Nedeľa, 15. september, 2019 | Meniny má Jolana

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Škodlivé následky antiočkovacích hnutí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a co tak narodenemu decku nedavat vakcinu proti 9? chorobam naraz? take kombo moze dorazit aj dospeleho cloveka, nieto taky maly organizmus
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Akože inak !

Najviac sa prejavujú na bankových kontách farmaceutickej mafie !
I sem prispievajú odborníci: http://thinktwice.com/, http://childhealthsafety.wordp... http://www.vaccinationcouncil.... http://www.aapsonline.org/vacc... a množstvo ďalších.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

"škodlivé následky"

to povedzte rodičom malých detí,ktoré po očkovani dostali"nežiadúce účinky" ako napr.ochrnutie či smrť...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vsetko je to o statistike - namiesto stoviek ci tisicok deti zomieraju jednotlivci, kazda liecba ma vedlajsie efekty. Mozno je to cynicke, ale je to tak. Iba hlupaci to nevidia. Bohuzial. v tychto pripadoch mozu byt hlupaci velmi nebezpecni.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kriticke myslenie

chcu nas ucit kritickemu mysleniu a pritom sami ho nemaju ani za mak. takyto panflet musel dat dokopy len hlupak alebo niekto komu velmi vyhovuje ludi a ich deti do ockovani manipulovat. laik na prvy pohlad musi vidiet ze tu to "haluznumera" poskladane ako vyhovuje a povytrhane z kontextu a ktore si navzajom odporuju. skeptici, to je teraz asi nova moda, byt hrozne nad vecou a vsetko debunkovat. vazeni to vase kriticke myslenie skuste aplikovat na tie hluposti ktore sami propagujete. ale to by sa vam nehodilo do kramu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

takéto kydy šíria očkovací fanatici aby :
a. obhájili očkovací biznis
b. sami seba utvrdili v tom, že očkovaním svojim deťom neublížili
c.šírili svoju pravdu medzi "neveriacimi" ako svoje poslanie
d. iba z vlastnej blbosti
Môj názor - žiaden človek, úrad, štát nemá právo nútiť iného človeka aby si nechal do svojho tele, prípadne do tela svojho dieťaťa vpichnúť nejaké potenciálne škodlivé látky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

PR?

Celý článok považujem za nedôstojný autora i čitateľa s IQ vyšším ako 80 a za vyslovenú mediálnu prostitúciu. Prečo? Najmä preto, lebo nielenže nepracuje s relevantnými faktami ani trochu seriózne, ale úmyselne a bez štipky hanby sa snaží pošpiniť totálne všetkých, ktorých on označuje za bližšie nedefinované antiočkovacie hnutie a s týmto úmyslom im dokonca pripisuje rolu, ktorej veľkosť ale evidentne ani trochu nezodpovedá skutočnosti...

Buďme ale konkrétnejší:
Kto má napr. na Slovensku preukázateľne najnižšiu zaočkovanosť? Jednoznačne Rómovia, najmä tí z osád, deti rôznych asociálnych rodičov, tulákov, bezdomovcov, alkoholikov a slabších sociálnych skupín.
Opýtajme sa teda: "Aký vplyv na tento stav a na konanie týchto rodičov malo antiočkovacie hnutie?" A akú dostaneme odpoveď? "Vôbec žiadny."
Prečo? Lebo títo ľudia pri svojom spôsobe života odborné články a výklady toho tzv. antiočkovacieho hnutia nielenže vôbec nečítajú a nesledujú, ale vo väčšine prípadov ani netušia, že niečo také aj existuje.

Koľko bolo na Slovensku nezaočkovaných detí, a koľko z toho bolo takých, ktorých rodičia nielenže nedali svoje deti zaočkovať, ale odmietli to vedome a pod vplyvom antiočkovacej kampane? Sorry, no skutočne iba zopár!!!!! Tým skôr, že rodičom hrozí pokuta vyše 300 EUR a takéto deti nie sú prijímané do MŠ alebo sú i inak diskriminované a šikanované...

Zo správy, ktorú zverejnil Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky vyplýva, že sa mu nepáči najmä situácia pri povinnom očkovaní novorodencov proti tuberkulóze, kde sa počet zaočkovaných novorodencov znížil na cca 98 percent. Počet nezaočkovaných detí je podľa tejto správy najvyšší v Košickom, Prešovskom kraji a Banskobystrickom kraji. Naopak, všetky deti sú zaočkované v Trnavskom kraji. Poprosím autora, aby nám doplnil zo svojich zdrojov, koľko detí alebo koľko percent z toho má na svedomí konkrétne práve to jeho neskutočne škodlivé antiočkovacie hnutie...

A podobne bolo treba rozobrať i situáciu v ostatných spomenutých krajinách. I keď tam sa ale na nej podieľajú skôr rôzni nelegálni migranti, prisťahovalci a obyvatelia žijúci na okraji spoločnosti. A tiež to, že tam očkovanie nie je povinné, ako u nás, aj následkom čoho mu už mnohí nevenujú takú pozornosť. Nehovoriac už o tom, že väčšinou ani bezplatné...

Pokiaľ viem, tak od r. 1977 bolo v rôznych štátoch sveta vykonaných niekoľko veľmi serióznych prieskumov na vzorkách viac ako 11 tisíc detí, ktoré dlhodobo sledovali ich chorobnosť. Sorry, no výsledky boli bohužiaľ vždy veľmi podobné - zaočkované deti vykazovali približne 5x vyššiu chorobnosť, než deti nezaočkované. Toto vysvetlíte ako?
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME