Sobota, 21. júl, 2018 | Meniny má Daniel

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Obete kráľovstva krivých zrkadiel (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Velmi dobre

Vyborne Anton,
netreba sa nechat zastrasit a takto pekne otvorene argumentovat. Treba vyniest na svetlo vsetky skryte detaily a poriadne ich pomenovat.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Parádne naložila Pietruchová Chromíkovi

Absolútne štýlovo rozkopala všetky tie bludy a nezmysly a strašenie samozvaným vykladačom, pravdy, neomylnej a jedine tej katolíckej, akoby už nič iné neexistovalo, a Slovensko bolo v nejakom podriadení nejakého katolíckeho diktátu.

Výborne p. Pietruchová, nesmieme sa nechať zastrašiť pár katolíckymi fanatikmi, vždy tu boli, sú aj budú, ale konfrontácia s realitoou ich porazí sama - https://dennikn.sk/blog/femini...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

PREčíTAJ SI iSTANBULSKý DOHOVOR A POTOM MUDRUJ. Toto vôbec nesúvisí s katolíckou či evanjelickou či inou vierou. Celý ten cirkus nie je skutočne o rodom podmienom násilí páchaným na ženách. Naša kultúra predsa nezaznáva ženy - môžu chodiť do školy, do kina bez muža, voliť, byť volené, stať sa matkou alebo aj nie, byť prezidentkou krajiny, pilotkou či policajtkou. iná kultúra považuje stáročia ženu za nástroj ukojenia sexuálneho pudu muža, za štandard znásilňovať 9 ročné dievčatá starými chlípnymi prasatami, ukameňovať ženu pre pohľad na iného muža - bez súdu, dôkazov, len tak, urobiť žene obriezku (odrezať klitoris), lebo nemá právo pociťovať rozkoš ako muž. Tento cirkus je o príprave spoločnosti na zmazanie rozdielov medzi mužmi a ženami. Rodič 1 - rodi č 2 - otec - mama. Iba žena môže porodť dieťa a iba muž mu môže byť otcom. Rozdiely tu však budú vždy - minimálne po fyzickej a psychickej stránke. príroda to tak zariadila. aj vojak keď umiera na fronte volá mamu, nie otca.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

No a teraz môžeš čítať TY:
1/ samotný TEXT Istanbulského dohovoru v slovenskom jazyku je tu - Dohovor Rady Európy o predchádzaní násiliu na ženách a domácemu násiliu a o boji proti nemu - https://rm.coe.int/1680462541
2/ prečítaj si aj výkladové memorandum k nemu, tiež v slovenčine - http://www.gender.gov.sk/zasta...

Čo si vlastne ty, ak vôbec, čítala, že mudruješ naučené otrepané frázy???

Alebo máš potrebu sa "vypravdovať" vetu po vete textu daného dohovoru?
Skús, môžeš začať!

Už len čítať tvoje samovýklady, tie otrepané, ktoré sa opakujú ako nadiktované, alebo skopírované, doslova rovnaký slovosled.... a bludy o rodičovi 1, 2, a nehanebne sa snažíš ešte aj ospravedlňovať znásilnenie detí, ukameňovanie žien a podobné chuťovky?
Takže tvoje hlasovacie právo ako žena, by si teda mala vrátiť, a možno by ženy ani nemali mať právo voliť, alebo mať občiansky, však?
Veď ako žena, si menejcenná a menej cenná, podľa tvojej logiky.

NEMUDRUJ, najprv skús niečo čítať ty, a potom sa môžeš konfrontovať, blogové vysvetlenie aj Pietruchovej si zjavne nečítala..., načo, vám stačí pán farárko, on ti povie, kde patríš ako žena (hoci sám si ženy odpiera, svoju prirodzenosť muža) a nekončí to fanatickými výkladmi ako Chromíkové..., no..., ešte ste asi nepohoreli na verejnej debate, však?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pietruchovej marxistické stereotypy

Pietruchovej ľavicový dogmatizmus a marxistické stereotypy jej neumožňujú sa pozrieť na uvedenú problematiku nezaujato.
Pietruchová zostáva zamrznutá v starých a prežitých schémach bigotnej zástankyne potratov, feministických sociálnych konštruktov, snahách o rozbitie inštitútu manželstva a indoktrináciu genderovej ideológie do všetkých inštitúcii štátu.
Vynucovanie tejto kultúrou Západu cudzej genderovej ideológie bude tvrdo trestané a sankcionované. Všetci čo si túto ideológiu neosvoja, budú nepriatelia štátu a svetlých rodových zajtrajškov.
Vzniknú väzni svedomia.
Veľké množstvo ľudí nebude môcť vykonávať svoju profesiu pre nerešpektovanie výhrady vo svedomí.

Toto všetko povedie k hlbokej erózii civilizačných základov Západu, k ohrozeniu náboženských slobôd, k obmedzovaniu slobody slova a prejavu, k novým väzňom svedomia, ale zároveň aj k nárastu extrémistických síl, a napokon to ohrozí základy liberálnej demokracie a kolaps Spoločenskej zmluvy.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME