Sobota, 25. máj, 2019 | Meniny má Urban

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

J. Teleki: Perly ducha novej námestníčky Generálnej prokuratúry Kováčikovej ... (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

stará a nová

ja mám podobné skúsenosti s elitnou ex námestníčkou generálneho prokurátora JUDr. Evou Mišíkovou. Tá ochraňuje skorumpovaných policajtov - v roku 2006 ma jeden skorumpovaný policajt, ktorý sníval o kariére cez robenie špinavostí v prospech svojej nadriadenej, obvinil na základe údajne počutia od kolegov, že som na polícii povedala, že policajti sú skorumpovaní, v skutočnosti som ani na polícii nebola, iba som dala trestné oznámenie na riaditeľku polície za branie úplatkov. 10 policajtov proti mne krivo vypovedalo, skorumpovaná sudkyňa ma odsúdila na 1 rok basy. Pochopiteľne krajský senát celé zrušil pre nezákonnosť, odpovede policajtov si navzájom odporovali, opisovali od seba, vypovedali na základe vešteckej gule...

Náhradu škody som žiadala od policajta, fyzickej osoby, ktorý ma okrem uvedeného ešte cez OS Trenčín a Nemocnicu pre súdených a odsúdených v Trenčíne spolu chceli zbaviť svojprávnosti, lebo som neposlúchala a neplatila výpalné zo štátnych zákaziek. A tiež ma finančne úplne zruinovali.
Skorumpovaný policajt ani neprišiel na súd, ale zastupovala ho právnická kancelária JUDr. Evy Mišíkovej, samozrejme behala po súde, pravdepodobne ovplyvňovala sudcu alebo predsedníčku súdu. Nakoniec na pojednávaní mi sudca povedal, že náhrada škody je premlčaná, lebo ja som síce žiadala okamžite, ale sudkyňa nekonala 8 rokov, tak ak nechcem platiť nekresťanské peniaze pani elitnej ex námestnícke generálneho prokurátora, lebo súd prehrám, mám zobrať návrh späť.
Načo sú nám takéto súdy, načo sú takéto námestníčky generálneho prokurátora, veď to je neskutočné, ako ochraňujú zločincov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Takto sa zvyšuje dôveryhodnosť prokuratúry v tzv. demokratickom a právnom štáte. Presne takto postupovali prokurátori a sudcovia v časoch totality, obete boli šikanované a prenasledované, a tí čo na nich násilie páchali boli odmeňovaní a povýšovaní. Toto je výsledok čistenia Augiašovho chlieva Havlom a akože novou demokratickou garnitúrou, hnoj
sa nespláchol do žumpy,
ale sa nežne prikryl sametem a výsledok po 30-tich rokoch je tu; kde sa pohneš všade hnoj! Napraviť to už nie je v ľudských silách, celý svet leží v zlom, a preto volám; Príď PANE JEŽIŠU, príď KRÁĽOVSTVO TVOJE! Amen.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ďalšia

deravá papuča na vysokej funkcii.....
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME