Sobota, 21. september, 2019 | Meniny má Matúš

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zem a Vek nebezpečných konšpirácií (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

pekný text

a zosumarizovanie tohto fenoménu. Ale, domnievam sa, zbytočne. Stačilo by nájsť odpoveď na otázku, kto to platí a prečo ? Ani pri 30 tisícovom náklade nemá E.T. Rostats šancu to pri tak kvalitnej tlači na náklady, grafiku, zalamovanie, redakčnú činnosť a pod. vykriť. O nejakom pluse ani nehovorím. Takže, kto to financuje, aby bol Zem a Vek aspoň na nule a prečo ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Odkiaľ sa vlastne ten Rostas vzal? Len raz som ho náhodou počula na Vive a dodnes ma bolí hlava, keď si na tie reči spomeniem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

existuje

predpoklad, že E.T. Rostas to vzal sám od seba, ako dieru na trhu. Šak všetci občas konšpirujeme, radi počúvame niečo čo JPP povedala a pod., čiže niečo ako bol kedysi časopis Bosorka:-) Problém ale začína byť vtedy, keď niečo čo JPP začíname vydávať za normu. A z tohto vyplýva moje podozrenie, že sám to proste nemôže cvakať ( nechcem mu krivdiť, nepoznám ho osobne - ale ak to náhodou sám cvaká, tak je ešte väčší blbec ako sme dufáli:- ) len samotná kvalita tlače, masívna mediálna kampaň a spôsob distribúcie napovedá, že za tým nestojí iba "nejaký pološialený konšpirátor" Rostas. Ale čo ten niekto za ním ďalej sleduje - ako povedia záhoráci - Vý boh! :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Moja ďaľšia nočná mora..Bosorka..kamoška to kupovala a keď sme išli von a ja som ju čakávala, listovala som to..to bola iná sila, ti poviem :) nedala by som za to ani cent.. Zem a vek kupuje môj syn, je to jediná vec, ktorú mu zazlievam, inak je to skvelý mladý muž :) /ale takéto veci asi idú vekom, ja som čítala Danikena/
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

heh

ja som na(ne)šťastie čítal Danteho Božskú komédiu:-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

V slovenčine a celú? Lebo my sme zohnali len prvý diel..ostatné vraj v slovenčine nevyšli..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nie nie

vzhľadom na študijné okolnosti...v origináli, ako ten skladník ve šroubárne :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ale myslím

že v SVK je v Turčányho preklade Očistec a Peklo .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tak to klobúk dolu, mne príde náročná aj v slovenčine :) mám problém aj S.Holmesa v originále prečítať , nieto ešťe Shakespeara :) /viem,že Dante nieje anglán, ale po taliansky viem len asi dve slová preto to prirovnanie mojej kvality znalostí cudzieho jazyka k angličtine/
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no

ja som tiež nikde nenapísal, že som tomu aj rozumel:-) Ale čítať sme museli, kvôli škole nakoniec som s taliančiny aj maturoval- ale rovnaký problém som vždy ja riešil s angličtinou. Prečítať Tolkiena, alebo Holmesa nehrozí, spomínam si len, že som dal pes Baskervilský ale s veľkými, veľkými obtiažami.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

eeej

a dnes mi ide slovenčin. Sorry "z taliančiny".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Sú to nebezpeční extrémisti

... o pozadí nielen tohto časopisu, ktorý je doslova konšpiračný, plný extrémistických téz, ktoré podsúva, priam vsugeruje slabším povahám a osobnostiam ako hrozbu a šíri len strach z každej veci okolo nás, bolo popísaných niekoľko zaujímavých príspevkov v diskusiách, lebo samostatne ešte neboli nejaké články.

nehovoriac, že priamo prepojený je so "slobodným vysielačom", ktorý rovnako šíri nebezpečné reči do éteru od pochybných indivíduí, a keď si niekto spojí a prepojí tieto osoby a ich aktivity, zistí zaujímavé výsledky.

NIE JE náhoda, že nielen tento časopis ale aj vysielač (internetové rádio) sa objavili v rovnakom čase, za rovnakých okolností, voči rovnakej veci, voči fiktívnym nepriateľom, ktorých opakovane=aby 100x opakovaná lož sa stala pravdou, predkladá ako "fakty", a čisté konšpirácie, ktoré... žiaľ mnohí nevedia rozlišovať v aktuálnom čase, a až po dlhšej dobe sa dá jasne preukázať (ako to už pri konšpiráciách býva), že tie nebezpečné reči a kecy a tvrdenia sú len výplody nezmyslov samozvaných bojovníkov za.... určité skupiny, ktoré ideologicky majú spoločného menovateľa.

Navyše, skúste si prepojiť túto skupinu s AZR, a uvidíte čo z toho vzíde..., nie je náhoda ani to, kedy AZR vznikla, prečo a ktorí sa spojili do tejto aliancie, kto sú jej členovia, a prečo vlastne vznikla AZR, ktorá používa rovnaké logá ako podobné organizácie na "západe".

proste... nič nie je v tomto prípade náhoda, po časove osi sa to dá ľahko prepojiť a pozadie týchto konšpirátorov je jasné, najmä po tak horlivých snahách ako predvádza AZR, ako hystericky brojí proti fiktívnym nepriateľom..., o akúsi nimi vytvorený fiktívnu rodinu tu vôbec nejde...

... a áno, tiež je otázne, kto to všetko platí..., a že vraj nejaká tu funguje nejaká homolobby... ale reálna lobby týchto konšpirátorov je už dávno odhalená....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bola by celkom sranda, keby ich platil Soros :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Zlé je, že ľudí lákajú tajuplné,záhadné konšpiračné teórie, ktoré ponúkajú krkolomné riešenia... My za nič nemôžeme, to oni, oni nás chcú zničiť...Keby týchto mentálne ochabnutých bolo iba pár, bolo by to smiešne, ale keďže ich je priveľa, je to hrozivé...Židov už prakticky nemáme: vymreli, vysťahovali sa, niektorí nedbajú na svoje korene...ale antisemitizmus kvitne stále! :(
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Toto som nikdy nechápala..židia sú majitelia všetkého bohatstva na svete..za všetko zlo môžu židia.. a keď sa spýtaš, osobne nijakého nepozná, ale veď to v tej amerike riadia.Čítala som skvelú knihu Pražský cintorín od U.Eca a každému konšpiráciami posadnutému bláznovi ju doporučujem :)
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME