Streda, 21. november, 2018 | Meniny má Elvíra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Přibývá lidí, kteří nevěří vědě, ale žvástům o placaté Zemi, všímá si Jiří Grygar (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Veda šíri omnoho väčšie nezmysly akým je plochá Zem.

Veda Galileovym „Princípom relativity pohybu“ šíri korunovaný nezmysel a to, že nehybný stav telies vo vesmíre a ich rovnomerný, priamočiari, zotrvačný pohyb, je jedno a to isté, (dokonca v jednom čase) lebo žiadnym experimentom veda nevie rozlíšiť nehybný stav matérie od jej rovnomerného, zotrvačného pohybu vesmírom. Veda zotrvačný pohyb iba vidí očami, v noci ani to.

Veda sa dopracoval ku korunovanému nezmyslu a to, že teleso ktoré stojí nehybne vo vesmíre, súčasne sa pohybuje zotrvačným pohybom vesmírnym priestorom.

Vrcholom vedeckého nezmyslu, ktorý milión krát prekonáva tvrdenie o plochosti povrchu Zeme, je jej tvrdenie, že teleso ležiace nehybne na povrchu Zeme, v jej gravitačnom poli (g), v skutočnosti podlieha zrýchlenému pohybu zrýchlením (a = g), lebo v obidvoch prípadoch silomer ukazuje rovnakú hodnotu súčinu hmotnosti a zrýchlenia nehybného telesa. Toto nezmyselné tvrdenie vedy volá sa „Princíp ekvivalencie“ (a tvorí základ najväčšieho fyzikálneho nezmyslu a Einsteinovej Všeobecnej teórie relativity), ktorá tvrdí, že priestor a čas sú zakrivené, pričom pojem čas súčasná veda nedokáže ani len približne zadefinovať, pritom ho bez problémov dokáže ohýbať.

Záver!
Pán Grigar a pán Bačo, obahjujúci plochosť Zeme, nie sú na jednej vedeckej úrovni. Pán Grigar je väčším bludárom ako pán Bačo, lebo všetky jeho argumenty sú iba zdanlivé, čiže iba relaívne (aj áno aj nie a to naraz).

Na záver uvediem nasledujúci citát jedného uznávaného vedca:

„Hlavnou prekážkou v poznaní pravdy nie je klamstvo, ale zdanlivá (relatívna, nejasná, kolektívna) pravda.“
(Arthur Schopenhauer)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

čo to splietate?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To je Sano Jaray ... :)

Znama "firma" ... :)
Jeho najzasadnejsi "dokaz nespravnosti" cohokolvek znie:
"Ako by to mohla byt pravda, ked to ani ja (!) nechapem ?"
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME