Blaváci to zase pohnojili .

poslal(a): Curimedan , do rubriky šport, odvtedy uplynulo: 20 min.  

vladimirkratky.blog.sme.sk V Košiciach dnes začali stavať MULTIFUNKČNÚ HALU Národného tenisového centra. Kapacita hľadiska bude 5000 . V Košiciach už nebudú ďalšie MS v hokeji, lebo kapacita Steel arény pre účely MS je len 7500 a je nepostačujúca . V USA a Kanade majú viaceré špičkové kluby NHL ( hokej ) a NBA ( basketbal ) spoločnú domovskú arénu . Hrá sa tam aj hokej, a aj basketbal a často aj obdeň.

diskusia   kto hlasoval  

Korupčná novela Smeru - Komentáre SME

poslal(a): heti , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 46 min.  

komentare.sme.sk Kondrót a Smer pri protischránkovom zákone len ukazujú, čie záujmy majú u nich prioritu.

diskusia   kto hlasoval  

Piaty Medzinárodný deň Jogy v Nových Zámkoch prinesie prax i teóriu | Som Novozámčan

poslal(a): rttv , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 hod. 35 min.  

somnovozamcan.sk pošli do vybrali.sme.sk  Novozámčanka Erika Giffard-Moore – právnička, ktorá interdisciplinárne prepája právo s kultúrou, umením, športom, prevenciou socio-patologických javov a klimatickými zmenami do Nových Zámkov prináša konferenciu ohľadom Medzinárodného dňa Jogy...

diskusia   kto hlasoval  

Pravý domáci hamburger, originál recept

poslal(a): jakonic , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

zenyvmeste.sk Pravý domáci hamburger z morčacieho mäsa. Hamburger pre malých či veľkých bez výčitiek? Nech sa páči, originál recept so značkou Ženy v meste.

diskusia   kto hlasoval  

Huawei rozširuje zoznam smartfónov, ktoré dostanú update na Android Q. Je medzi...

poslal(a): martin1213 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

vosveteit.sk Huawei zverejnil širší zoznam zariadení, pre ktoré bude dostupná aktualizácia EMUI 10 založená na najnovšom Androide Q

diskusia   kto hlasoval  

Sulík a Matovič nesúhlasia s Kiskom, že by sme mali prijať tisíce utečencov

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 8 hod.  

spravy.pravda.sk Ani jeden z lídrov nesúhlasí s Kiskom v otázke prijímania utečencov. Kiska sa vyjadril, že prijať tisíce utečencov nie je problém. Sulík a Matovič by s ním v takomto prípade koaličnú zmluvu nepodpísali.

diskusia   kto hlasoval  

Africký migrant vyhoštěný z Německa znásilňoval v Česku: Danke, Frau Merkel!

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

expres.cz Obcí Lukavec na Litoměřicku otřásl hrůzný čin. V úterý kolem poledne tu na poli za vsí pachatel napadl a znásilnil teprve šestnáctiletou dívku. Policie ho nedlouho poté dopadla a zadržela. Podle informací Litoměřického deníku šlo o Afričana, kterého v úterý v sedm hodin ráno propustili z výkonu trestu v Drážďanech a vyhostili z Německa.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Z východného Slovenska sa sťahuje najviac ľudí. Aké sú dôvody?

poslal(a): peterf , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

myspis.sme.sk Podľa prieskumu Actly boli však najčastejšie uvádzanými zámermi lepšie prostredie pre život, partner alebo rodina.

diskusia   kto hlasoval  

Zapíše si dnes Kiska ďalšie impozantné víťazstvo nad Ficom?

poslal(a): Jouda , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

trinastyhrac.blog.pravda.sk A. Kiska skončil vo svojej funkcii. Nastúpila Zuzana Čaputová. Robert Fico okamžite vyštartoval po nej a aj jej nadiktoval svoje podmienky. Pani Zuzana s gráciou len siahla do šuplíka a vytiahla noty, ktoré cieľavedome a s rešpektom k ústave pripravil jej predchodca.

