Pondelok, 9. december, 2019 | Meniny má Izabela

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Keď zrušenie vyšetrovacieho tímu Kuciak spochybnili už aj Taliani (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Tým Kuciak a jeho rozpustenie.

Všetci, kto sa o to trošku zaujíma si ľahko predstaví dôvody, prečo ho policajný prezident Lúčanský rozpustil. Aj on to vie, ale povedať pravdu, no to hádam nie? Čo by ešte mohlo výjsť na svetlo božie? Nebolo toho dosť? A tak tára, vykrúca, slohuje svoju odpoveď.Myslí si, však Slováci sú hlupáci. Vedia, kto je Fico a aj tak ho volia!
 
Hodnoť

 

Policajný prezident mal dávno dať pokyny na rozloženie mafianskych zoskupení na prokuratúre, súdoch, polícii, poľnohospodárskej platobnej agentúre, SIS, či nárobnom bezpečnostnom úrade..
A čo urobil?

Rozložil vyšetrovací tím, ktorý sa kryštalizoval pri boji s mafiou zažratou na najvyšších poschodiach..a mal dobré výsledky.

Nepomýlil si prezident PZ , smerovanie polície? Polícia má rozkladať zločinecké zoskupenia, nie naopak..

Nie je jedno, či každý z tímu sa pri riešení nových úloh samostatne trápi s novými ľuďmi v novom tíme, od ktorých sa nevie, čo možno čakať, ako to bude fungovať.. alebo by tu istú prácu robil rýchlešie a pohodovejšie s ľuďmi, s ktorými sa už zohral, a môže dôverovať.

Je potrebné žiadať o pomoc zvonku.. bez udržiavania medzinárodných tímov v citlivých prípadoch, všetká doteraz dobre urobená práca výjde navnivoč..
s využitím gašparovho štýlu - klamstvami - keď tvrdil, že taliani nikdy nepísali slovenskej polícii o podozreniach o Vadalovi , alebo v štýle kočnerovom-prokurátorskom - falšovaním vypovedacej hodnoty dokumentov pre "nášho človeka ", ktoré sa najprv na vyšších poschodiach upravia , až tak sa doručí do spisu.
Prokuratúra by sa mala venovať aj sabotovaniu (nie iba mareniu) vyšetrovania gorily priamo zo strany SIS..keď vyhodili Holúbeka za vlastizradu..a zneužitím právomoci , lebo to v sebe zahŕňa trestné činy proti poriadku vo veciach verejných , proti republike, a jednoznačne poškodzovanie cudzích práv..
a s tichým súhlasom orgány štátnej moci podporovali, aby sa mafiáni vydávali za verejných činiteľov..aj s platnými bezpečnostnými previerkami.
Opičky zabezpečili.
 
Hodnoť

 

rozpúšťač lučanský
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME