Sobota, 21. október, 2017 | Meniny má Uršuľa

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Svätá omša s nečakaným koncom: Prívrženci odvolaného arcibiskupa Bezáka napadli kňaza! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

súdruchko,
kňaz je alter christus. nie automat na kávu. to si zapamätaj, súdruchko! . ja viem, že "liberáli"=boľševici radi diktujú "slobodu" a diktujú "pravdu" iným, skutočne slobodným a skutočne po Pravde túžiacim, a radi bijú kňazov a rehoľníkov, a neraz ich v histórii nedávno minulej vraždia, ale to neznamená, že kňaz nemôže vo svätej omši vyjadriť svoj úmysel, poprípade doplniť úmysel tak, že je v súlade s učením Kristovej cirkvi. a tak sa stalo aj v tomto prípade. kohorta "liberálov"=boľševikov ukázala svoju pravú tvár. dnes už tí, ktorí boli na rozhraní bezák vs. verejné sľuby pochopili, že sa mýlili. pochopili to na základe aj tohto videa. o tom nepochybujem. . . mimochodom, tu v tejto "diskusii" je vidieť "uroveň" internetových "liberálov"=boľševikov. nadávky, osobné útoky, osočovanie, prekrúcanie pravdy, zamlčiavanie pravdy. . pětiletce zdar, súdruchovia "liberáli"=boľševici! .
a boľševizmus musí byť zničený!!!
< 1 2

Hodnoť:   mínus indicator plus

inkvizítori zapaluju vatry

dopln si vzdelanie a to zakladne, dat rovnitko medzi liberala a bolsevika moze len nedovzdelany jedinec. Citujem vyhadrenie byvaleho trnavskeho dekana z dnesnej tlace: "Je mi to ľúto, kňaz prišiel z Bieloruska a bol rovno hodený do vody. Môže si za to sám, dráždil hada bosou nohou a uštipol ho. Teraz na to nebola vhodná chvíľa, aby začal prskať. Nemal to urobiť, a zvlášť nie na takej svätej omši, ktorá mala byť obetovaná za Róberta. Mal prečítať len úmysel, nie ho komentovať“ Aj jeho zaradis medzi nas kandidatov na palenie? A k tvojej pripomienke o urovni prispevkov na obranu Bezaka len tolko, ze je obdivuhodne ked to pisu taki ako ty, co sa skryvaju za dementny pseudonym a v argumentami podlozenej diskusii by nevydrzali ani pat minut, ale inkvizitorsku vatru by zapalili za par sekund....
a tu tvoju "petiletku" si zavadzaj doma a aj doma si tituluj ludi za "sudruchov"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re:peter pn.

