Nová Vinea je horšia. Vadí to niekomu?

poslal(a): Braque , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 3378 dní  

botka.sk Je Vinea len obľúbená retro značka (brand), ktorá si pri dobrej kampani udrží, či dokonca zvýši popularitu, aj keby bola vo fľašiach cukrová voda? Alebo išlo kupujúcim skutočne o chuť, a preto ju teraz prestanú kupovať?

diskusia (4)     

Najlepšie novinky z rubriky ekonomika

Hedge investor háji sto miliónov za rozvod

poslal(a): tomastmx, do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 1 deň 22 hod.  

#1 | napísal(a): misojogi odvtedy uplynulo: 3378 dní

je to smutne ...

skusme sa ozvat ...

#2 | napísal(a): kukoax odvtedy uplynulo: 3377 dní

Kofola je moj najoblubenejsi napoj, ale tymto ma nastvali, naco kupovlali vineu, ked nevedia zachovat chut? Nedavno som kupil vineu, to som netusil , ze sa uz vyraba inde a bola to nechutna sladka voda bez chuti, teraz je mi to uz jasnejsie, obavam sa, ze to je len nechutny top topic s nalepkou vinea

#3 | napísal(a): vlasto odvtedy uplynulo: 3375 dní

hm. nedavno som si precital na flasi coly, ze 2 deci napoja obsahuju 4 sacky cukru co sa dava do kavy. som sa zhnusil :) kupil som si vineu, ze ta ma predsa hroznovy cukor. a ze ju mam rad. no chutila trochu ako sladky lepkavy patok. na nalepke stalo, ze 2 deci napoja obsahuju tri sacky rafinovaneho cukru, co sa dava ku kave. zhnusil som sa.

a teraz citam, ze to je nova vinea. no, nova mozno, ale uz nie pre mna.

#4 | napísal(a): al_bundy odvtedy uplynulo: 3373 dní

Zdravím všetkých, neviem či to je len môj osobný dojem, ale nová kolekcia z produkcie Vinea, hlavne biela, mi naposledy chuťovo silne začala pripomínať konkurenčný Top Topic, ktorý má značka Kofola tiež vo svojom portfóliu a myslím si, že to bol aj strategický obchodný ťah, prečo kúpiť konkurenčnú značku. Ale to je len môj subjektívny názor...Inak bol som z toho dosť sklamaný, ak mám byť úprimný.

Z technických príčin nie je možné pridať komentár
 

Váš účet