Jasličkový zákon. Ešte ani neplatí a už sa opravuje

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

etrend.sk Štát chce od januára zmierniť podmienky umiestňovania detí do súkromných jaslí. Budú môcť prijať aj deti mám, ktoré sú na materskej dovolenke s mladším dieťaťom či rodičov, ktorí nepracujú.

diskusia   kto hlasoval  

Zákony fyziky neplatia pre všetkých

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

lovcisarlatanov.sk Na záver. Nedostatky podobných článkov vidím v tom, že neustále chcú vytvoriť dokonalý obraz Tadž-Mahálu z dvoch-troch časti puzzle. Čo je ale naozaj najväčší problém, že väčšinou jedna z tých častí puzzle ani nepochádza z krabice Tadž-Mahál, ale pasuje k mozaike Šípovej Ruženky.

diskusia   kto hlasoval  

Chlap, ktorý nemá kožu na tvári

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

jankaciganikova.blog.sme.sk „Ten chlap nemá kožu na tvári,“ vyhŕklo zo mňa, keď som ho počula. Predvolá si ministra zdravotníctva a zatrhne „zajacoviny“ v rezorte. Pritom zodpovednosť za dnešný stav zdravotníctva je výlučne na ňom.

diskusia (14)   kto hlasoval  

Herečka Bárdos: Keď videli bratislavskí študenti hru Natálka, reagovali rasisticky...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

dennikn.sk Judit Bárdos hrá hlavnú úlohu v inscenácii Natálka o rodine, ktorej neonacisti hodia do domu zápalné fľaše. Hrá matku Natálky, dievčatka, ktoré má veľmi vážne popáleniny. Takto chce divadlo bojovať proti extrémizmu, hru hrajú na školách. Na divadlo už podali trestné oznámenia, narušiť sa ho snažila aj Kotlebova poslankyňa a jej asistent.

diskusia   kto hlasoval  

Za všetko môže Sulík, Matovič, Dzurinda, Mikloš a samozrejme Radičová!

poslal(a): juro21 , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

jevin.blog.sme.sk Keď vláda Roberta Fica narazí na vážny problém, vinník alebo skôr vinníci sú jasní. Sulík, Matovič, Dzurinda, Mikloš a Radičová. Ja sa pýtam, kto nám tu posledné roky vlastne vládne?

diskusia   kto hlasoval  

Nebezpečná podvodná Facebook súťaž: spýta sa, či máte paušál a poriadne vás okradne

poslal(a): vigoman , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 6 hod.  

hoax.sk Zdieľajte a vyhrajte. Asi tak znejú jednoduché pravidlá. Vyžiadajú si však, aby ste uviedli, či máte paušál a ľudia ochotne priznávajú. Všetci následne dostanú správu, že vyhrali, ale musia si overiť správnosť adresy. Že nejde o overenie ale o podvod sa stovky Slovákov dozvedia až z účtu.

diskusia   kto hlasoval  

Leško: Smer a Fico nám pomáhajú v ťažkostiach, do ktorých by sme sa bez nich...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

youtube.com Chaos v cenách energií, napätie v koalícii, odvolávanie premiéra v parlamente, pokles voličských preferencií. Na druhej strane odchod zakladajúceho člena SaS, škriepky u liberálov, odchod poslancov Dubačovej a Žarnaya od Matoviča. Podľa komentátorov sa stále hľadá alternatíva, podľa vládnych strán alternatíva neexistuje. Medzi tým potichu v parlamentných kútoch vyskakujú extrémisti. Čo sa deje v slovenskej politike? Prečo naoko stabilná koalícia rieši spory medzi SNS a Smerom a prečo opozícia nie je k súčasnej vláde jasnou a zrozumiteľnou alternatívou, ktorá dokáže zburcovať voliča a priniesť vlastné riešenia. Komu dnes voliči dôverujú a čo od svojich politikov očakávajú? Braňo Závodský sa rozprával s komentátorom Trendu Mariánom Leškom.

