Piatok, 15. november, 2019 | Meniny má Leopold

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Keď rozbíjačom opozície je opäť len Denník N (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Super ponuka

... a už nemusia ani ísť na detektor lži!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

asi nie

ale Matovic je jediny, tory ide na hranu a skutocne bojuje zo zlocinom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Náboženstvo patrí duši a politika rozumu, a bez neho sa nedá robiť. A už vôbec nie spájať cirkev a štát, pretože to vždy skončí upalovaním rozumu a presadzovaním modlárstva.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A kto je cirkev a kto je štát?

Už si konečne uvedomíme, že aj veriaci ľudia sú občania a že občania sú členovia Cirkvi?
Tu nejde o spájanie, ale o nezmyselné rozdelovanie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Spoločnosť rozdeľuje aj Cirkev, náboženstvá vykradnuté zo spoločného základu, ustanovené v čase na základe ,,pochopenia" v jednotlivých oblastiach sveta už od nepamäti.
Vo svete prebieha masívna demagógia histórie, kultúry aj politiky. Cirkev stála pri obrane ľudských práv len v mementoch vlastného zániku, inak sa vždy z diaľky kolaborújuco prizerá na utrpenie a využíva na to pár naivných rytierov lásky, na ktorých si buduje PR a reklamu. Ostatné je len o vplyve a peniazoch. Demo-kracia sa aspoň snaží byť spravodlivá, náboženstvá majú fašistické dendencie na pretláčanie vlastného ,,svetonázoru", nechcem sa dožiť, znovuupaľovania Slobody, prípadne, aby sa tu rozširoval strach miesto lásky, kde fašisti pochodujú v jednej ruke s údajnou ,,láskou", prípadne zo žien robili slúžky a prostitútky manželstva, v ktorom hrajú posledné husle a robia slúžky maternice.
Ženská a mužská práca je výsledkom šovinizmu na oboch stranách, nie výmysel Boha, ktorého si tu každý šarlatán kupuje za našu hlúposť, ako rekvalifikovanú prostotu za odmenu, kupovanie odpustkov. Je to masívna manipulácia, ktorá prebieha na celom svete za účelom prinávratiť svet do starých koľají smerom do pekla moci a otrokárskemu riadenému mysleniu spoločnosti závislemu na konzume, na čo sa vynakladá všetka momentálna snaha, namiesto empatie, tolerancie, pochopenia a lásky. Z neba sme urobili korupčné peklo vplyvov zlokracie, Boh nám pomáhaj.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A to najdôležitejšie, v západnej polovici sveta sa nevyučuje náboženstvo, ale Cirkevenstvo, teda Otrocká poslušnosť pod hrozbou Božieho trestu za účelom výberu poplatkov. To nie viera, to je manipulácia a tlieskanie opíc v jednom rade. Keď tu ,,pošlú" Boha, tak ho pribijú na drevo, aby sa mali opäť čomu klaňať Satanovi otroci, čo je vymyslený príbeh, ale ten len dokladá mieru a vyspelosť nášho uvažovania zviazaného mocou, pýchou a nenávisťou. Náboženstvo má slúžiť človeku na jeho duchovnej ceste, slúži však len na výber poplatkov a cestu financií rovno do pekla, ktoré by si rado privlastniť celý svet.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Moc mali a majú celé stáročia, dotiahli to k upaľovaniu a pochodovaniu fašistov za tradičný teplý náboženský fašizmus, akože rodinu. Ty netušis o čom rozprávaš, a koho chceš dosadiť na miesta slobody, nebuď otrok.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Veriaci sme, keď nás Boh drží za gágor minútu pred smrťou, dovtedy sme len prasce škodoradosti a závisti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Skloňuje sa tu v poslednom období, ako je spoločnosť vulgárna a vulgarizovaná. Manipulácia je vulgárna!, nie slabiky bezvýznamných slov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Toto sú len nacistické predsudky, ktoré chcú zo žien spraviť lacné prostitútky, ktoré vraždia vlastné deti, eugeniku vydávajú za vedeckú metódu pokroku. Táto masívna propaganda nacistickej vlády nenávisti voči veriacim, slobode náboženstva, je vysoko zjavná pri ateistických ideológiách. Demokracia týmto nacistickým kolaborantom slúži len na získanie peňazí a moci. Nejde im o slobodu či náboženskú či slobodu slova, ale len a len o ich moc. Proste skrývanie sa za nacistický liberalizmus nie je nič iné len spŕška nenávisti voči ľudom, ich vlastnej osobnej slobody sa rozhodnúť čo chcú robiť. Sloboda sa stala ich prostitútkou, ktorou sa oháňajú, ale skutočnú slobodu okamžite potierajú ako že nesmú pochodovať za život, nesmú pochodovať proti zabíjaniu nevinných detí, nesmú byť za manželstvo otca a matky, a hlavne to nesmú hovoriť nahlas, lebo ich nacisti obvinia z fašizmu.
Ak chránia ženy, vdovy, siroty tak ich obvinia zo zneužívania, ak si dovolia starať sa o bezdomovcov, odsúdencov, zločincov, tak sú vraj fašisti a najradšej by ich opäť zavreli do koncentračných táborov.
Nihilizmus, ktorý presadzujú sa im stáva náboženstvom a nik nesmie proti nemu vystupovať. A ak si dovolím povedať že je právo občana veriť v jeho vlastné náboženstvo tak ma obvinia z fašizmu. Takto dopadnem apri uctievačoch tzv. Slobody.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tvoj život má hodnotu propagandy, za ktorú si ho vymenil. Boh ti pomáhaj.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Snáď sa ti uľavilo,

hlavne , že si si udrel.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Sám si sa udrel Manipulovaním a hlúposťou
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Toto je tvoj otčenáš za 52 melónov

Ty máš Boha len, ako nažehľovačku na fašistickonáboženskom bombere preferencií spotrebiteľov zla za 52 melónov, Ježiš pozdravuje farizejov. Liberálna demo-kracia nepochoduje s biskupským Fašizmom za bieleho dňa bez hanby s ganbou plnou predsudkov a nenávisti voči životu a tolerancií.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Odpúšťam ti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Odpusť sebe, to bude stačiť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ak mi ty odpustíš tak to mi bude stačiť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tým, čo si tu popísal si si zabezpečil len vyššiu teplotu v pekle, nie úsmev na tvári života.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ďakujem za tvoje veštby, úprimnú starosť o mňa. Hlavne, že mi odpustíš.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nech ti odpustia, tí ktorí uverili tvojím manipuláciám. A pusti si Lovenský sitkom namiesto zábavy na niekoho účet, ten ti síce vedomosti do hlavy nenaleje, skôr ťa vysmeje hornou aj dolnou snemovňou úpadku tohto národa, ale aspoň nebudeš ľuďom tlačiť kaleráby do hlavy. Ja ti nemám, čo odpúšťať, je to tvoj život, mne nemáš, ako ani čím ublížiť. Tento svet je len ilúzia skutočností.
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME