Unikli informácie, ktoré svedčia o ovládnutí NAKA nitriansko-trenčianskou klikou

poslal(a): porcupine.tree , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 5 min.  

lubomirgalko.sk Podpredsedníčka NR SR za stranu Sloboda a Solidarita Lucia Ďuriš Nicholsonová spoločne s podpredsedom strany Ľubomírom Galkom prezentovali na tlačovej besede závažné informácie, ktoré nasvedčujú ovládnutiu Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) nitriansko-trenčianskou klikou.

diskusia   kto hlasoval  

Politický cirkus malé problémy nevyrieši

poslal(a): gabo12672 , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

gabo126.blog.pravda.sk Pohlavári Slovenska majú takú kopu rečí a ľudí trápia maličkosti, ktoré by parlament dokázal riešiť okamžite, ale nechce. Upadajúca morálka, etika, ale aj spoločenská etika letia už voľným pádom. Politici nechcú meniť súčasné zákony, pretože im vyhovujú. Či opozícia, či koalícia, je to úplne jedno.

diskusia   kto hlasoval  

Mesiac po vymenovaní sa nová vláda zmieta v kríze

poslal(a): lankom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 6 hod.  

dennikn.sk V priebehu dvoch mesiacov budeme mať troch ministrov vnútra. To je tá povestná stabilita a hrádza proti extrémizmu, o ktorej nám tu dva roky básnia predsedovia koaličných strán.

diskusia   kto hlasoval  

O čo politikom v skutočnosti ide?

poslal(a): napisali , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

napisali.sk Uplynulé hektické týždne ukázali viac, než si mnohí myslíme. Ukázali o čo im v skutočnosti ide a na čo dokážu míňať svoju energiu.

diskusia   kto hlasoval  

Kiskov bratranec skončil v policajnej cele: Zbil svoju manželku!

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

plus7dni.pluska.sk Políciu si mala na pomoc privolať manželka Bystríka Kisku, ktorá sa ním cítila ohrozená. Podľa našich informácií policajti muža, s ktorým hlava štátu v minulosti aj podnikala, zadržali a umiestnili do cely. K takémuto ráznemu kroku sa rozhodli vraj z toho dôvodu, že Bystrík K. prišiel za manželkou do práce, kde ju mal obmedziť na osobnej slobode. Po strete s ním musela údajne vyhľadať aj lekársku pomoc.

diskusia   kto hlasoval  

Rezník v rozhovore pre Trend: Zmluva s otcom nebola konfliktom záujmov

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

dennikn.sk Riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník odmietol, že by sa mu situácia po odchode programového riaditeľa a proteste časti redaktorov vymykala z rúk.

diskusia   kto hlasoval  

Verím, že syna ešte objímem: Tvrdí nešťastná mama novinára Paľa Rýpala, ktorý je...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

www1.pluska.sk Ján Kuciak podľa všetkého nie je jediný žurnalista, ktorý doplatil na svoju prácu. O pár dní to bude už 10 rokov, čo zmizol vtedy 40-ročný investigatívny novinár Paľo Rýpal. Venoval sa kriminálnym prípadom a investigatívnym témam. Rodičia nemajú tušenie, čo sa s ním stalo. Stále však dúfajú, že sa raz predsa len objaví. O zúfalých desiatich rokoch čakania exkluzívne prehovorili pre Plus JEDEN DEŇ.

diskusia   kto hlasoval  

USA kritizujú Slovensko za korupciu a diskrimináciu Rómov

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 8 hod.  

aktuality.sk V správe sa píše aj o vyjadreniach slovenských politikov na adresu utečencov a moslimov. „Vládni činitelia na všetkých úrovniach a politici z celého politického spektra, opozíciu nevynímajúc, používali rétoriku vykresľujúcu utečencov a moslimov v Európe ako hrozbu pre spoločnosť,“ píše sa v dokumente zverejnenom na webovej stránke rezortu americkej diplomacie.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Daniel Krajcer mieri do médií

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 2 hod. 35 min.  

omediach.com Bývalý redaktor a moderátor televízie Markíza a bývalý minister kultúry Daniel Krajcer sa vracia do médií. Bude mať na starosti spravodajský web, ktorý plánuje z titulky Zoznam.sk urobiť spoločnosť Zoznam.

diskusia   kto hlasoval  

Pakistan: Otec s bratom zabili 25-ročnú ženu, pretože si chcela vziať Taliana

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 2 hod. 59 min.  

aktuality.sk Taliansky denník il Giornale poukazuje, že aj otec a brat zavraždenej Pakistanky až donedávna žili v Brescii. Kým oni sa plánovali presunúť za prácou do Nemecka, Sana chcela dokončiť štúdiá v Taliansku, kde si už našla prácu v autoškole aj priateľa.

diskusia   kto hlasoval  

Kiska o ministrovi vnútra: Musí to byť osoba, ktorá získa späť dôveru v políciu

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 3 hod.  

aktualne.centrum.sk "Ministrom vnútra musí byť osoba, ktorá nepolarizuje spoločnosť a získa späť dôveru v políciu," prezident tým naznačil, že smeráckych kandidátov ako Saková, Imrecze, Stromček zrejme nevymenuje.

diskusia   kto hlasoval  

Soudružky a soudruzi, únor nebyl vítězný, ale prohraný, řekl Zeman KSČM

poslal(a): Jouda , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 4 hod.  

zpravy.idnes.cz Prezident Miloš Zeman vystoupil na sjezdu komunistické strany. „Soudruzi a soudružky,“ řekl delegátům s tím, že je zdraví tradičním sociálnědemokratickým oslovením a že nemají promarnit příležitost na levicovou vládu. Od listopadu 1989 se něco takového nestalo - ani Václav Havel, ani Václav Klaus na sjezd nereformovaných komunistů nikdy nešli.

diskusia   kto hlasoval  

Výmena na poste šéfa Smeru? Maďarič hovorí, že to môže byť aktuálna otázka

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 7 hod.  

parlamentnelisty.sk Situácia v strane Smer-SD prirodzene speje do okamihu, keď sa môže stať aktuálna otázka, či bude Robert Fico obhajovať predsednícky post alebo nie. Uviedol to pre TASR poslanec Národnej rady SR a exminister kultúry za Smer-SD Marek Maďarič. Nepovedal, či by sa mal premiér Peter Pellegrini pokúsiť vymeniť na čele strany Roberta Fica. On sám o tento post nemá záujem. Pellegrini tiež hovoril, že túto ambíciu nemá.

diskusia   kto hlasoval  

Rezník: Redaktori nosili odznaky AllforJan príliš dlho

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 8 hod.  

etrend.sk Pozrite si nový diel diskusie TRENDU Otvorene s Evou Mihočkovou a hosťom Jaroslavom Rezníkom

diskusia   kto hlasoval  

Kiskov súboj o pozemky v Tatrách sa pritvrdzuje

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 8 hod.  

spravy.pravda.sk Zo sporu prezidenta Andreja Kisku o miliónový pozemok pod Tatrami sa stáva nedôstojná fraška. Kiska kúpil 1,2-hektárovú parcelu za podozrivo nízku cenu v prepočte 1 800 eur v roku 1999 po tom, čo bola pochybne vydržaná. Následne sa Kiska o pozemok roky nestaral. Oproti tomu popradský zubár Ján Franc v domnení, že je stále majiteľom, mal na pozemku svoju vlastnícku tabuľu, prenajímal ho družstvu, dával ho kosiť, poberal nájom a chodil parcelu kontrolovať. Odhaduje sa, že pôvodne Francov pozemok, ktorý je napísaný na Kisku, môže mať hodnotu až milión eur. Keďže Kiska ho podľa zmluvy z roku 1999 v prepočte na súčasnú menu kúpil za 1 800 eur, podsúva sa otázka, či cena nebola fiktívna za účelom krátenia daní. Kiska na túto otázku už v minulosti odmietol odpovedať a novinárske otázky cez svojho hovorcu zverejnil na sociálnej sieti s tým, že ide o účelovú kampaň proti prezidentovi.

diskusia   kto hlasoval  

Malý Laci s partiou fanúšik slovenského filmu. Alebo niečoho iného ?

poslal(a): petercvik , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 21 hod.  

dennikn.sk Kde sa už nič nedá ukradnúť, dokáže smerák ešte udrbať milióny.

diskusia   kto hlasoval  

Šebej: Svetové strany sú dve (o pokazenej slovenskej buzole)

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 23 hod.  

dennikn.sk Putinov Východ nie je partnerom, ani priateľom, nechce ani spolupracovať, ani sa priateliť, chce rozložiť, zničiť demokratické inštitúcie a liberálny poriadok a vládnuť v troskách demokratickej Európy.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Německé děti v mešitě v maskáčích a se zbraní? Nepřípustné, tvrdí politici

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

echo24.cz Němečtí politici v Severním Porýní-Vestfálsku řeší video a fotografie z mešity ve městě Herford, na kterých malé děti pochodují v maskovaném oblečení a s atrapami zbraní. Kritizovanou akci zorganizoval Ditib, Turecko-islámská unie pro náboženské záležitosti a pobočka turecké vládní agentury pro náboženské záležitosti Diyanet. Situaci by měl nyní řešit zemský Úřad na ochranu dětí a mladistvých, informuje server Neue Westfälische.

diskusia   kto hlasoval  

Matečná sa bráni: Matovič si problematiku predaja pozemkov nenaštudoval

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

topky.sk Predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič si nenaštudoval problematiku predajov pozemkov na Slovenskom pozemkovom fonde, ani to, ako k predmetnému predaju prišlo. Odpredaj pozemkov v Špačinciach bol v súlade s vtedy platnými predpismi.

diskusia   kto hlasoval  

Bude Kiska kandidovať? Spravím všetko pre to, aby sa tu oplatilo žiť, povedal...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

spravy.pravda.sk Na otázku, či bude opäť kandidovať za prezidenta SR, priamo neodpovedal. „Určite spravím všetko pre to, čo je v mojich silách, aby bolo Slovensko krajinou, kde stojí za to žiť,“ deklaroval.

diskusia   kto hlasoval  

Bezák: Ako kňaz som ženám hovoril, aby tyranov opustili, ale nie je to jednoduché

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

dennikn.sk Róbert Bezák hovorí, že s Milanom Kňažkom si sami zistili, že lekárska správa o násilí na Zuzane Bérešovej nie je výmysel. Andrej Kiska by mal podľa neho povedať, či bude kandidovať, on sám chce zostať radšej kňazom. Protesty na námestiach vníma radostne, Smer podľa neho končí.

diskusia   kto hlasoval  

Matečná nevidí problém v tom, ako vybavovači získavali pozemky, keď šéfovala...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

dennikn.sk Ako získal Peter Marhula cez reštitúcie aj kúpou pozemky od štátu, z ktorých časť skončila u Druckerovcov? Ministerka to nevysvetľuje, Marhulu vraj nepozná, preveriť to nedá.

diskusia   kto hlasoval  

Za surovým útokom na mladých židov v Berlíne stál sýrsky utečenec. Merkelová je...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

parlamentnelisty.sk Merkelová a minister zahraničia sú zdesení.

diskusia   kto hlasoval  

Juraj Smatana: Pravicový volič sa správa hlúpejšie ako babka, ktorá predá hlas...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

dennikn.sk Prekvapuje ma, že mladým a scestovaným nie je dobrá SaS, OĽaNO ani nik iný, a tak nejdú voliť.

diskusia   kto hlasoval  

Čarnogurský: Pellegrini nevie ustáť tlak ulice, čo znamená ústup slovenskej štátnosti

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

parlamentnelisty.sk Koaličné strany mali zorganizovať vlastné demonštrácie, odvolaním policajného prezidenta Tibora Gašpara ustúpil Peter Pellegrini tlaku ulice, čo znamená ústup slovenskej štátnosti. Myslí si to bývalý predseda vlády Ján Čarnogurský, ktorý dodáva, že odvolaním Gašpara vnesie do radov polície neistotu a poškodí vyšetrovanie vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice.

diskusia (1)   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...1781 nasledujúce>>
 

Váš účet