Bulvárne krysy

poslal(a): radkab , do rubriky kultúra, odvtedy uplynulo: 1 min.  

dalito.sk Možno aj Elánisti sú Za slušné Slovensko a Všetci za Jána. Len to vyjadrili tak nešťastne, že mám pocit, že sa to ich dlhotrvajúce a nekonečné lúčenie s fanúšikmi práve skončilo.

diskusia   kto hlasoval  

Magistrálou od Skalnatého plesa po Hrebienok

poslal(a): gemza , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 53 min.  

myshoun.com Jedna z tých pohodovejších túr, ktorú zvládnu aj deti základnej škody a dôchodcovia. Žiadne únavné stúpanie a väčšinou klesajúci terén. Nenáročný výlet s dostatočným množstvom krásnych výhľadov na Vysoké Tatry.

diskusia   kto hlasoval  

Ako robil Pius XII. spojku medzi hlavnými odporcami Hitlera a Západom

poslal(a): JozefViskup , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 55 min.  

postoj.sk Uskutočnenie atentátu na Hitlera bolo priechodné viac v katolíckom než protestantskom prostredí – vďaka učeniu pochádzajúcemu od sv. Tomáša Akvinského o tom,že za istých podmienok je zabitie tyrana oprávnené.Učenie Martina Luthera,naopak,viac zaväzovalo k vernosti voči štátnej autorite,čo potom aj zväzovalo ruky protestanskej časti odboja.Aj poslený pokus bol dielom katolíckeho plukovníka von Stauffenberga.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Zvuková nahrávka Gorily: Malchárek a Haščák o hovoria o províziách za privatizáciu

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 40 min.  

youtube.com Bývalý minister hospodárstva Jirko Malchárek vysvetľuje Jaroslavovi Haščákovi, že nikdy nebol podriadeným jeho predchodcu na ministerstve, Pavla Ruska. Biznis sa robil aj tak vždy cez Malchárka, ktorý bol počas Ruskovho ministrovania poslancom a šéfoval hospodárskemu výboru v parlamente. Haščák s Malchárkom hovoria o delení provízie pri výbere poradcu vlády na dopredaj 10% akcií SSE, ZSE a VSE na burze. Haščák hovorí, že Malchárek na tom zarobí 80 až 100 miliónov, no zarobí si aj Gabriel Palacka či Anna Bubeníková, Malchárek reaguje, že dobre, je to na jeho rozhodnutí a je jedno, či bude pár miliónov hore dole.

diskusia   kto hlasoval  

Beblavý: V nahrávke z Gorily nie som spomínaný, nikdy som kšefty nerobil

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 43 min.  

domov.sme.sk Fico označil Beblavého ako Dzurindove gorilie mláďa.

diskusia   kto hlasoval  

Šéf SIS Šafárik: Nahrávka Gorily sa má overovať s originálom, bol však skartovaný

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 45 min.  

cas.sk Zverejnená nahrávka, ktorá má zachytávať kauzu Gorila, sa má overovať.

diskusia   kto hlasoval  

Ako o Gorile klamal Jaroslav Haščák

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 50 min.  

domov.sme.sk Penta podala pre zverejnenie nahrávky ku kauze trestné oznámenie.

diskusia   kto hlasoval  

V Súdnej rade sú hlasy, že Praženková a Kosová stratili dôveru

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 2 min.  

postoj.sk Členov Súdnej rady sme sa pýtali, či dôverujú Praženkovej a Kosovej po zverejnení informácií, že boli na akcii, kde sa objavil aj Kočner. V utorok sme zverejnili informáciu, že predsedníčka Súdnej rady Lenka Praženková a členka Súdnej rady Marcela Kosová sa v decembri 2017 zúčastnili na zabíjačke, ktorú organizovali advokáti z kancelárie IKRÉNYI & REHÁK. Na zabíjačku pozvali aj Mariana Kočnera, ktorý bol v tom čase už takmer tri mesiace obvinený z trestného činu. Kočner v Threeme Monike Jankovskej aj sudcovi Vladimírovi Sklenkovi tvrdil, že sedel za jedným stolom aj s Praženkovou a Kosovou, tie pre Postoj reagovali, že len čo sa Kočner začal pohybovať v ich blízkosti, akciu opustili. Praženková aj Kosová sú na čele novozriadenej komisie, ich úlohou je posudzovať kontakty sudcov s Marianom Kočnerom, ktorým polícia nedávno zhabala mobily. Pätnástich členov Súdnej rady sme sa opýtali, ako vnímajú účasť Praženkovej a Kosovej na advokátskej zabíjačke, kde bol aj Kočner, a či majú voči nim dôveru. Deviati členovia nám neodpovedali – odpoveď nám neposlal ani jeden nominant vlády v tejto rade (Ján Havlát, Branislav Jablonka, Magdaléna Hromcová), rovnako ani jeden nominant, ktorého presadila súčasná vláda v parlamente (Roman Huszár a Michal Mišík), nereagovali ani štyria členovia rady nominovaní sudcami (Ján Burik, Pavol Pilek, Katarína Pramuková, Erika Zajacová). Svoje odpovede zaslali šiesti členovia, traja, ktorých nominovali sudcovia (Dušan Čimo, Miloš Kolek, Martin Michalanský) a traja nominanti prezidenta (Lajos Mészáros, Elena Berthotyová, Pavol Žilinčík).

diskusia   kto hlasoval  

Danko nekecá a maká na rozvrátení štátu - Komentáre SME

poslal(a): chech , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 26 min.  

komentare.sme.sk Minimálny dôchodok podľa SNS je neudržateľný.

diskusia   kto hlasoval  

Gorila ožila

poslal(a): Ján Maršálek , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 36 min.  

priestornet.com Je zjavné, že Gorila sa stala súčasťou politického boja a predmetom mediálnej manipulácie, zatiaľ čo sa vyšetrovanie prípadu podozrivo naťahuje.

diskusia   kto hlasoval  

Štát nám neukradli, darovali sme ho a rozdávame ďalej

poslal(a): luciatomeckova , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 42 min.  

dalito.sk Ako je možné, že dodnes všetkých podozrivých z Threemy aj z nahrávok Gorily nenahnali v sprievode elitného policajného komanda do uličiek hanby, aby pešo prekráčali celým mestom až za mreže, kde patria, aspoň do cely predbežného zadržania.

diskusia   kto hlasoval  

DOSTÁVATE OD ŽIVOTA TO, ČO OČAKÁVATE?

poslal(a): juicy_sk , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 hod. 53 min.  

40plus.sk V roku 1968 americký psychológ Róbert Rosenthal a riaditeľ školy Lenore Jacobson uskutočnili experiment so študentmi základnej školy v San Franciscu, ktorý jasne potvrdil existujúci účinok Pygmalionovho efektu. Na začiatku školského roka dali študentom inteligenčné testy. Učiteľom povedali, že sa nejedná len o inteligenčný test, ale že na základe týchto výsledkov je možné predpovedať pokrok, ktorý môžu študenti v nasledujúcom roku urobiť.

diskusia   kto hlasoval  

Dzurinda provízie pre SDKÚ vylučoval, Mikloš bol opatrnejší. Dnes obaja mlčia

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

domov.sme.sk Mikuláša Dzurindu otázky na Gorilu dráždia.

diskusia   kto hlasoval  

Bugár a SMK nevylučujú vládu so Smerom

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

aktuality.sk Béla Bugár nikdy počas svojej kariéry pred Smerom úplne nezatváral dvere. Vládu s Robertom Ficom nechcel vylúčiť v roku 2016, ale ani pred voľbami v roku 2010.

diskusia   kto hlasoval  

Syn zavraždenej novinárky: Fico aj premiér Malty by mali byť považovaní za súčasť...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

dennikn.sk Malta je pre tých, ktorí perú špinavé peniaze, ideálna destinácia, vraví novinár Matthew Caruana Galizia, ktorý za svoju prácu o Panama Papers dostal Pulitzerovu cenu. Obáva sa, že vražda jeho mamy nebude nikdy vyriešená, pretože stopy vedú priamo k vláde.

diskusia   kto hlasoval  

Šesť spôsobov ako predeliť izbu bez murovanej priečky

poslal(a): zeten , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

domazahrada.sk Rozdelenie jednej izby na dve využijete v malom byte aj v príliš veľkej miestnosti. Možností, ako to urobiť, je viac ako si myslíte.

diskusia   kto hlasoval  

Čo sú to zirkóny, ich pôvod a význam v šperkárstve

poslal(a): zeten , do rubriky veda, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

zn.sk Rozoznali by ste zirkón od briliantu? Celkom nový zirkón by bolo naozaj ťažké rozoznať. No zirkón starne a jeho vlastnosti sa na ňom po čase naozaj prejavujú.

diskusia   kto hlasoval  

Židé mají právo se modlit na Chrámové hoře

poslal(a): JozefViskup , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

israel.cz Nahil Zoabi, muslimský pedagog z vesnice Nein na severu, při své návštěvě Chrámové hory prohlásil, že je toto místo posvátné pro všechna náboženství a že by tam mělo být i Židům povoleno se modlit. "Věřící všech náboženství a vyznání jsou zváni, aby se na Chrámové hoře modlili v úctě a s tolerancí. Byl bych víc než šťastný, kdyby se ve vzájemné úctě vedle muslimů v Al-Aqse modlili i židovští věřící."

diskusia   kto hlasoval  

Čarodejnícka webová stránka chváli pohanský obrad vo Vatikáne pred amazonskou...

poslal(a): JozefViskup , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

alianciazanedelu.sk "Dňa 4. októbra sa v záhradách Vatikánu slávil pohanský obrad," píše webová stránka AntroDellaMagia-News. Sú presvedčení,že táto udalosť "určite otvorí dvere pre otvorenejšiu a ružovejšiu budúcnosť nás pohanov".Táto webová stránka vysvetľuje,že šamani rituály vykonávali vo Františkovej prítomnosti,"rituály,ktoré nemajú nič spoločné s katolíckou cirkvou a sú skutočne vnútorne nezlučiteľné s tradičnou doktrínou".

diskusia   kto hlasoval  

Progresívcom s Hlinom ľudia neuverili: Pred Haščákov dom prišli len desiatky ľudí

poslal(a): lysica , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 11 hod.  

domov.sme.sk Na protest, ktorý na štvrtok pred dom spolumajiteľa finančnej skupiny Penta Jaroslava Haščáka zvolali politické strany Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia a KDH, prišli desiatky ľudí. Lídri politických strán na ňom povedali, že sa neboja skorumpovaných politikov a ani oligarchov, ktorí ich korumpujú.

diskusia   kto hlasoval  

Vyberte si strešný box za najlepšiu cenu ešte dnes

poslal(a): Spec254 , do rubriky zábava, odvtedy uplynulo: 12 hod.  

autopozitiv.sk Keď už ani kufor auta nestačí. Strešný box je ideálny spôsob, ako rozšíriť úložný priestor vášho auta. Truhla na auto sa hodí v zimnom ale aj v letnom období. Výber strešného boxu určite nepodceňujte.

diskusia   kto hlasoval  

2 TOP spôsoby, ako naložiť váš krb na drevo!

poslal(a): TipyPreZdravie.sk , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

ht-design.sk Snažíte sa zažať vo vašom krbe, ale oheň vždy zhasne? Nestrácajte čas neustálym hľadaním nových alternatív a spôsobov, ako zakúriť vo vašom krbe na drevo. Spoľahnite sa na staré a overené metódy. My vám ukážeme dve techniky naloženia dreva do krbu, pomocou ktorých sa určite nestratíte a teplo vášho domova nikdy nevyhasne!

diskusia   kto hlasoval  

ELÁN vydáva po piatich rokoch nový album s názvom Najvyšší čas!

poslal(a): musiczoneeu , do rubriky kultúra, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

music-zone.eu Najslávnejšia a najúspešnejšia československá rocková kapela ELÁN vydáva v piatok 18.októbra ich nový štúdiový album Najvyšší čas. Novinka vychádza na CD a na vinyle.

diskusia   kto hlasoval  

Chcete ovládať svoje auto mobilom?

poslal(a): TipyPreZdravie.sk , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

xmarton.sk Keďže žijeme v 21. storočí, aj automobilový priemysel začína prichádzať na inteligentné riešenia, ako nám uľahčiť život pomocou moderných technológií. Tak, že sa postupne osmeľuje a začína ponúkať možnosť online prepojenia auta s vaším smartfónom. Aké benefity vám so sebou môže priniesť konektivita prostredníctvom Xmarton?

diskusia   kto hlasoval  

Kŕčové žily: Neberte ťažké nohy na ľahkú váhu!

poslal(a): ZdravyRozum , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

blumentalclinic.sk Počas týchto horúcich letných mesiacov zhadzujeme čo najviac vrstiev oblečenia. Páni si radi oblečú krátke nohavice a ženy zase pohodlné a vzdušné šaty. Metličky a kŕčové žily sa však počas letných mesiacov rapídne zhoršujú.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...7040 nasledujúce>>
 

Váš účet