Piatok, 20. september, 2019 | Meniny má Ľuboslav(a)

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fero Múčka: Jankovskej pondeloček (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja Pelegriniho nepoznám,

ani Fica, ani Kočnera. Ale podľa doterajších vystúpení nejako odhadujem, že Fico musí mať na Pelegriniho niečo, po zverejnení čoho by v tejto krajine skončil. Preto Pelegrini tancuje, ako Fico píska. Kočner je niečo iné, on sa chvastá pred nejakou ženskou, má silné reči, ako svojho času maznák. Čo tá ženská vedela urobiť s mužom neviem, ale očividne sa pri nej roztápali aj iní. Ale očividne nemá nejaké esá, len nejakú závadovú komunikáciu, ale to dokonale stačí na to aby sme si urobili obraz o najvyšších tejto krajiny. Všetci tu riešia, čo bolo v mobiloch, ale čo ak boli tie SMS archivované priamo u operátorov. Dnešné výpočtové kapacity umožňujú online archiváciu hovorov pri podstatne väčšom počte užívateľov, ale o tom je nejako ticho. A ďalšia vec je, niekedy sa komunikácií so závadovou osobou nedá vyhnúť, človek musí nejako reagovať, ale napísať si s takou osobou čo i len desiatky správ znamená, že chceli obe strany a to je tragédia. Nie je tragédiou, že bol Kočner v smotákne, však mal nadpriemerný majetok, tak čo, ale tragédiou je, že mu šlo po ruke toľko ľudí zo štátnej správy. Prilepší si určite každý rád, ale predavačke v TESCu ťažko vysvetlíte, že ona si neprilepší a niekto platený z jej daní ide po ruke takému indivíduu ako Kočner. Vrátili sme sa potichu do 90.tych rokov, aj vtedy šla mafii po ruke SIS a zadarmo to nebolo, len tí mafiáni sa takmer do jedného navzájom vystrieľali, čo dnes nehrozí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

každý má na každého niečo. Je krásne rozohraná hra na oťukanie voličov. Treba mať stále na pamäti: Pellegrini je Fico a Fico je Pellegrini. Majú rovnaký cieĺ, majú rovnakú DNA. Im obom nejde o Slovensko, nezaujíma ich obyčajný človek s obyčajným životom. Sú od neho vzdialení na tisíce kilometrov. Okrem volieb. Za tú dlhú dobu vo vláde dali Slovensku tak málo. Vlastne nič. Nefungujúce školstvo, zdravotníctvo,obrana,polícia,súdy,prokuratúra,atď....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A obaja majú aj niečo spoločné.

Ako mladí už boli vysoko a boli úspešní, až natoľko, že si chvíľu mysleli, že nad nich niet. No a potom sa našlo kompro na Fica a už bola funkcia generálneho prokurátora v ri.. zadku. A čo našli na Pellegriniho, neviem, ale keďže je taký poslušný, asi to nebude niečo v zmysle, že kradol na družstve kukuricu, či ? Mnohí tu kadečo naznačujú, ale kým to poniektorí voliči neuvidia čierne na bielom, tak neuveria a niektorí ani potom nie. Škoda, že aj hlasy takých zadubencov potom pomáhajú takýmto tvorom na výslnie. V žiadnom prípade nechcem nejako vyzdvihovať týchto dvoch, ale sú ešte stále podstatne lepší, ako kapitáň a aj ten má medzi voličmi svojich priaznivcov, napriek tomu, že kade chodí, tade sa zhovadí a to celkom sám, svojpomocne.
Na záver len dodám, že títo všetci Slovensku nedali nič pozitívne, aj keď sú v politike už viac ako 10 rokov, ale za nefungujúce školstvo, zdravotníctvo, obranu, súdy neviním len ich. Viním aj seba, lebo som už nie raz sklopil uši a pozeral inam, keď som videl neprávosti, neodbornosti, kamarátšafty a lajdáckosť. Na druhej strane, keď som sa snažil robiť niečo proti takýmto veciam, vždy som dopadol zle a vďačnosť za zastanie sa som zažil tri krát, aj to len potichu, bokom, pošepky.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME