoval  

Ako vyzerá zodpovedná zmena v podaní Smeru

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 24 min.  

hlavnydennik.sk Počiatek nebýva na Slovensku. Trvale je už v zahraničnej vile. Expolitika Smeru Jána Počiatka, ktorému médiá v týchto dňoch venujú pozornosť pre zverejnené video jeho rozhovoru s bývalým generálnym prokurátorom Dobroslavom Trnkom, v súčasnosti bežne v Bratislave nestretnete. Býva v zahraničí a svoje aktivity na Slovensku riadi často na diaľku. Exminister Počiatek v súčasnosti žije vo francúzskom meste Cannes. Bývalý minister a vysokopostavený člen Smeru otázky o svojom aktuálnom bývaní nekomentoval. K otázkam o svojej súčasnej adrese sa vôbec nevyjadril ani po opakovanom dopyte a telefón dlhodobo nezdvíha.

diskusia   kto hlasoval  

Matovič: Navštívili sme Počiatkovu vilu vo Francúzsku. Patrí všetkým občanom...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

youtube.com Predseda hnutia OĽANO Igor Matovič a ďalší predstavitelia protikorupčnej úderky OĽANO vycestovali na Francúzsku riviéru priamo pred vilu Jána Počiatka. Bývalému ministrovi financií a dopravy odkazujú, že „jeho“ vila a ďalší nelegálne získaný majetok patrí občanom Slovenskej republiky.

diskusia   kto hlasoval  

Stavba komínu se bez odborné realizace nikdy neobejde

poslal(a): TamasWolf , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

youngandcreative.cz Mezi základní věci patří hlavně otopný systém, stavba komínu a tak dále. Vystavění komínu vždy předchází montáži připravených staveb krbů, krbových kamen a dalších montáží otopných soustav.

diskusia   kto hlasoval  

Matovič sa vybral za Počiatkom: Výlet do Francúzska a protest pred vilou exministra

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

topky.sk Posledné zverejnené video medzi bývalým generálnym prokurátorom Dobroslavom Trnkom a bývalým ministrom financií Jánom Počiatkom, na ktorom sa obidvaja rozprávali o kauze Tipos či Lemikon je stále aktuálnou témou. Predstaviteľov OĽaNO nahnevalo nielen samotné video, ale aj prepustenie Trnku. Tí sa dnes vybrali protestovať priamo pred Počiatkovu vilu vo francúzskom Cannes.

diskusia   kto hlasoval  

O prokuratúre, študentoch medicíny a Pellegriniho váhe v Smere

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

dennikn.sk Trnku pustili skôr, než sme sa stihli poriadne potešiť, že ho zatvorili. 10 rokov natvrdo za štúdium medicíny, takto chce Smer liečiť zdravotníctvo.Ako Pellegrini šteká a karavána komunistov s fašistami ide ďalej. Najmä, ale nielen o tomto je ďalší diel môjho podcastu JPP

diskusia   kto hlasoval  

Špeciálny súd je skorumpovaná mafia, Trnka je dôkaz

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

juliuskovacs1.blog.sme.sk Dokázali to prepustením Trnku. Totálny výsmech spravodlivosti. Vraj Bodor a Haščák budú vypovedať, oni nemali len vypovedať ale dávno mali sedieť s Kočnerom. Trnkovi sa môžeme poďakovať, ako odkryl prehnitosť súdov.

diskusia   kto hlasoval  

Fico už spomína

poslal(a): matiko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

google.com 40 dní do volieb a najsilnejšou politickou emóciou je neistota. Robert Fico mobilizuje svoju stranu, zmysel toho, čo nazvali programová konferencia, bol v niečom inom ako v programe. Fico chcel stranu povzbudiť, aby sa samotní straníci nehanbili za svoju značku, za svojich ľudí (vrátane Trnku), aby si boli vedomí, že sú na výslní dlhšie ako HZDS alebo SDKÚ, že niečo dokázali. Cítite ten paradox, že príslušníci stále najsilnejšej strany potrebujú povzbudiť?! Po prejave sa najviac hovorilo o lekároch, ale keď som pozeral Ficovo vystúpenie, najsilnejšie pôsobilo niečo iné. Ide o to, že Fico už spomína. Hovoriť o sociálnom štáte je jazyk minulej doby. Je to ako hovoriť o reformách. Politické témy sa už dnes chytajú inak, iným jazykom.Fico to cíti, vidieť ako vulgarizuje jazyk („gebule“), ako pritvrdzuje v dehonestácii súpera („Kiska by ukradol aj mŕtvemu kabát.“), ako nie je na bilbordoch, ale už to nestačí. Slabne. ..Do volieb je 40 dní a najsilnejšia emócia, ktorú cítiť, je neistota.

diskusia   kto hlasoval  

Ficovi nešlo o ľudí, len o seba

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

dennikn.sk Po 30 rokoch čaká našu krajinu opäť revolučné obdobie, ktoré prepíše politické dejiny. Mnohí ľudia už strácajú nádej. Zmena príde už čoskoro. Musíme vymeniť neschopných politikov za odborníkov.

diskusia   kto hlasoval  

Bödör mal pre Kočnera zabezpečovať policajné lustrácie, aj ich spolufinancovať

poslal(a): matiko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 6 hod.  

