Pondelok, 19. august, 2019 | Meniny má Lýdia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Adela sa už navečerala (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Nielen jej tatko bol estebak

ale sama niekde v rozhovore povedala ze jej dedko bol prokurator v 50. rokoch za najtvrdsieho stalinizmu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Slepá závisť!

.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Banášku nemám rád

ale
Na Slovensku ale nie je diktatúra a máme právo povedať si čo len chceme a kde chceme.
s týmto jej výrokom súhlasím.

Ja som si dovolil dať trestné oznámenie za daňové, úverové a majetkové podvody - vyplývalo mi to z funkcie. Avšak tí skorumpovaní majú moc a napriek tomu, že som ani nebol na polícii, 10 policajtov ma obvinilo, že na polícii som povedal, že polícia je skorumpovaná. Úplne štátni úradníci zničili nielen mne, ale celej mojej rodine život.
JUDr. Monika Jankovská ex offo bez likvidácie ako predsedníčka OS Trenčín si dovolila dať zrušiť súkromnú firmu, ktorá sa nikdy v Trenčianskom kraji nenachádzala - na návrh štátneho zamestnanca. Nezaujímalo žiaden súd, že ani so mnou ako zamestnancom, ako majiteľom akcií, nikoho nezaujímalo, že mám plnú moc na vykonávanie akcionárskych práv, v plnom rozsahu, bez obmedzenia, overenú notárom.
Samozrejme že súdy Monike Jankovskej maximálne vychádzajú v ústrety. Mne bola súdom menovaná právna zástupkyňa, ktorá koná v prospech Moniky Jankovskej.
Ja som dal žaloby, návrhy na predbežné opatrenia, keď voči mojej rodine boli porušované základné ľudské práva, Ústava SR..., ale súd uznesenia neposielal mne, ale ustanovenej právnej zástupkyni, ktorá ani jediný raz nekonala v môj prospech, ani jediný raz ma neinformovala, že dostala nejaké uznesenia, ja som nemohol ani jedinýkrát dať odvolanie voči nezmyslom, ktoré obsahovali uznesenia súdu.
Dokonca ani rozsudok ohľadom skončenia pracovného pomeru mi súd neposlal a ustanovená súdom právna zástupkyňa ma vôbec o ničom neinformovala, ale nezabudla si vyčísliť svoju odmenu za právne služby a súd jej to schválil!!!
Žiadne dovolanie u generálneho prokurátora mi nepomohlo. V rámci dovolania generálneho prokurátora zase krajský senát v konaní 7 Co 13/2015-754 moje odvolanie odmietol, pričom vec odmietol bez meritórneho preskúmania, ako zdôvodnenie uviedli, že JUDr. Belišová si vyčíslila trovy konania ako ustanovená právna zástupkyňa, uznesením zo dňa 31. marca 2014 údajne súd prvého stupňa v konaní 18C/311/2009-697 priznal ustanovenej právnej zástupkyni v konaní náhradu trov právneho zastúpenia, ktorú uložil zaplatiť štátu do 3 dní od právoplatnosti uznesenia k rukám právnej zástupkyne, preto krajský senát vyhodnotil moje podanie ako oneskorené.

Aké právo má občan na Slovensku? Žiadne. Vo vláde, v parlamente, na súdoch, v polícii, na prokuratúre sú dosadení politicky "správni" úradníci, ktorí nekonajú v zmysle zákonov, ale zneužívajú svoju moc.

Hanbím sa za to, že žijem na Slovensku, v skorumpovanej krajine, kde sa nenájde nikto, kto by začal riešiť tento nelichotivý stav.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Adela je typ moderátorky aký tu ešte nebol. Je originálna,má svojský zmysel pre humor ktorý ju robí absolútne výnimočnou a originálnou.Má osobitú charizmu a originálny výzor a dokáže si robiť prču aj sama zo seba čo je pre namyslené slovenské celebrity s výnimkou Polnišovej neprípustné.Koho sa tu okrem nej dá počúvať a na koho sa tu dá pozerať s obdivom?Na pseudo herečky z Búrlivého vína či z divokých koní z Paneláka?Alebo sa človek má pozerať na tie peroxidové čítačky správ z markízy alebo z jojky?Adele držím palce.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hmm

Banasova je jedna arogantna osoba,ktora si mysli,ze pozrala vsetku mudrost sveta a kedze uz cca 3 dni nebola v mediach,tak vypustila takuto kravinu - a ajhla,znovu sa o nej vie a hovori..
boli casy,ked som sa bal otvorit aj konzervu,aby odtial nevyliezla Banasova a teraz sa budem bat znovu..
a zacinam vidiet paralelu s dobrym vtipom,ako ceska archeologicka vyprava nasla zapecatenu hrobku,tak ju otvorila a zrazu pred nimi mumia faraona a ta sa pyta - odkial ste?..z Ceska..aha - ozaj a Helenka Vondrackova este spieva?
Verim,ze o nejakej Banasovej nebude tak dlho pocut..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vysvetlí mi niekto,

prečo je to u nás taký zvyk, že všeobecne uznávaná osobnosť /a je to jedno v akej oblasti/je atakovaná, často nehoráznym spôsobom bezvýznamnými tárajmi, po ktorých nezostáva nič, len kopa drístov na nete ??...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

výborne

pán Hvorecký; mňa len zaujalo vo Vašom príspevku iba že už za Dostojevského bol internet.Možno ale nemyslíme toho istého človeka menom Dostojevskij
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vyborne podpalvehec,

snad sa ale Hvoreckeho clanok bude pacit aj tym, co zmysel pre humor maju
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

som tupec;

doteraz som v príspevku ani v článku humor neobjavil, iba akúsi nepodarenu paródiu na nadpis a film, dúfajúc že nás už večer "Kvetinka" nezožerie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hvorecký už nevie, čo so sebou?

To čo chcel Hvorecký dokázať svojím článkom?

Že lepšie pozná Voltaira a jeho výroky? Alebo nemôže stráviť je popularitu? Či chcel zaútočiť na jej otca? Prípadne, nebude príčina v tom, že: "naozaj už pre mňa nepíše scenáre, lebo sme so Sajfom z jeho scenára nepoužili ani slovo, tak ho ďalej nevolali"?

Alebo chcel dokázať, že aj on má "obrovskú popularitu a mediálnu moc, pričom s ňou narába čoraz nezodpovednejšie"?

Takú znôšku invektív, podpásových úderov a nenávistných slov som pokope nepočul ani v parlamente pri odvolávaní Figeľa.

Nuž, "intelektuál".
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME