Radlice na sníh nesmí chybět na žádných komunikacích

poslal(a): TamasWolf , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 12 min.  

reddit.com Samozřejmě, prvotní funkce těchto radlic je na odklízení sněhu. I přes jejich název „radlice na sníh“ s nimi ale můžete odklízet i zeminu či jiné nečistoty na silnicích beze sněhu. A zároveň je možné s nimi i rozprostírat různá stavební materiál, proto jsou hojně využívány dokonce i na stavbách.

diskusia   kto hlasoval  

Trump v historickom prejave: Porazíme tých, čo ničia počatý život.

poslal(a): JozefViskup , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 29 min.  

svetlosveta.sk Ochraňujeme právo prolife študentov na slobodu prejavu na školských kampusoch.Ak chcú univerzity príspevky z federálneho rozpočtu,sú povinné rešpektovať Prvý dodatok ústavy,teda právo na slobodu prejavu.Ak toto právo nebudú rešpektovať,budú musieť zaplatiť veľké finančné postihy,ktoré nebudú rady platiť.Je smutné,že ľavica pracuje na tom,aby boli zavreté charity založené na viere,vyháňajú náboženských lídrov z verejných priestorov.

diskusia   kto hlasoval  

Vyberáme dioptrické okuliare - trendy 2020

poslal(a): janicka495 , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 37 min.  

sportmoda.sk Aké sú aktuálne trendy roka 2020 pre moderné dioptrické okuliare. Choďte s dobou a vyberte si okuliare, v ktorých budete vyzerať báječne.

diskusia   kto hlasoval  

Tí, ktorí nepovedali nič

poslal(a): matiko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 39 min.  

tyzden.sk Na procese vo veci úkladnej vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vypovedali Norbert Bödör a Jaroslav Haščák. Viac, než to, čo povedali, je zaujímavé to, čo nepovedali. s Norbertom Bödörom súvisí jeden z kľúčových dôkazov, ktorý s celým prípadom vraždy novinára a jeho snúbenice prepája Mariana Kočnera. Ide o sledovanie novinárov, ktoré pre Kočnera zabezpečoval bývalý novinár a agent SIS Peter Tóth. Tóth tvrdí, že sledovanie mal platiť „pol na pol“ Marian Kočner a nitriansky podnikateľ Norbert Bödör. Ten mal aj z polície zabezpečiť lustrácie osôb, ktoré chcel Kočner a Bödör sledovať. Tóth bol vraj presvedčený, že informácie o novinároch zhromažďujú pre pripravovanú reláciu Na pranieri. Dnes je už presvedčený, že celý príbeh s reláciou bol iba krytím. Informácie a fotografie, ktoré pri tomto sledovaní nazbierali, boli nakoniec použité pri zadávaní objednávky na vraždu investigatívneho novinára Jána Kuciaka. Vykonávateľ vraždy Miroslav Marček aj jej sprostredkovateľ Zoltán Andruskó ich pred súdom identifikovali ako tie, ktoré mali od Aleny Zsuzsovej. „Ak je Tóthova výpoveď pravdivá, nitrianski oligarchovia Bödörovci stáli na Ficovej strane.“

diskusia   kto hlasoval  

Výbava a oblečenie na lyžovačku - sprievodca

poslal(a): janicka495 , do rubriky šport, odvtedy uplynulo: 41 min.  

megazin.sk Chystáte sa na lyžovačku a potrebujete doplniť alebo skontrolovať lyžiarsku výbavu, lyže, lyžiarky, či oblečenie. Prinášame vám kompletného sprievodcu pre výber najlepšej lyžiarskej výbavy a oblečenia pre aktuálnu sezónu 2020

diskusia   kto hlasoval  

Polícia prehľadáva domy Bödora, Jankovskej či Sklenku

poslal(a): matiko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 43 min.  

domov.sme.sk NAKA zasahuje u viacerých sudcov. Polícia zasahuje u viacerých sudcov, ktorí sú podozriví zo spolupráce s Marianom Kočnerom a tiež u podnikateľa Norberta Bödora v Nitre. Zásah u Bödora potvrdil pre noviny.sk jeho advokát Adrián Kucek. V stredu nadránom polícia zasahovala aj u Vladimíra Sklenku, bývalého podpredsedu Okresného súdu Bratislava I.

diskusia   kto hlasoval  

Gorila: Žiak presadzuje na MV SR Šáteka, ktorý mu sľubuje, že pôjde po Dzurindovi

poslal(a): matiko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 46 min.  

slovensko.hnonline.sk Kauza Gorila: ..Haščák sa medzitým stretol s inými ľuďmi z HZDS a SMERu. HZDS je proti tomu, aby sa na bývalú vládu robili akékoľvek naháňačky. Jedinú výnimku tvorí Daniel Lipšic. Práve kvôli Lipšicovi bol do funkcie ministra spravodlivosti dosadený Harabín, ktorý má za úlohu nájsť na Lipšica nejaké veci a útočiť na neho. HZDS po oficiálnych i neoficiálnych líniách nahovára SMER aby sa vykašlali na naháňanie Dzurindu. Mečiar nechce naháňať Dzurindu, ktorého chápe ako dlhodobého spojenca. V SMERe ale chcú naháňať ľudí z SDKÚ, pričom poradie je Mikloš, Palacka, Prokopovič. Na Palacku tam je priestor za zmarený tender na 3. mobilného operátora. Mikloša vnímajú ako hlavného nositeľa korupcie v SDKÚ. Čo ale dokáže SMER v skutočnosti voči uvedeným osobám urobiť Haščák nevie. Stav na Ministerstve vnútre je taký, že Robo Kaliňák tam nemal byť, mal byť minister obrany. SMER ale nemal absolútne pripravené kádre a Kaliňák musel ísť na vnútro. Ten „pošahaný“ Miloš Žiak presadzuje na MV SR Šáteka, ktorý mu sľubuje, že pôjde po Dzurindovi (jediným Žiakovým cieľom je dostať Dzurindu).

diskusia   kto hlasoval  

Námestník generálneho prokurátora Vanek so Zsuzsovou preberal služobné veci

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 2 min.  

dennikn.sk Zsuzsová cez Reného Vaneka poskytovala Kočnerovi informácie o situácii na prokuratúre. Písali si ešte deň pred jej zatknutím.

diskusia   kto hlasoval  

Sněhové radlice jsou nepostradatelné především na horách

poslal(a): TamasWolf , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 1 hod. 4 min.  

mojebydleni.info Nicméně nejenom shrnování, ale také rozprostírání materiálu na silnici tato radlice na sníh dokáže, takže je často využívána i na různých stavbách.

diskusia   kto hlasoval  

Čaputová: Vládu s Kotlebom by som vymenovala, z obžalovaného Kisku by som premiéra...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 7 min.  

parlamentnelisty.sk Ak ĽSNS vyhrá tohtoročné parlamentné voľby, prezidentka Zuzana Čaputová vstúpi s touto stranou do rokovaní. Považuje to za rešpektovanie vôle ľudí. Povedala to v nedeľňajšej diskusnej relácii TV Markíza Na telo.

diskusia   kto hlasoval  

Ako sa obliecť na skialp

poslal(a): janicka495 , do rubriky šport, odvtedy uplynulo: 1 hod. 12 min.  

sportmoda.sk Venujete sa skialpinizmu? Máme pre vás pár tipov, ako si vybrať najvhodnejšie oblečenie a výbavu na skialp.

diskusia   kto hlasoval  

Danko: „Fatima prinúti človeka zamyslieť sa a nazrieť do svojho vnútra.“ … a potom...

poslal(a): radkab , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 22 min.  

dalito.sk Tak a je to vonku! Náš parlamentný kapitán je skompromitovaný. Vyšlo na povrch, že nebozkáva len svoje výložky, a že jeho pekná snúbenica nie je jedinou, pre ktorú jeho srdce bije. Ach jaj… taká zásadná a pritom tak triviálna chyba. Nechať sa zviesť cez internet. Sexi ženou na fotke, pri pohľade na ktorú sa človek na chvíľu musí zamyslieť, či na nej vidí ľudskú bytosť, alebo nafukovaciu Anču.

diskusia   kto hlasoval  

Řecké báje, #2 Perseus

poslal(a): SGS , do rubriky kultúra, odvtedy uplynulo: 2 hod. 32 min.  

memento-historia.cz Příběh řeckého hrdiny Persea začíná ve známém antickém městském státě Argos. V té době mu vládl král Akrisios, kterému věštba předpověděla smrt z rukou svého vnuka. Aby tento okamžik co nejvíce oddálil, rozhodl se král zavřít svoji jedinou dceru Danaé do sklepení svého paláce, aby se k ní žádný muž nemohl dostat. Do jeho dcery se však nezamiloval jen tak ledajaký muž, ale samotný Zeus, vládce bohů.

diskusia   kto hlasoval  

Falošné faktúry sa ľudí a firmy snažia infikovať trójskym koňom. DOC bezhlavo...

poslal(a): vigoman , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 hod. 37 min.  

hoax.sk V súčasnosti sa opäť výrazne rozmohli falošné žiadosti o zaslanie nedoplatkov. Do slovenských aj českých firiem, do schránok umelcov, dodávateľov, reálnych firiem, aj tých zaniknutých, chodia vo veľkom žiadosti o uhradenie nesplatených pohľadávok....

diskusia   kto hlasoval  

Ako jesť zdravo pri obmedzenom rozpočte?

poslal(a): strefio , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

slovakfitness.sk Mnoho ľudí predpokladá, že zdravá výživa je drahá. V skutočnosti je to viac výhovorka ako odzrkadlenie pravdy. Ak však máte tesný rozpočet, môžete so stravou o trochu ušetriť, ak využijete rady z tohto článku.

diskusia   kto hlasoval  

Kniha pre deti v školskom veku – MačkoVtáky

poslal(a): juicy_sk , do rubriky kultúra, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

40plus.sk olám sa Petra Siažiková a prírode sa venujem od detstva. Z mojich pestrých zážitkov, ktoré zažívam so svojimi mačkami vznikla aj kniha MačkoVtáky. Je to moja prvá kniha, ale nenechajte sa tým odradiť. Bola napísaná od srdca a vložila som do nej príhody, ktoré sa naozaj stali. Hlavnými postavami sú mačky, ktoré sa majú naozaj tak skvelo, ako sa píše v knihe.

diskusia   kto hlasoval  

Reakcie na pikantnú komunikáciu Danka a Zsuzsovej! Opozícia žiada jeho odchod

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

topky.sk Internet bol dnes večer zahltený novými nahrávkami. Ide o predsedu parlamentu Andreja Danka, ktorý podľa všetkého volal s Alenou Zsuzsovou, ktorá figuruje v kauze vraždy Jána Kuciaka ako obžalovaná spolu s Marianom Kočnerom a ďalšími. Na tieto nahrávky už stihla zareagovať aj opozičná politická verejnosť. Z radov KDH sa dokonca ozývajú výzvy na odstúpenie.

diskusia   kto hlasoval  

Fico sa zastal Danka, telefonát so Zsuzsovou označil za nevinný

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

domov.sme.sk V nahrávkach nevidí nič, čo by bolo dôležité pre verejný záujem.

diskusia   kto hlasoval  

Kočnerov pranier: vzťah s Pentou

poslal(a): tomastmx , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

biztweet.eu Finančná skupina Penta reaguje na spájanie s osobou Mariana Kočnera podráždene. Právne hrozby a bagatelizovanie však nevysvetľujú a nenegujú blízke vzťahy podčiarknuté spoločnými obchodnými aktivitami, či osobnými známosťami.

diskusia   kto hlasoval  

Prvý McDonald’s v Sovietskom Zväze a ďalších 6 výročí 28. jan. - 4. februára /...

poslal(a): JaJYT , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

youtu.be V dnešnej epizóde sa dozviete, kto a kedy získal patent na prvý automobil, že po skončení prvej svetovej vojny sa odohrala krátka voja medzi Československom a Poľskom o Těšínsko, že prvý McDonald’s v Moskve bol otvorený ešte počas Sovietskeho zväzu, že rádio Hlas Ameriky začalo vysielať už počas druhej svetovej vojny, a kedy oznámil Hitler svoj cieľ získať Lebensraum, a že Facebook vznikol pred 16 rokmi.

diskusia   kto hlasoval  

Líderka kandidátky OĽaNO Šofranko: Od Matoviča to bolo neúctivé, asi sa nechal uniesť

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 11 hod.  

tyzden.sk Na jeseň si podala prihlášku do inej strany, nakoniec je líderkou kandidátky OĽaNO. Mária Šofranko hovorí, že vstúpila do politiky, aby pomáhala ľuďom na východnom Slovensku, konkrétne ako, ešte nevie. Priznáva, že jej predstavy o politike môžu byť naivné. Ako vyzerajú vaše dni po tom, čo ste ohlásili svoju kandidatúru? Doteraz som bola v Bratislave a stále som chodila s kufrom. Chvíľu som bola na hoteli, inokedy v nejakom byte. Poskytovala som rozhovory a potom som cestovala domov. Bolo to náročné a hektické obdobie. Bola som všade a nikde, robila všetko a nič. Oboznamovala som sa činnosťou hnutia. Prvýkrát som bola v parlamente a na tlačovej konferencii. Tá tlačovka mi dala dosť zabrať. Keď som tam videla obrovské množstvo novinárov, tak mi nebolo všetko jedno. šéf OĽaNO Igor Matovič vás tam predstavil ako jednotku na kandidátke hnutia a potom asi 10 minút rečnil a vy ste len stáli za jeho chrbtom. Nevadilo vám to? Čo som mala urobiť? To neviem, pýtam sa len, či vám to nevadilo? Pána Matoviča beriem takého, aký je. Buď ľudí beriem so všetkými kladnými aj zápornými stránkami, alebo nie. Keď sa Igor Matovič rozrečnil, tak som ho nechala. Nebolo to voči vám neúctivé? Áno, ale asi sa nechal uniesť.

diskusia   kto hlasoval  

PREPIS KOMUNIKÁCIE: Andrej Danko flirtoval s Alenou Zsuzsovou, obvinenou z vraždy...

poslal(a): newsman2 , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 13 hod.  

noviny.sk Zatiaľčo sa predseda parlamentu Andrej Danko na služobnej ceste vo Fatime klania panne Márii, slovenská verejnosť sa dozvedá o jeho flirtovaní s Alenou Zsuzsovou. Zvukové nahrávky sprístupnila Medzinárodná organizácia investigatívnych novinárov (OCCRP). Pochádzajú z mobilného telefónu Mariana Kočnera.

diskusia   kto hlasoval  

Andrej Danko nám máva na rozlúčku

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

google.com Po Slotovi a Dankovi nastal čas zakázať používať názov SNS. Internet bude dnes večer patriť Andrejovi Dankovi a Alene Zsuzsovej, posmech z Danka bude zase raz lámať rekordy. Dnešná návšteva predsedu parlamentu vo Fatime a reči o Panne Márii, tomu len pomôžu. Zdá sa, že Danko nám práve zamával na rozlúčku. Vinu môže hľadať na jedinom mieste. Zažívame neskutočnú krízu osobností vo verejnom živote. Lamentovať sa neoplatí, zdá sa, že si tým musíme prejsť. Možno by stálo za to zákonom zakázať používanie názvu SNS pre akúkoľvek stranu, pretože to, čo s ideou Viliama Paulínyho-Tótha, Svetozára Hurbana Vajanského či Matúša Dulu a Martina Rázusa urobili Slota s Dankom, je zločin na ich pamiatke. A hroby si treba ctiť, nie po nich šlapať. Čitateľ Postoja pochopí, že namiesto pitvania tej dnešnej trápnosti sa budeme venovať dôsledkom pre politiku. Koniec Danka totiž len podčiarkuje a zvýrazňuje zrejme najdôležitejší faktor týchto volieb. A teda: ktoré strany sa nedostanú do parlamentu. Ostatný prieskum Focusu ukázal, že až šesť (!) strán sa môže alebo nemusí dostať do parlamentu, nejde teda len o SNS: KDH – 5,7 percenta (interval 4,0 - 7,3 percenta) SaS – 5,5 percenta (interval 3,9 – 7,1 percenta) SNS – 5,2 percenta (interval 3,6 – 6,8 percenta) Most-Híd – 4,4 percenta (interval 2,9 – 5,8 percenta) MKS – 4,0 percenta (interval 2,6 – 5,4 percenta) Dobrá voľba – 4,0 percenta (interval 2,6 – 5,4 percenta)

diskusia   kto hlasoval  

Trump navrhol vznik samostatného palestínskeho štátu

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

etrend.sk Americký prezident Donald Trump v utorok v Bielom dome predstavil mierový plán na riešenie izraelsko-palestínskeho konfliktu. Navrhuje vznik samostatného palestínskeho štátu. Jeruzalem by mal byť nerozdeleným hlavným mestom Izraela, informovala BBC. „Izrael dnes urobil veľký krok smerom k mieru,“ povedal D. Trump. Plán nazval „historickou príležitosťou“, aby Palestínčania získali samostatný štát. Zdôraznil, že „to môže byť pre nich posledná príležitosť“, uviedla agentúra AFP.

diskusia   kto hlasoval  

Danko trikrát telefonoval so Zsuzsovou, Kočner si to odložil v telefóne

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 15 hod.  

dennikn.sk Líder SNS si už vo funkcii predsedu parlamentu dôverným tónom dohováral stretnutie s Kočnerovou volavkou, kontakty s ňou doteraz popieral. Predseda Slovenskej národnej strany a parlamentu Andrej Danko si najmenej trikrát telefonoval s Alenou Zsuzsovou, ktorá je podozrivá z účasti na vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Bolo to pravdepodobne v novembri a v decembri 2016, keď už bol predsedom Národnej rady. Cez telefón sa dohovárali na osobnom stretnutí. Ich komunikácia mala intímny charakter. Zsuzsová sa počas hovoru zaliečavo smiala a predseda SNS hojne používal zdrobneniny.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...7143 nasledujúce>>
 

Váš účet