youtube.com Podľa svedka Petra Tótha mal Norbert Bödör pre Kočnera zabezpečovať lustrácie z policajných databáz, ktoré neskôr poslúžili ako základ na sledovanie novinárov, vrátane Jána Kuciaka. Z tohto sledovania následne vznikli fotografie, ktoré boli použité pri plánovaní vraždy. Tóth ďalej vypovedal, že Bödör mal spolufinancovať toto sledovanie, taktiež vypovedal mnoho podozrení, ktoré sa týkajú vplyvu Mariana Kočnera, napríklad vypovedal, že Norbert Bödör mal byť spojka na špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika.

diskusia   kto hlasoval  

Naozaj váhate pri výbere - neonacizmus, smerácka mafia, demokratická opozícia?

poslal(a): qwewi , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 6 hod.  

pilnik.blog.sme.sk Nik iný, ako strany demokratickej opozície nezmení krajinu a nevyšetrí, neodsúdi členov smeráckej mafie a nezabezpečí rozvoj Slovenska.

diskusia   kto hlasoval  

Nesmrtelné zrcadlové skříňky

poslal(a): TamasWolf , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

driftdesign.cz Co se týče trendů, dlouhodobě jsou v kurzu koupelny, které se co nejvíc blíží přírodě, přírodním materiálům a vzdušnému vzhledu.

diskusia   kto hlasoval  

Zrcadlové skříňky pro každou alternativu

poslal(a): TamasWolf , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

byteceknamiru.cz Protože uspořádání koupelny podle feng-šui předpokládá především příjemný interiér bez výrazných rušivých elementů, zvolte pro osvětlení zrcadlo s LED osvětlením. Je krásným doplňkem stylového interiéru a splní přesně ten účel, který očekáváme – zachová útulnost místnosti a neprobodne ji ostrým vtíravým světlem.

diskusia   kto hlasoval  

Zrcadlové skříňky jako designový prvek

poslal(a): TamasWolf , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 8 hod.  

stavrd.cz Moderní doba však naštěstí přináší prakticky nepřeberné možnosti nejrůznějších doplňků, nábytků, světel atd. Jediným limitem je náš vkus. A peníze, samozřejmě. Pro koupelny to platí taktéž.

diskusia   kto hlasoval  

“Váš účet bol napadnutý” – podvodné emaily vydierajúce s BitCoinom menia taktiku

poslal(a): vigoman , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 8 hod.  

hoax.sk Páchateľ, respektíve autor tohto textu tvrdí, že zverejní všetko, čo o tebe získal, aj chúlostivé informácie a zábery, ak nezaplatíš. Úhradu pritom chce vo virtuálnej mene BitCoin, ktorá je pre bežného Slováka neprístupná a neznáma. Teraz menia taktiku a do problémov ťahajú ľudí, ktorí nemajú ani poňatia o čo ide...

diskusia   kto hlasoval  

Schudla 30 kilogramov za rok. Teraz vám pomôže troma tipmi

poslal(a): strefio , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

slovakfitness.sk Američanka Leigha Pindrohová sa po narodení svojho druhého syna postavila na váhu a tá na jej prekvapenie ukázala 109 kilogramov. Vtedy si uvedomila, že potrebuje zmenu. O rok neskôr už vážila len 79 kilogramov.

diskusia   kto hlasoval  

Židovský cintorín zničili deti. Liberáli vinili národovcov či tradičnú rodinu

poslal(a): JozefViskup , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

denniks.sk Poškodenie židovského cintorína v Rajci v predvianočnom období nevytvorilo priestor iba na ľudské rozhorčenie.V spoločnosti presiaknutej kultúrnou vojnou sa bezprostredne po udalosti vyrojilo aj kvantum liberálov,ktorí sa na udalosti potrebovali nechutným spôsobom priživiť.Rostas,národovci,tradičné rodiny či dezinfoweby – to všetko bolo na vine.Celé týždne až dokým sa nezistilo,že to urobili deti z neprispôsobovej komunity.

diskusia   kto hlasoval  

Progresívne hókusy pókusy na Štefánikovej a ohrození rezidenti

poslal(a): octavia999 , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

palko.blog.sme.sk Už niekoľko mesiacov "funguje" na Štefánikovej ulici buspruh pre MHD. Lenže progresívni súdruhovia urobili niekde chybu a chýbajúci pruh si motoristi alternatívne nahradili. Bratislava pre vytváranie zápchy nepotrebuje protesty autodopravcov, úplne jej stačí Vallov cyklomagistrát.

diskusia (7)   kto hlasoval  

Bödör zostáva voľný, hoci bol Kočnerovou spojkou na políciu a prokuratúru

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

dennikn.sk Na súde má v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vypovedať aj Norbert Bödör.

diskusia   kto hlasoval  

Bebjak: Na Ples v opere sme šli, lebo nenávisť voči homosexuálom tu stále je

poslal(a): liliputinko , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

video.sme.sk Na Ples v opere šiel tento rok režisér Peter Bebjak so svojim partnerom Andrejom Dúbravským. Hovorí, že išlo o premyslený krok, aby búrali predsudky. Rátali aj s tým, že im budú chodiť nenávistné príspevky. "Problém je, že je niekto homosexuál v tejto spoločnosti. Ľudia to bežne používajú aj v reči - ty buzerant - ako keby sa to vžilo v tých mysliach ľudí," hovorí jeden z najúspešnejších a najoceňovanejších režisérov Peter Bebjak. Aké reakcie s partnerom dostali po Plese v opere? Prečo politici stále vyťahujú pred voľbami registrované partnerstvá? A ako sa pozerá na silnejúcejšiu pozíciu Kotlebovcov v prieskumoch?

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...7130 nasledujúce>>
 

Váš účet