Známy homosexuálny aktivista obhajuje zoofíliu

poslal(a): questio , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 3146 dní  

postoy.sk Franklin Kameny (83) je známy ako prominentný homosexuálny aktivista, ktorému sa podarilo úspešne manipulovať Americkú psychiatrickú asociáciu (APA), aby vymazala homosexualitu zo zoznamu mentálnych porúch. V súčasnosti aktívne obhajuje pohlavný styk so zvieratami (zoofíliu), „pokiaľ to zvieraťu nevadí“.

diskusia (4)     

#1 | napísal(a): richard.kral™ odvtedy uplynulo: 3145 dní

Stojí za zmienku, prečo Kameny viedol a vedie takú niekedy až militantnú kampaň za práva homosexuálov. Lebo ho v roku 1957 ešte v tej "správnej, kresťanskej a neskazenej" Amerike vyhodili z práce len preto, že sa netajil, že je homosexuál. Keby vtedy neexistovali také tupé a nespravodlivé zákony, možno by žiadne "Gay Rights Movement" nevzniklo a dnes by sme sa tu nezaoberali dúhovými pochodmi a podobnými záležitosťami.

Reakcia vždy vyvoláva protireakciu a niekedy sa môže tým "ochrancom verejnej morálky" situácia trošku vymknúť z rúk, aj keď to pôvodne mysleli akokoľvek dobre a úprimne.

http://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Kameny

#1.1 | napísal(a): planx odvtedy uplynulo: 3144 dní

Ved nikto nepochybuje o tom, ze je to vsetko vina tych zlych zlych "ochrancov verejnej moralky"

Inac, teba je radost citat :)

#2 | napísal(a): midori88 odvtedy uplynulo: 3145 dní

a co na tom ze ho vyhodili za McCarthizmu spolu s inymi "komunistami" (ako napr. Charlie Chaplin), Ti to neriesili tak ze vytvorili protidemagogiu,

#3 | napísal(a): vierama odvtedy uplynulo: 3144 dní

ten clanok je tri roky stary!

Z technických príčin nie je možné pridať komentár
 

Váš účet