ten osobný útok a vyrušenie tvojho ega z názvu môjho nicku hovorí o tvojom pôvode a myslení viac ako si zástupca z provinčnej školy provinčného mesta vie vôbec predstaviť.
je pôstne obdobie. (odo dnes) pôst-odpustenie,pokora-pokánie-popo lec...
písal som : Pane, odpusť im!
kde tam vidíš hranicu plnú dreva?
prosto, kde niet argument, nasleduje osobný útok. ó aké jakobínske=boľševické="liberál ne"
.
čo sa týka anonymity, je to možnosť výberu, tu v diskusii. ja som si vybral. môj výber je taký ako vidíš. ako typický „liberál“-boľševik to dehonestuješ. (mimochodom, moja ip adresa nie je anonymná. neprispievam cez anonymizér, hoci moje znalosti a schopnosti nie sú tomu prekážkou. moje meno nevidia len takí ako ty. )
svojim príspevkom si znovu a zasa len potvrdil že každý „liberál“=boľševik uznáva len tú „slobodu“ ktorú on, či jeho krvná skupina nadiktuje.
k tomu osobnému útoku ohľadom dovzdelania, tak ti záverom dám nejaký ten link,
aby si spoznal, o čom je "liberalizmus" ak to dokážeš. možno už potom nebudeš ostentatívne dávať najavo, svoju (citujem klasika) hlbokú neznalosť.
čo sa týka liberalizmu, je veľa „guru“ liberalistov. kto by sa im a ich drístom venoval. no, jeden tzv. rozumný liberál dahrendorf hovorí.
citujem: „liberalizmus nie je ničím iným ako reflexiou evolúcie ľudských životných podmienok, vedúcich k tomu, čo nazývame civilizáciou moderny“.
teda, pre jednoduchších pokračuje, čo ten slávny ten liberalizmus je:
1.viera v pokrok (sranda, že viera, phce...:-), pritom liberalizmus potiera všetko tradičné)
2. individualizmus (sranda, takmer každý „liberál“ je zavesený na štátnom cecku, a bez neho by zahynul)
3. preferencia slobody (sranda, vlastnej, len nie iného. tomu sa "sloboda" diktuje),
4. akceptácia súkromného vlastníctva,(sranda, „liberáli“ predvoj to „slobody“ a „solidarity“ zvýšili dane, a zaviedli nové dane a nazvali ich zdravotné „poistenie“ právnických osôb, ak vieš čo to je a čo to vôbec znamená)
5. obmedzenie funkcií štátu a moci štátneho aparátu.(sranda, pritom „liberáli“ diktujú, čo sa budú učiť deti tých, za ktorých prachy tie ich deti pod hrozbou násilia vyučujú nap. "liberáli")
tak je to v súlade s boľševizmom, či nie?
boľševici tiež čosi hlásali a iné konali. napr. spravodlivosť a rovnosť. len jedni boli občanmi prvej kategórie, teda súdruchovia a my ostatní sme zasa boli občanmi druhej kategórie. všetci sme síce mali rovnaké žalúdky, no len niektorí mohli kupovať v špeciálnych obchodoch typu tuzex a ministerské predajne, pokým my v ošarpaných sámoškách.
vážne v tom nevidíš boľševizmus? ani nacizmus? ani fašizmus?
je "znárodnenie" zločin? je "vyvlastnenie" občana v prospech malej skupinky občanov zločin?
je vysoké daňové zaťaženie zločin?
ak si doteraz nevidel a nechápal,
tu je spomenutý link, ktorý ti otvorí oči.
http://www.danielpipes.org/537...
ak ti ani link neotvoril oči, tak s tým ja už nič nenarobím.
p.s.
podporuješ násilie, na oponentoch? keď si sa latentne zastal tých agresorov? to robili číri boľševici. už do čias jakobínov a ich guru robespierra až po tých československých . pozri si platný zákon č. 125/96 z.z.
p.s.II.
pětiletce zdar!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: a boľševizmus musí byť zničený!!!

nemusis ma poucovat, ja velmi dobre viem, co je popolec a aky je dnes den, si si ma malo prelustroval. No na situaciu okolo Bezaka mam svoj nazor a nie sam a tento nazor je aj medzi mnohymi knazmi. Ja som nezastaval co sa stalo v Trnave, len som napisal, kde vidim pricinu. Mam pravo na nazora na rozdiel od teba sa nehanbim pod neho podpisat. A bolsevici a liberali u mna v jednom vreci nie su. No a kde vidim ukladanie dreva pod vatry? V tvojich nazoroch a zaskatulkovavani ludi s inym nazorom.Mam ine videnie sveta. Mozno som z provincneho mesta, ale ja povazujem tvoje nazory za provincne. To je moj pohlad.A vsetko co napisem anonymovi s takym pseudonymom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zjavne si nepochopil.

zjavne máš znalostný deficit a vo svojej reakcii argumentačnú núdzu.
najtragickejšie na tom je, že namiesto k téme, zasa osobný výpad.
.
no, a zjavne klameš.
tu je dôkaz:

Ak sa niekto môže hanbiť tak je to rímskokatolícka cirkev na slovensku.Arcibiskup Bezák jasne poukázal na korupciu v trnavskej arcidiecéze a RKC ho za to odstavilo takým istým spôsobom za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani komunisti z čias stalinistického sovietskeho zväzu.Peniaze na chod cirkvi idú z peňazí daňových poplatníkov a ľudia majú právo vedieť ako s nimi RKC nakladá ale ako sa ukázalo keby cirkev nemala čo skrývať ta neurobí voči arcibiskupovi Bezákovi takú hanebnú čistku.Praktiky RKC na slovensku sú ako v stredoveku.
mínus Reagovať | 188 Ernieball Musicman | Poslať správu
04.03.2014 7:43 | Oznám správcovi | Odkaz

Hodnoť: mínus indicator plus
plne súhlasím s Musicmanom
a ešte dodám, že úmysel na omšu bol riadne prijatý (zapísaný a zaplatený), takže plnú zodpovednosť za to čo sa stalo nesie kňaz, čo si dovolil meniť tento úmysel
mínus Reagovať | 164 peter pn | Poslať správu |
.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nechápem

Ako môže niekto protestovať proti úmyslu obrátenia ku Kristovi. Čakal by som u takých duší účasť na satanskej onej, ani mi to nejde napísať...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dúfam, že sa pán arcibiskup Bezák

sa hanbí za takýchto ctiteľov a podporovateľov. Urobili peknú hanbu aj Trnavčanom, veď všetci katolíci v Trnave nie sú takí. Je to medvedia služba pre p. Bezáka. Ja si myslím, že by sa pán arc. Bezák mal ospravedlniť v Ríme za to čo tým machrovaním vyvolal na Slovensku a taktiež ospravedlniť sa katolíkom na Slovensku za spôsobenie týchto rozbrojov. Veď to bola ozdoba Slovákov, že vždy mali radi nástupcu apoštola Petra ešte od čias sv. Cyrila a Metoda a on spôsobil, že zo Slovenska išli hrozné nadávky na nástupcu sv. Petra a to nie sú maličkosti. Toto ho raz bude veľmi mrzieť a zvlášť keď bude starší. Ozaj vdp. Košiar to myslel dobre, že za obrátenie. To je veľmi potrebné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ja som trnavčan a som hrdý na svojich spolurodákov, čo nie sú ako ovce a nedajú si nahovoriť hocijakú hlúposť.
myslím, že by si mal zapojiť do svojho konania aj rozum.
kbs je bez morálky a kryje zlodejiny ?
niet sa čo čudovať, keď je poprepletaná štb-ákmi a podporovateľmi komunistov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ked bolo treba

Tak sa aj stoly v bozom chrame prevracali. Fyzicke nasilie ale nepatri do arzenalu krestana, na tom sa zhodneme vsetci. Ale ako slaby a chybujuci hriesnik by som tomu arogantnemu fararovi tiez jednu vlepil.

Bezak stupil na otlak mnohym ludom, sam som prekvapeny ake konexie ti ludia maju. Podla mna viac ako nejasne financovanie v trnavskej arcidieceze sa na odvolani Bezaka podielalo otvorenie "Tisovej otazky" .
RKC na Slovensku a hard-core katolici maju problem pochopit, ze splynovanie Zidov je proti krestanskej moralke a v rozpore s ucenim RKC. Nie sme jedina krajina, kde RKC ma tento zasadny moralny problem. Podobne su na tom katolici v Rakusku, Polsku a napriklad tiez v Chorvatsku. RKC je nadnarodna organizacia, ktroru si niektore narody "znarodnili" a zastresuju sa ochranou roznych svätych, Marie a podobne. Napriklad na Slovensku je to 7-bolestna. Osobne pochybujem, ze Panna Maria by toto podporovala.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V plnej nahote !

Len si to tam vysvetľujte.
Aspoň to vidíme v plnej nahote, čo ste to za "skupinku" (mafiu) tá cirkev.
A to chcete iných poučovať, ako majú "správne" žiť a nanucovať im vaše normy, zákony a podmienky ?

Predajte už konečne Vatikán a nakŕmte svet !

(PiJano! 3/3)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

mea maxima culpa

všetkých... aj bitkárov aj kňaza...
 

< 1 2

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME