Streda, 21. august, 2019 | Meniny má Jana

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Keď sa islam nedostane pod paľbu kritiky (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Marcel K+.

Pravdivé od slova do slova. Píšeš to z pohľadu kresťana, kafíra, ale islaqm ohrozuje úplne všetkých nemoslimov. Židov, ateistov, homosexuálov, a samozrejme aj pomýlených vítačov, ktorí sa fatálne mýlia, dúfajúc vo vďaku.
Lebo ako správne píšeš, pre moslima je učenie Koránu a šaría nadradené nad sekulárne zákony. Z jednoduchého dôvodu.
Podľa nich svetské zákony vytvárajú omylní ľudia, ale islam je neomylný a večný, zákony sú nadiktované samotným bohom. To vylučuje existenciu "umierneného" moslima, samozrejme nie každý je nachystaný vraždiť a stať sa mučeníkom. Radikalizácia aj ďalšej generácie potomkov, rodičov s občianstvami získanými pred desaťročiami, je nielen možná, ale vysoko pravdepodobná.
Napríklad v pásme Gazy sa stalo národným športom hádzanie kameňov, horľavín po vojakoch a policajtoch. Či denné pokusy o vykuchanie niekoho nožom. O tom svetová tlač cudne mlčí. Izraelci postupujú nekompromisne podľa osvedčeného biblického "oko za oko..." a sú neustále nálepkovaní za doslovne "náckov". A tak vznikajú noví mučeníci, ktorých treba pomstiť, je to perpetuum mobile, ktoré nikto nerozrieši a nezastaví, lebo sa nerieši príčina. A na existenciu Izraelského štátu si zatiaľ môžu všetci iba brúsiť zuby, zaútočiť si netrúfnu. A kvôli čomu? Jedine kvôli ich zásadnému postoju.
V Európe namiesto oko za oko platí, ak dostaneš facku, nastav druhé líco. Ježiš mal možno šťastie, že žil dávno pred narodením Mohameda. Je otázne, ako by reagoval na Korán, keď zrušil zákon vlastného náboženstva.
Postup Európanov je pomalou samovraždou. Čím viac Moslimov tu bude, tým sa ich požiadavky budú viac a viac stupňovať. Kto študoval Korán, či život Mohameda vie, u nich platí jedine všetko alebo nič. Podľa nariadení samotného ich proroka. Najprv žobrať o pomoc, potom sa vydávať za prenasledovaných úbožiakov a keď sa namnožia a stanú väčšinou, beda vám Kafíri, odpadlíci a ***** odteraz tancujte, ako vám budeme hrať my. Dokonca som to niekde čítal aj v percentuálnom vyjadrení.
Kto tvrdí iné, zámerne a obludne klame. Kvôli benefitom, Judáši sa vždy a všade nájdu.s
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ďakujem Ti. Aj za spätnú väzbu plus zaujímavý príspevok!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ak viete trochu anglicky

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ďakujem za link.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME