rozšírenie do Firefoxu Compare Ikea Prices

poslal(a): compareikeaprices , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 3459 dní  

compareikeaprices.blogspot.com Ako už médiá viackrát písali, ceny v slovenskom obchodnom dome IKEA sú často vyššie ako v okolitých štátoch. Praktickejšie ako rozhorčovnie sa alebo skúmanie príčin, je ceny si pohodlne porovnať pomocou rozšírenia do Firefoxu "Compare Ikea prices" a potom sa rozhodnúť, kde je výhodnejšie nakúpiť.

diskusia (4)     

Najlepšie novinky z rubriky technológie

Bojná pred 1200 rokmi - 3D Vizualizácia hradiska

poslal(a): Satrapold, do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 1 deň 5 hod.  

DNA Theme: Premium WordPress šablona úplně zdarma?

poslal(a): kuba007, do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

#1 | napísal(a): quicksand odvtedy uplynulo: 3458 dní

WHAT THE FUKC!

takze ta povodna prezentacia co obehla slovensko bola predsa len podvod! v skutocnosti, podla tych porovnani v tomto clanku, je to este DALEKO horsie.

jedine vysvetlenie co ma napada, je ze platy stockholmskeho menezmentu su platene vyhradne z prijmov slovenskej pobocky. a taktiez celosvetovy marketing pre vsetky krajiny. a tiez dividedny akcionarom za celu skupinu. proste secko to ma na pleciach vyhradne bratislavska IKEA, preto je tam taky cenovy rozdiel medzi SK a susedmi. takze zjavne sa slovenskej IKEA krivdilo, tie dovody su uplne legitimne.

#2 | napísal(a): radowan odvtedy uplynulo: 3457 dní

uz to s tou ikeou prehanate... ked je vam taka draha, tak si chodte nakupovat do rakuska, ceska, pripadne nemecka... ja som kosican a my tu ikeu nemame... ani si neviete predstavit, co by som dal za to, keby tu bola, nevadili by mi ani bratislavske ceny...

PS: nebolo by odveci porovnavat ceny bez dph...

PS2: vyberat produkty, ktore su jednoznacne drahsie na Slovensku je velmi tendencne... ak chcete byt objektivni, vyberajte produkty nahodne....

#3 | napísal(a): compareikeaprices odvtedy uplynulo: 3456 dní

Radowan, neide o to, ze by nam "vadili" ceny v bratislavskej ikey. Mozno niekomu aj ano, ale o tom toto rozsirenie do Firefoxu nie je. Rozculovat sa a filozofovat nad dovodmi rozdielnych cien alebo porovnavat ceny nahodnych produktov je uplne zbytocne. Tu ide o prakticke porovnanie si cien tych produktov ktore akurat planujem nakupit a ked je rozdiel v cene vacsi ako naklady na prepravu a zabity cas, mozem sa slobodne rozhodnut ist nakupit napr. do Polska ak nie som lenivy. Ty to mas z Kosic tiez blizsie do Krakowa alebo Budapesti tak si pozri ceny pomocou toho rozsirenia cez slovensku ikea-stranku a bez nakupovat tam kde chces. O tom toto rozsirenie je.

#4 | napísal(a): hermand odvtedy uplynulo: 3439 dní

Zaujímavý článok

Z technických príčin nie je možné pridať komentár
 

Váš účet