diskusia   kto hlasoval  

Ján Čarnogurský: Opäť sa blíži výročie Slovenského štátu

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

blog.postoj.sk Keď som sa po týždni vrátil, mohol som si prečítať, že Matica po kritike video stiahla. SME napísalo 24. februára, akú absurditu video obsahovalo, že bez Slovenského štátu by nedošlo k SNP. SME má smolu, že toto konštatovanie sa vyskytuje v historickej obci už dávno.

diskusia   kto hlasoval  

Ako oceľ kalí Che-pej

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 8 hod.  

tyzden.sk Sedem z desiatich najznečistenejších miest v Číne je v provincii Che-pej. Veľký podiel na tom znečistení má aj firma Hesteel Group. Je vám to meno známe? Táto firma zrejme kúpi košické železiarne.

diskusia   kto hlasoval  

10 pluginov pre Wordpress, ktoré musíte jednoducho mať

poslal(a): Andonisus , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

xtrodinary.ru Nemusíte byť žiadni profesionálni grafici, programátori či administrátori. Stačí trošku šikovnosti a základné znalosti angličtiny.

diskusia   kto hlasoval  

Peking, Moskva, Washington

poslal(a): Pavol Nemec , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

pavolnemec1.blog.sme.sk Štyridsiata štvrtá americká administratíva svojim vznikom dosiahla farebný sen veľkých občianskych hnutí rokov šesdesiatych. V medzinárodnej politike ale vtiahla Spojené štáty do stavu geopolitickej apatie.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Ako vytvoriť knižnicu filmov a seriálov v multimediálnom centre KODI

poslal(a): zlutepupky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

blog.milantulenko.eu Návod ako si pomocou doplnku Sosač a Movie Scrapera Baron vytvoriť knižnicu filmov a seriálov v multimediálnom centre KODI.

diskusia   kto hlasoval  

Mihál: Pridám sa k politickej sile, ktorá by dokázala poraziť Fica

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

dennikn.sk Jozef Mihál sa plánuje pridať k politickej sile, „ktorá by dokázala poraziť premiéra Fica“ (Progresívne Slovensko?). Vyhlásil to v diskusnej relácii TA3 V politike s tým, že nechce po odchode z SaS zakladať novú politickú stranu.

diskusia   kto hlasoval  

Mihálovi sa nepáči, ako SaS komunikovala jeho odchod

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 12 hod.  

domov.sme.sk Jozef Mihál nechce po odchode z SaS zakladať novú politickú stranu. Plánuje sa však pridať k politickej sile, "ktorá by dokázala poraziť premiéra Roberta Fica".

diskusia   kto hlasoval  

Ako uľahčíte život slabozrakým?

poslal(a): ondrosik , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

dennikn.sk Ako slabozraká sa niekedy ocitám v situáciách, ktoré nie sú pre mňa veľmi príjemné. Niekedy ide len o nevedomosť, ak napríklad neviem prečítať odkaz na nástenke, niekedy sa len preveziem o zastávku ďalej, ale niekedy ma to môže stáť aj zdravie, ak vrazím do nesprávne označených sklenených dverí. Preto píšem zopár rád, na ktoré si v budúcnosti môžete dať pozor.

diskusia   kto hlasoval  

Schueftan: Arabové jsou nebezpeční, nepouštějte je sem

poslal(a): tomask@sme , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

video.aktualne.cz Čím víc lidí přijmete, tím víc jich bude chtít přijít, ve světě jsou stovky milionů lidí, kteří potřebují pomoc. Arabové jako kolektiv jsou nebezpeční, nepouštěl bych je dovnitř, nebo se jednou probudíte a už nebude žádná Evropa, říká izraelský bezpečnostní expert Dan Schueftan.

diskusia   kto hlasoval  

Odvolávanie premiéra a iné: Tak za toto berú poslanci svoj plat

poslal(a): napisali , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 15 hod.  

napisali.sk Posledné týždne ukázali za čo všetko berú slovenskí poslanci svoj plat. Bezcieľne nápady, prázdne niekoľkohodinové prejavy a žiadny efekt.

diskusia   kto hlasoval  

Expert: Pálenie Koránu? V Česku môžeme pokojne hanobiť kríž a nezatýka sa za to

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 16 hod.  

parlamentnelisty.sk Slovenská aktivistka Adriana Meleková si za roztrhanie, pomočenie a pálenie Koránu vykoledovala väzbu a hrozbu šiestich rokov odňatia slobody. Keď sa po medializácii jej prípadu prejavila v Českej republike solidarita a ľudia v mnohých českých mestách začali takisto zapaľovať moslimské posvätné knihy, polícia, hoci bola na mieste prítomná, nikoho nezbalila. Server Lidovky.cz pátral, ako je to možné.

diskusia   kto hlasoval  

Hriechy komunizmu nikto neodsúdil

poslal(a): vr , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 18 hod.  

aktuality.sk Orbán označil za neprijateľné, že západný svet, vrátane Európskej únie, dodnes neodsúdil činy komunistov. „V 21. storočí to nemožno ospravedlňovať ľavicovými straníckymi sympatiami či straníckym priateľstvom,“Kým hriechy nacizmu odsúdil medzinárodný vojenský súd, predstavitelia slobodného sveta po zmene režimu v strednej a východnej Európe nevyriekli podobne prísny verdikt nad zločinmi komunizmu.

diskusia   kto hlasoval  

Trollovať o sankciách voči Rusku nestačí, treba povedať, čo namiesto nich

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 19 hod.  

dennikn.sk Kritici sankcií neponúkajú žiadnu alternatívu, čo by ich malo nahradiť a aký ústupok by malo Rusko za ich zrušenie ponúknuť.

diskusia   kto hlasoval  

Panama - cesta z pekla na slobodu

poslal(a): tomask@sme , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 19 hod.  

menejstatu.sk V globálnom svete oligopolu štátov, kde si každý štát uzurpuje voči svojím občanom množstvo povinností, je ťažké nepatriť nikde, neplatiť dane skorumpovanému štátu a súčasne dosiahnuť čo najvyššiu ekonomickú a osobnú slobodu. Štáty ako Panama vám dokážu pomôcť vyjsť z pekla na slobodu. Tým, že vám celkom bez problémov dokážu poskytnúť trvalý pobyt, časom občianstvo a možnosť slobodne podnikať.

diskusia   kto hlasoval  

Ako zarobiť na Facebook stránke peniaze? Ako to robia špekulanti?

poslal(a): vigoman , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 1 deň 3 hod.  

hoax.sk Ako sa vlastne môže podariť na Facebooku zarobiť peniaze pomocou stránok? Pýtate sa, prečo je toľko podvodníkov na Facebooku? Toľko bordelu a reklamy na stránkach a toľko stránok, ktoré naháňajú nasilu lajky podvodom?

diskusia   kto hlasoval  

Michael Kocáb: Som hrdý slniečkar, s tvrdou silou nemáme šancu

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 5 hod.  

domov.sme.sk Hudobník Michael Kocáb hovorí, že nie je žiadny rusofób. Aj to mohlo podľa neho prispieť k bezproblémovému odsunu sovietskych vojsk z Československa.

diskusia   kto hlasoval  

Islamizácia Európy stále nezačala, hrozbou sme my sami

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 8 hod.  

adamsipos.blog.sme.sk Obzvlásť na Slovensku to počúvame často. Islamizáciu Európy nechceme, stop islamu a zákaz buriek od kapitána Danka. Emócie sú však silnejšie ako fakty a čísla. Poďme sa teda pozrieť na štatistiky a čo reálne predstavuje hrozbu.

diskusia (2)   kto hlasoval  

Čarnogurský zažaloval Vaského a Daňa. Tvrdili, že je Husákov syn

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 10 hod.  

drive.google.com Súd nariadil zmazanie na youtube Daňovej a Vaského relácie Takže tak, kde tvrdili, že Čarnogurský je Husákov syn.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...5977 nasledujúce>>
 

Váš účet