diskusia   kto hlasoval  

Majitelia Nay: O pôžičku nás požiadal Kiska

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

domov.sme.sk Majitelia Nay, ktorí chcú podporiť stranu Za ľudí, v minulosti obchodovali s Kiskovými firmami Triangel a Quattro.

diskusia   kto hlasoval  

Muhammad Mursí bol „zavraždený“

poslal(a): Jouda , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

blisty.cz Vězeňská stráž navzdory skutečnosti, že další obvinění volali o pomoc, nechala bývalého prezidenta ležet bezvládného na podlaze více než 20 minut. Mursí, který trpěl cukrovkou, vysokým krevním tlakem a onemocněním jater, zkolaboval během nového soudního řízení týkajícího se obvinění z kolaborace se zahraničními mocnostmi a ozbrojenými skupinami.

diskusia   kto hlasoval  

Kiskova strana na hranici zvoliteľnosti: Kiskov projekt sa potápa

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

parlamentnelisty.sk Podľa údajov agentúry Polis pre agentúru SITA by parlamentné voľby vyhral Smer. Andrej Kiska by so svojím novým politickým projektom iba tesne preliezol bránami parlamentu, čo rovnako platí aj pre Bugárov Most. Obe strany by volilo 5,2 percenta ľudí.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Bizarné zrkadlá v kúpelniach

poslal(a): svetkuriozit , do rubriky zábava, odvtedy uplynulo: 13 hod.  

svetkuriozit.sk Zrkadlá sú jednou z nepriehľadnuteľných súčastí kúpeľní a často krát slúžia skôr ako dekorácia. Ich pôvod je v Turecku, kde ich vytvárali z lešteného obsidiánu (sopečného skla) pred 8 000 rokmi.

diskusia   kto hlasoval  

Stane sa kritika migrácie trestným činom?

poslal(a): JozefViskup , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

noveslovo.sk K bojovým taktikám patrí odvedenie pozornosti.Napr. parlamentná roztržka okolo Globálneho paktu o migrácii,vrátane hry "Demisia Lajčáka".Štandardné médiá aj neštandardný Denník N so spriahnutými dezinformačnými satelitmi ohlupovali slovičkárením či detailmi ako "legálna" či "nelegálna migrácia",či je pakt "záväzný" alebo "nezáväzný" dokument.Presviedčali,že migrácia je základným ľudským právom.

diskusia   kto hlasoval  

Na našich hraniciach je more krvi

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

komentare.sme.sk Migrácia nikam neodchádza.

diskusia   kto hlasoval  

Dlhé umieranie pravicového fúzionizmu

poslal(a): JozefViskup , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

postoj.sk Veľké technologické giganty ako Google alebo Facebook v minulých rokoch čelili kritike kvôli ďalekosiahlym cezhraničným daňovým optimalizáciám.Navyše,tieto firmy sa začínajú dobrovoľne a aktívne zapájať do kultúrnych vojen na ľavicovo-liberálnej strane a došlo už k medializovaným prípadom,keď konzervatívci prišli o miesto v Silicon Valley kvôli svojim postojom.Preto konzervatívci nemajú prečo obhajovať daňové privilégiá týchto subjektov.

diskusia   kto hlasoval  

Odmietanie revolúcie po revolúciách

poslal(a): JozefViskup , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

christianitas.sk Anglosaskí konzervatívci naznačujú: Nestarajte sa o to že Henrich VIII.,zakladateľ cirkvi a viery,bol podľa všetkých elementárnych kritérií amorálnym patologickým indivíduom,nestarajte sa o to kto postavil v Anglicku katedrály a kto ich rozkradol,o tože súčasní protestantskí konzervatívci sú potomkovia tých, ktorí celé 18. storočie ničili systematicky všetky stredoveké a katolícke tradície vo Veľkej Británii a jej kolóniách.

diskusia   kto hlasoval  

Francouzský episkopát o sektářských praktikách v tzv.kresťanských společenstvích

poslal(a): JozefViskup , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

krestandnes.cz Ve Spojených státech byl počátkem června zatčen vůdce sekty Světlo světa (La Luz del Mundo) Mexičan Naasón Joaquín García, který je podezřelý z obchodování s lidmi, znásilnění nezletilých a dalších kriminálních činů. Oznámila to kalifornská prokuratura. Na jihu USA v poslední době přibývá stoupenců tohoto hnutí, uvedl server BBC. V minulých letech se její vliv šíří v USA, zejména v Kalifornii, která má velkou hispánskou komunitu.

diskusia   kto hlasoval  

Kardinál Parolin v synagóge: 25 rokov diplomatických vzťahov Izraela a Svätej stolice

poslal(a): JozefViskup , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

vaticannews.va Pri príležitosti 25. výročia nadviazania diplomatických vzťahov medzi Izraelským štátom a Svätou stolicou vystúpil vatikánsky štátny sekretár kardinál Pietro Parolin na spoločnom diplomatickom podujatí dňa 13.júna v Hlavnej rímskej synagóge.Šéf vatikánskej diplomacie spomenul dobré vzájomné vzťahy medzi oboma štátmi i skutočnosť,že za posledných 50 rokov celkovo vzrástlo vzájomné porozumenie,dôvera i priateľstvo medzi židmi a katolíkmi.

diskusia   kto hlasoval  

Pochod "Za život" treba premenovať na "Pochod hanby"

poslal(a): JozefViskup , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

svetlosveta.sk V r.2016 spolukandidát Hillary Clintonovej na post viceprezidenta Tim Kaine,bol katolík a verejný obhajca potratov.Súčasný hlavný vyzývateľ Donalda Trumpa Joe Biden,vyhlásil za najvyššiu svoju prioritu obhajobu politiky potratov,ktorú považuje v krajine pod vedením Trumpa za ohrozenú.Joe Biden sa chváli verejne,že je katolík.Je škandál,že RKC kňaz Juraj Vittek na TV Lux nazval katolíkov,ktorí volia Trumpa katolíckymi fundamentalistami.

diskusia   kto hlasoval  

Biskupi Slovenska k Národnému pochodu za život napíšu pastiersky list

poslal(a): JozefViskup , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

tkkbs.sk Biskupi zhromaždení na 93. plenárnom zasadaní KBS si vypočuli správu o prípravách Národného pochodu za život,ktorý sa uskutoční v Bratislave 22. septembra 2019.Schválili prípravu pastierskeho listu KBS,ktorý sa bude čítať 8. septembra vo všetkých katolíckych chrámoch na Slovensku.Pripomínajú,že prípravné formačné a propagačné materiály k Národnému pochodu za život sú k dispozícii pre kňazov i veriacich na webovej stránke pochodzazivot.sk.

diskusia   kto hlasoval  

Ak zablokujú prvých dvoch mužov Košíc, všetci akcionári vodární prehrajú

poslal(a): clody123 , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 15 hod.  

kosice.korzar.sme.sk Spoločnosť sa pred Polačekom a Gibódom bráni PR kampaňou aj strašením.

diskusia   kto hlasoval  

Krídelko alebo stehienko, pán europoslanec Číž?

poslal(a): Cudzinka , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 15 hod.  

otozarnay1.blog.sme.sk O škandalóznom správaní poslanca Číža.

diskusia (130)   kto hlasoval  

Nervózna ako žena v prechode?

poslal(a): juicy_sk , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 15 hod.  

40plus.sk Ide prechod a stres ruka v ruke? Zvykne sa hovoriť: „nervózna ako žena v prechode”. Čo s tým? Pýtali sme sa MUDr. Španku Áno. Estrogénový deficit, a s tým spojená strata výkonnosti, vedie hlavne u žien, ktoré majú psychicky alebo fyzicky namáhavú prácu, k stresu. Ten ešte zhoršuje zdravotný stav. Tiež často trpí aj okolie ženy. Napríklad v práci/ manažérky bez liečby/ alebo v rodine /manžel deti/.

diskusia   kto hlasoval  

Fotopoézia: Na dôchodku

poslal(a): Bundasikovia , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 15 hod.  

thebalkansinout.wordpress.com Báseň o dôchodku.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...6922 nasledujúce>>
 

Váš účet