Budoucnost IoT je v umělé inteligenci, prozrazuje Jiří Malecha

poslal(a): ZOOCO , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 1 deň 1 hod. 54 min.  

zooco.io Je na českém trhu místo pro nový startup v oblasti internetu věcí? Co přinese umělá inteligence? Čtěte rozhovor se zakladatelem ZOOCO Jiřím Malechou.

diskusia   kto hlasoval  

Vylepšite si svoj domáci prekvapkávač kávy

poslal(a): KaceninBlog , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 1 deň 19 hod.  

kaceninblog.blogspot.sk Stačí málo a dosiahnete veľa. Presne toto sa mi podarilo s mojim lacným kávovarom na prekvapkávanú kávu. Presný postup vylepšenia som Vám podrobne pofotila.

diskusia   kto hlasoval  

The GABI Drip Master - Kávovar do kancelárie

poslal(a): KaceninBlog , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 2 dni  

kaceninblog.blogspot.sk Táto "hračka" je kávovar. Ideálny do kancelárie. Pripravíte si v ňom lahodnú filtrovanú kávu veľmi jednoducho. V článku nájdete podrobný postup ako na to! :) Enjoy

diskusia   kto hlasoval  

Microsoft pripravuje tento rok obrovskú akciu na E3

poslal(a): rkmegarob , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 5 dní  

loogle.sk Microsoft včera vydal oficiálnu správu v ktorej potvrdzuje svoju účasť na tohtoročnej hernej konferencii E3. V správe podotkol, že to bude ich najväčšia E3 prezentácia, aká tu nebolo od roku 2000.

diskusia   kto hlasoval  

Kamiony bez řidičů jsou v USA stále běžnější

poslal(a): tom99 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 9 dní  

vizex.cz Je to jen pár dní co společnost Uber oznámila, že její autonomní kamiony vozí zboží po dálnicích Arizony, a je tu další ohlášení: Waymo, dceřiná společnost Alphabetu, známá především díky své další dceřiné společnosti, Google, začíná příští týden pilotní provoz svých autonomních kamionů v Atlantě, kde budou zásobovat datová centra Google.

diskusia   kto hlasoval  

Palmový olej. Aplikácia na mobile vám odhalí jeho prítomnosť

poslal(a): LuciaLD , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 9 dní  

lepsiden.sk Lacný zabijak, ktorým sa kŕmime každý deň. Tak označujú mnohí odborníci palmový olej. Je to však naozaj tak? Nie je to len módne preháňanie? Existuje bezplatná aplikácia, ktorú si môžete stiahnuť do mobilu a stačí zoskenovať kód na danom výrobku. Zistíte bez čítania miniatúrnych písmen, či sa vo výrobku nachádza škodlivý palmový olej.

diskusia   kto hlasoval  

Roztočte to s mlynčekom COMANDANTE

poslal(a): KaceninBlog , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 9 dní  

kaceninblog.blogspot.sk Môj recept na prípravu lahodnej kávy v pohodlí domova cez French press za pomoci ručného mlynčeka Comandante.

diskusia   kto hlasoval  

Nový Citroen Berlingo Inšpirovaný tebou

poslal(a): Jan_Hrasko , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 11 dní  

eolej.sk Nový Citroën Berlingo získal nový vzhľad. Tretia generácia úspešných sérií si zachováva podstatu vozidla pre voľný čas a stáva sa novým priekopníkom v segmente. Hrdý na svoje dedičstvo, Citroën má na tomto trhu skutočnú legitímnosť, v ktorej je už viac ako dve desaťročia hráčom.

diskusia   kto hlasoval  

Čo je SEO?

poslal(a): Andr3w1 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 11 dní  

akosizarobitpeniaze.sk SEO (Search Engine Optimization) sa prekladá ako optimalizácia pre vyhľadávače. Hlavným cieľom tejto SEO optimalizácie je dosiahnutie čo najvyšších pozícií v organickom vyhľadávaní v Google.

diskusia   kto hlasoval  

Falošné telefonáty z predvoľby 0971: robia si žarty a nahrávajú reakciu

poslal(a): zeten , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 11 dní  

zn.sk Volá vám číslo s predvoľbou 0971 a vy netušíte čo chcelo? Možno je lepší prípad ten, keď ste ho nezastihli. Nemusíte volať späť. Horšie je, keď vás zastihne a vy si nedáte pozor. Vašu reakciu na podivný telefonát nahráva podivná aplikácia a potom ju zverejní, nech sa pobavia aj ostatní.

diskusia   kto hlasoval  

Najlepšie televízory 2017 ~ Recenzie a návody

poslal(a): zlutepupky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 12 dní  

milantulenko.eu Poznáte najlepšie televízory 2017? Tak ako každoročne aj teraz v marci 2018 vyhlásil nezávislý nákupný portál Heureka.sk – porovnanie cien a produktov výsledky súťaže o najpopulárnejší produkt roku 2017.

diskusia   kto hlasoval  

Slováci, pozor! Opäť sú tu podvodnícke čísla, nezdvíhajte ich

poslal(a): newsman2 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 12 dní  

noviny.sk Slovákom opäť vyzváňajú mobily s podivnými číslami. Nezvonia dlho a spoliehajú sa na to, že zavoláte naspäť. To by sa ale mohlo veľmi negatívne odraziť na účte za mobilné služby. Operátor preto varuje, aby ste neznáme podozrivé čísla nedvíhali a rozhodne nevolali späť.

diskusia   kto hlasoval  

Hodnotenie užívateľa: PocketBook 515W Mini

poslal(a): Balpa , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 13 dní  

blog.eknizky.sk PocketBook 515W Mini je jedna z dvoch čítačiek, ktoré používam takmer denne niekoľko rokov a priznávam, že predtým, ako som si ju kúpil, tak som od nej nečakal príliš veľa.

diskusia   kto hlasoval  

Finstat spúšťa monitoring médií

poslal(a): tomastmx , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 13 dní  

biztweet.eu Agentúra Finstat začína ponúkať monitoring médií.

diskusia   kto hlasoval  

Jak na škálování Scrumu pro více týmů? Ideální je LeSS Large-Scale Scrum

poslal(a): Asmat , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 13 dní  

soch.cz Když zavádíte či ve firmě používáte Scrum, časem se dostanete do situace, kdy potřebujete aplikovat Scrum na něco většího, a nechat spolupracovat více týmů. Obecně to není nic složitého, ale abyste se v tom neztratili, je vhodné si trochu pomoct nějakým frameworkem. U menší produktové firmy je to pořád relativně snadné. Použijete Scrum ve větším, tedy Large-Scale Scrum (LeSS).

diskusia   kto hlasoval  

Noví lektori v Learn2Code

poslal(a): Tibor Ďuriš , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 15 dní  

learn2code.sk Tomáš Sokol a Samuel Švolík sú kolegovia z digitálnej egentúry ecake. Obaja sú PPCčkári ako lusk a preto sme s nimi pripravili online kurz na reklamný systém Google AdWords. Chalanov sme vyspovedali a tak sa práve teraz môžeš dozvedieť viac o nich, o tom ako začínali a aké sú ich rady pre začínajúcich online marketérov.

diskusia   kto hlasoval  

Tieto automobily nekupuj. Aké modely sa umiestnili v rebríčku najhorších?

poslal(a): raffaelo , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 16 dní  

startitup.sk V Amerike sa obyvatelia každoročne oboznámia s tým najhorším, čo sa v automobilovom svete urodilo. Najnovší rebríček opäť prináša americká spotrebiteľská organizácia a nájdeš tu aj vozidlá dostupné na európskom trhu. Aké automobily sa umiestnili na posledných miestach v rámci piatich kategórií?

diskusia   kto hlasoval  

Důvody, proč je rychlost načítání webu důležitým faktorem

poslal(a): kuba007 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 17 dní  

wpoptimalizace.cz Je čas, za který se webová stránka načte, důležitý? Rozhodně! Rychlost webu, page speed, rychlost načítání, load time, ať to nazveme jakkoliv, je jedním z nejdůležitějších faktorů, které je při tvorbě webu nutné řešit.

diskusia   kto hlasoval  

Ako využiť SEO pre Váš prospech?

poslal(a): Andr3w1 , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 17 dní  

akosizarobitpeniaze.sk Skúseností s výsledkami za rozumné ceny. SEO agentúra, ktorá prináša výsledky. Prezrite si ponuku služieb, ktoré Vám pomôžu presadiť sa vo vyhľadávaní v Google až na prvé pozície.

diskusia   kto hlasoval  

Agilní metody řízení projektů – 3. Co je to Scrum?

poslal(a): Asmat , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 18 dní  

soch.cz Třetí díl mé video minisérie “Agilní metody řízeni projektů“ se týká Scrumu, jako nejpopulárnějšího Agilního frameworku. Dozvíte se co to je Scrum, proč je populární a jaké jsou jeho benefity.

diskusia   kto hlasoval  

Najobľúbenejšie TOP mobilné telefóny 2018.

poslal(a): zlutepupky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 19 dní  

milantulenko.eu TOP mobilné telefóny zo začiatku roka 2018. Pripravil som pre vás rebríček TOP najobľúbenejších telefónov ktoré sa najviac predávali začiatkom roka 2018 podľa nákupného portálu Heureka.sk – porovnanie cien a produktov

diskusia   kto hlasoval  

Ako si vyrobiť jednoduchý držiak na ručné pílenie drevených brvien a hranolov

poslal(a): wackard , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 19 dní  

hobbyportal.sk Hovorí sa mu tiež „kanadský stojan“. Pomocou tohto pomocníka pohodlne prepílite sami aj päť metrov dlhé brvná. Jeho výroba je jednoduchá a Hobby portál vám ukáže ako na to.

diskusia   kto hlasoval  

Ako si vybrať nový notebook?

poslal(a): zlutepupky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 20 dní  

elektro.milantulenko.eu Ak ste sa rozhodli kúpiť úplne nový notebook určite rozmýšľate nad tým ako výbrať ten najlepší a pritom neminúť veľa peňazí. Pri kúpe nového notebooku si najprv musíte uvedomiť načo nový notebook budete používať. Ak notebook budete používať nielen doma, ale aj na cestách,v práci alebo v škole,v takomto prípade budete musieť vybrať takú veľkosť a hmotnosť, aby sa vám notebook pohodlne prenášal a bol dokonale mobilný. Okrem mobility a dizajnu nesmi

diskusia   kto hlasoval  

Nová šílenost od Sigmy: 105mm F1.4 DG HSM Art Bokeh Master

poslal(a): no-X , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 20 dní  

diit.cz Světelnost f/1.4 u teleobjektivu je evidentně další metou, kterou se rozhodla zdolat optická divize společnosti Sigma…

diskusia   kto hlasoval  

Ako vybrať kombinovanú chladničku?

poslal(a): Tibor Ďuriš , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 20 dní  

necenzurovane.sk Na našich stránkach by sme vám preto chceli ponúknuť kompletné a podrobné informácie o chladničkách. A to rady, ako postupovať pri riešení problémov, ako sa o chladničky najlepšie starať, a tiež aj tipy, na čo sa zamerať pri výbere. Pripravili sme pre vás preto recenzie najlepších modelov na trhu a tiež články o najväčších výrobcoch, aby ste získali predstavu, ako trh s chladničkami vyzerá a z čoho môžete vyberať.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...750 nasledujúce>>
 

Váš účet