Streda, 16. október, 2019 | Meniny má Vladimíra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nechcené referendum a jeho podporovatelia (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale no.

Nik ti nebráni sa vyjadriť. aj si to infantilne skúsil. Denne sú tu tri, štyri blogy s falošným kvikotom o hroznom útlaku a nálepkovaní. Aj o mordie, vraj útokoch na tradičné rodiny a ich deti. Sutanisti kričia, hrozí vám dokonca väzenie. Zoberú vám deti, jačí v klipoch bigotná aliančná sebranka. AIDS, rozvrat spoločnosti, ani Nostradamus väčšie haluze nevybájil. Ale toto je už o akútnej diagnóze.
"Vidia totiž, že sú tendencie potláčať ju a likvidovať všetkými možnými dostupnými prostriedkami". Teda tú nešťastnú tradičnú rodinu.
Takže ráč láskavo vziať na vedomie. Za vznik homosexuálov je plne zodpovedná tá tvoja tradičná rodina. Ak neexistuje gén, ktorý to spôsobuje, ešte viac. Príkladmi, ktoré odpudzujú, týraním, alkoholizmom, aj inými závislosťami. A to nielen po narodení, ale aj počas vývoja plodu, kde sa následkom rôznych faktorov niečo nenávratne hormonálne zvrtne.
Za druhé. Ten fetiš o " základnej bunke spoločnosti", pofidérnych národnoštátnych záujmoch, teda rodine s povinnou plemenitbou, sme sa napočúvali od komančov, nič iné ani Hitler nedokázal vypotiť, ako potrebu rozmnožiť Ubermenschov a nordickú rasu. Niet divu, že to počúvame v rôznych obmenách znovu a znovu. Veď platičov daní a ovečiek plniacich farárske mešce, či voliacich zlodejských farizejov z KDH stále ubúda. Preto ten povyk. No a ja som slobodný človek, ktorý na štát aj RKC zvysoka se...ie. Pre mňa je štátom a cirkvou moja tradičná rodina. Jedine voči nej a deťom mám povinnosti, aby som im dal vzdelanie a vychoval z nich slobodných ľudí. A keď bude na Slovensku v roku 2050 4 milióna ľudí a z toho 25 % cigánov, ako vraví Bruselská štúdia, tak to mám rovnako v paži, ako bigotov a politrukov sľubujúcich krajšie zajtrajšky a istoty. Môžte sa všetci vypchať, lebo moju ľudskú povinnosť som splnil. Aj keď tu bude ďalších 25 % homomanželstiev. A čo ma vôbec do nich, do cudzích vzťahov, osudov, ktoré mojou rodinou nemajú šancu otriasť?
To píšem preto, lebo celá západná civilizácia, a to nie je výmysel liberálov, je založená na individuálnej ľudskej slobode. Pomôž si človeče aj Boh ti pomôže. Neboj sa a nekradni. Zvyšok sú orientálne žvásty o kolektivizme, ktorú prebrali boľševici. Aj zlodeji, primitívni nacionalisti a náckovia básniaci niečo o štáte a jeho záujmoch. Sú to ich záujmy, nie moje.
A za posledné a za tretie. Žiadnemu kresťanovi neupieram jeho vieru a potrebu žiť svoj stádový život, kde pastier trasie zvončekom, aby ovce vedeli kedy bľačať a kam kráčať. Ale vyprosím si, aby bľačať a do pekla kráčať niekto nútil mňa a moju rodinu. Takže kľudne šťastne konzumujte vašu posvátnu krávu, manželstvo, dodržujte desatoro a do mňa sa konečne prestaňte starať. Aj do osudov a spální ostatných, ktorí s vami bľačať jehodlajú. V tom nech vám Boh pomáhaj.
A keď nepomôže, tak vám všetkým zo srdca prajem, a to vás teraz ani bigotmi nenazvem, aby ste zažili, keď vám dcéra syn oznámia, sorry tati mami som gay, lesba. To nie je kliatba, iba pokus o možnosť poučenia sa z Božej vôle.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

S istotu môžem povedať jedno.
Naša ústava garantuje, že nieje viazaná na žiadnu ideológiu.
Referendové otázky sú čisto z dielne veriacich ľudí, ktorí sa riadia Bibliou a tomu prispôsobujú aj svoje otázky.
Celé to stojí na vymyslenej homolobby a rozvrate tradičnej rodiny, ako aj na tom, že homosexualita je pre mnohých veriacich choroba.

Ja mám 3/4 rodiny v Austrálií, utiekli pred režimom v 1969-tom.
V tejto krajine majú homosexuáli najväčšie práva na svete, už dlhé roky.
Predstavte si, že na základe osobnej skúsenosti tu môžem potvrdiť, že žiadne rozvraty rodín ani spomínaná homolobby v tejto krajine neexistuje ani neexistovala.Ani žiadna KULTÚRA SMRTI.

Aliancia za rodinu sa práve o tieto "fakty" opiera, Tomáš Kováčik a Chromík, čo v živote nevideli takto fungujúcu spoločnosť.
Stačí ísť aj do Švédska.

Nemám rád klamárov a ľudí, čo si za každú cenu chcú vydobyť svoje.
Najprv účelovo a manipulatívne na základe klamlivých informácií vyzbieraných 400.000 podpisov a teraz masívna kampaň ako pred voľbami.

Kto do tohoto leje peniaze chce mať evidentne viac ako len obyčajnú tradičnú rodinu a kto to nevidí, je buď hňup, alebo nelogicky zmýšľajúci človek.

Ak by sa niekto pokúsil účelovo a klamstvami zbierať 400.000 podpisov proti nedeľným bohoslužbám, alebo proti krsteniu novorodencov, chcel by som vidieť tú toleranciu veriacich, ako by považovali referendum za demokratický nástroj :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Sloboda

Nechápem tvoj hnev.
Ale, ak si taký slobodný človek, tak prečo potom platíš štátu dane? A ak musíš pätiť štátu dane, si naozaj slobodný človek?
Nikto ťa nenúti, aby si bol v nejakej cirkvi, to či tam si alebo nie si je iba tvoja slobodná vôľa, a to je super, keď si môžeš slobodne a bez strachu niečo vybrať, alebo nevybrať - máš slobodnú voľbu.
Ale, ak skúsiš "slobodne neplatiť dane", spoznáš aké nástroje sú v tomto "slobodnom-demokratickom štáte" vytvorené na takýchto odvážlivcov.
Môžeš povedať štátu nič od teba nechcem, a preto nič ti ani nedám?

Preto viem, že demokracia a sloboda v žiadnom prípade nie je to isté. Na druhej strane som rád, že mi nikto nemôže diktovať či pôjdem alebo nepôjdem na referendum - mám slobodnú voľbu, a to je super.

Robo
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No koľko..

...gayov alebo lesieb si už vychoval, keď to tak "vrúcne" praješ svojim "nepriateľom"? Alebo tu len papagájuješ náreky nejakého svojho chudáka podpapučového kamoša, ktorému sa z tej jeho rafiky aj syn pomiatol a keďže sa p*če bojí, tak si radšej začal s chalanom, ako by domov priviedol nejakú jej "sokyňu"? ;-(
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aj keď sa s tvojou filozofiou egoistického nihilizmu (=mám všetko a všetkých v paži, starám sa len o seba svoju rodinu) nestotožňujem, nie je mi jasné, prečo ti referendum vadí. Ak by aj bolo platné a všetky 3 otázky by prešli, nerozumiem, aké obmedzenie to pre teba predstavuje, prípadne akým spôsobom ti to zmení život.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zbytočné referendum, pre

rodiny na Slovensku ničí chudoba, chľast, morálny a ekonomický rozvrat spoločnosti čo spôsobili zlodejskí politici ,volení
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

omylom som to odpálil: pokračujem-

stádom voličov s charakteristikou ako môj nick. Nie gayovia a lesby sú zodpovední za rozvrat rodiny, ale len a len konkrétni ľudia, ľudia Slováci, vraj " bohabojní " kresťania , ale len v nedeľu doobeda v kostole a na spovedi. Zvyšok týždňa kradnem, klamem, podvádzam, chľastám, bijem ženu aj deti v rámci " tradičnej rodiny" . V nedeľu si vypočujem žvásty z kancľa farizejov z RKC , týchto "odborníkov " na rodinu, manželstvo, sexuálny život a dozviem sa, že všetkému na vine sú homosexuáli, slobodomurári , vyspovedám sa a pokračujem v činnosti z minulého týždňa-chľast, automaty, krčma, bez roboty, zbijem ženu a deti , nadávam na homosexuálov a volím Fica!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A argumenty o zlých zlých promiskuitných nakazených deviantných homosexuáloch + argumenty o bohom vyvolených dobrých milujúcich tradičných rodinách z úst cirkvi a AzR sú ti zrejme rovnako nepríjemné, keďže máš v sebe veľa porozumenia a empatie, však?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Píšeš síce

formálne kvetnato, obsahovo je to blábol o ničom, podstatné je, že toto hlúpe referendum je o ničom, zbytočné s nulovým dopadom na ochranu " tradičnej rodiny " , vyhodené peniaze do luftu bez akýchkoľvek právnych, morálnych , etických konzekvencií pre "tradičnú slovenskú rodinu " A propos, aj dnes sa nejaká sociologičká pýta, čo je to "tradičná slovenská rodina "? Daj niečo k tomuto, sfix. Ešte raz, rodiny na Slovensku neohrozujú homosexuáli , ale to čo spôsobili za 25 rokov zlodeji politici a ich tupovolič- chudoba, nezamestnanosť, beznádej, apatia, morálne a etické bahno zlodejskej spoločnosti, ruka v ruke s tým idú chľast, hazard,kradnutie atď.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kto robí kampaň???

AZR zaplavila Slovensko klamlivými letákmi, bilboardami, blogmi, vyrobila video spot. Ale oni vraj nerobia žiadnu kampaň. Štvavú kampaň vraj robia tí, čo nemajú ani letáky, ani bilboardy, ani spoty.

Skúste sa zamyslieť nad odpoveďou, kto robí kampaň a kto nerobí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Zaujímavé, koľko priestoru na blogoch, diskusiách a vybrali.sme majú prívrženci referenda.

Koľko priestoru majú odporcovia referenda v Katolíckych novinách, LuxTV či Postoy?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

prospektor, na tvoju otázku, kto robí kampaň, ti odpoviem len "kto robí dúhové pochody?"
to podľa teba nie je kampaň, navyše dlhodobá, už niekoľko rokov. Mne takéto prejavy homosexuálov vadia a nechcem, aby sa na to museli pozerať moje deti. A ak by si chcel na mňa útočiť, nie som veriaci, nechodím do kostola, som obyčajný pracujúci heterosexuál, platiaci dane a navyše nie som ani alkoholik, tak ako niektorí vyššie diskutujúci nálepkujú otcov rodiny. Akceptujem aj homosexuálov v spoločnosti a vôbec mi nevadia, ale som zástancom manželstva muža a ženy. Ak chce niekto tvoriť inú rodinu, ja osobne proti tomu nič nemám, len nech to nenazývajú manželstvo, nech sa registrujú alebo niečo podobné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Niekto sa zrejme nudi na teplom mieste

v statnej sprave, ked tu ma cas vypisovat hluposti a trollovat. Normalni pracujuci ludia - sukromni podnikatelia a zamestnanci podnikatelov nemaju na take veci cas.
A este jedna skupina ludi ma cas trollovat na forach ludskopravni "aktivisti" - agenti provokateri plateni Sorosom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Marian Kohn má úplnú pravdu! Je však očividne zarážajúce, koľko priestoru venujú všetky slovenské médiá proti referendu. Okrem náboženských časopisov nemá slovenský človek žiadne periodikum, ktoré by sa s ním objektívne a tradične po slovensky rozprávalo. Čo m ešte zaujíma ? Vyše 2000 rokov sa o týchto témach nediskutovalo. Považovali sa za okrajové a osobné každému jednotlivcovi. Lenže propagátori zla už všetky náboje vystriedali a ani jeden im nevyšiel. Preto vytiahli tento kaliber. Ide im o demoralizáciu slovenskej spoločnosti. S takouto sa potom ľahko manipuluje. Ide zreteľne o akcie proti nášmu národu. Iniciátor chce na tom profitovať a už má aj rozkalkulované ako a koľko. Vinou takejto politiky sa dostali mnohé západné krajiny do morálnej mizérie a plačú sami nad sebou. My na Slovensku, krajine vzorných a dobrých materí a otcov o takýto plač nestojíme !
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME