Arpád Soltész: Drucker je len Ficov žoldnier

poslal(a): donald , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 19 hod.  

noviny.sk Drucker bude tým istým žoldnierom, ktorým bol aj v rezorte zdravotníctva. Stačí si spomenúť, ako dopadali jeho zúfalé pokusy zaviesť aspoň kozmetické zmeny, ktorými by mohol vykázať nejakú viditeľnú činnosť. Z väčšiny musel vycúvať. Jeho historickou úlohou bolo kúriť a svietiť, aby mali komfort ľudia, ktorí sa starajú o peniaze a obchod.

diskusia   kto hlasoval  

Budúca ministerka Kalavská v Pellegriniho vláde: Konflikt záujmov väčší ako Brno

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 1 hod. 27 min.  

komentare.sme.sk Je bez debaty, že na ministerstve zdravotníctva šarapatil konflikt záujmov väčší ako Brno. Ešte aj keby obrana, že manželia Kalavskí sa doma o práci nebavia, mala pravdivé jadro, i tak je spolužitie štátnej tajomníčky a zamestnanca farmafirmy takpovediac smrteľná. V zmysle, že vyvoláva takú dózu apriórnej nedôvery, že jeden z páru by si mal hľadať iný džob. Manžel Druckerovej tajomníčky má spoločnú históriu s Pfizerom

diskusia   kto hlasoval  

Peter Zajac: Oni to už prehrali

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 21 hod.  

tyzden.sk Dňa 1.10. 1998 sa Vladimír Mečiar s nami lúčil pesničkou: „S Pánom Bohom idem od vás, neublížil som nikomu z vás.“ Ublížil síce celému Slovensku, ale to ho nezaujímalo. Sebaľútostivo zamával divákom z televíznej obrazovky – a neodišiel. Ťahal z pozadia politické nitky ešte dvanásť rokov. V roku 1998 sa však začal Mečiar nezadržateľne prepadať do politického prepadliska. Ak bol dovtedy pre mnohých strašný, odvtedy bol už len smiešny. Robert Fico pri demisii z funkcie predsedu vlády štricácky povedal, že nikam neodchádza. Možno niekoho vystrašil. Pritom odišiel, len o tom ešte nevie

diskusia   kto hlasoval  

Kaliňák už nesmie mať žiaden dosah na ministerstvo vnútra

poslal(a): chillipouke , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 1 hod. 42 min.  

youtube.com Poslanec Gábor Grendel tvrdí, že Robert Kaliňák už ďalej nemá riadiť ministerstvo vnútra. „Nemá to robiť ani cez svoju predĺženú ruku. Takisto nemôže rozhodovať o zotrvaní Tibora Gašpara vo funkcii policajného prezidenta. Nie je totiž podstatné, z akého prostredia pochádza Jozef Ráž, ktorého Smer navrhol do funkcie ministra vnútra, dôležitý je jeho blízky, priateľský vzťah s Kaliňákom. Preto nemá riadiť ministerstvo vnútra,“ vyjadril sa Grendel,

diskusia   kto hlasoval  

Prof. Kusý: Situácia sa môže skončiť úradníckou vládou

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 15 hod.  

spravy.pravda.sk Politológ Miroslav Kusý sa domnieva, že prezident Andrej Kiska má v tejto situácii navrch, pretože je konečnou inštanciou, ktorá rozhoduje o vymenovaní či nevymenovaní navrhovanej vládnej zostavy. Ako dodal politológ, prezident môže poveriť zostavením vlády kohokoľvek, avšak mal by zohľadniť podporu parlamentu, v opačnom prípade by to bol zbytočný krok. Podľa Kusého môže situácia skončiť úradníckou vládou, ktorá by spravovala chod vládneho kabinetu do parlamentných volieb.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Ivan Mikloš: On naozaj nechápe

poslal(a): natalka206 , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

komentare.sme.sk Fico nebol na námestí v novembri 1989 a nebol tam ani v piatok. November 1989 si totiž podľa vlastných slov nevšimol a dôvod, prečo tam nebol v piatok, je viac ako zrejmý. Tak mi napadlo, že možno keby bol býval na tom námestí v novembri 1989, keby si november všimol a keby chápal, tak sme tam nemuseli my všetci byť v piatok.

diskusia   kto hlasoval  

Marián Leško: Vymeniť figúrky vo vláde nestačí

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

youtube.com Braňo Závodský sa rozprával s komentátorom Trendu Mariánom Leškom.

diskusia   kto hlasoval  

Ubytovne pre robotníkov v obciach nechcú, stáva sa z nich kampaň

poslal(a): pepkab , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

mytrnava.sme.sk V niektorých obciach v okolí veľkých priemyselných podnikov sa snažia podnikatelia budovať ubytovne pre krátkodobý nájom. Určené sú hlavne pre robotníkov zo zahraničia, ktorých zháňajú veľké fabriky. Domáci sú v pozore.

diskusia   kto hlasoval  

Drucker kúpil dom na Floride: Skutočný luxus v americkom dovolenkovom raji

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 15 hod.  

topky.sk Minister zdravotníctva Tomáš Drucker sa môže chváliť novou nehnuteľnosťou. Pred pár mesiacmi sa totiž stal polovičným majiteľom domu na Floride. Druhým majiteľom je jeho dlhoročný priateľ Jozef Michálek, majiteľ hotelov Holliday Inn v Žiline, Bratislave a Trnave.

diskusia   kto hlasoval  

Martin Mojžiš: Musíme Dankovi, Bugárovi a Ficovi zobrať z rúk túto krajinu

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

tyzden.sk Matúš Kostolný: Peter Pellegrini by sa nemal ani pokúsiť zostaviť vládu. Do hry by sa mal znovu vrátiť prezident Andrej Kiska. Martin Mojžiš: Musí sa im zobrať z rúk táto krajina, Dankovi, Bugárovi a Ficovi. A základnou požiadavkou je vyšetrenie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a vyšetrenie všetkých kauz o ktorých písal Ján Kuciak.

diskusia   kto hlasoval  

Sulík o Rážovi ml.: Je to osobný priateľ Kaliňáka a jeho predĺžená ruka!

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

cas.sk SaS neverí, že by Jozef Ráž ml. dokázal zabezpečiť vyšetrenie dvojnásobnej vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

diskusia   kto hlasoval  

Ficov začiatok konca

poslal(a): Viliam Novotný , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

viliamnovotny.blog.sme.sk Tento týždeň dostane Slovensko svoju prvú bábkovú vládu od svojho vzniku v roku 1993. Vládu, ktorú budú za motúziky poťahovať traja predsedovia strán posedávajúci v parlamente a na svojich centrálach.

diskusia   kto hlasoval  

Richard Sulík v nemeckej TV povedal pravdu o smeráckej mafii na Slovensku

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

youtube.com Europoslanec Richard Sulík v rozhovore pre TV Phoenix vysvetlil prepojenia mafie na stranu Smer v spojitosti s vraždou investigatívneho novinára Jána Kuciaka, ktorý tieto spojenia odhalil.

diskusia   kto hlasoval  

Rodičia zavraždeného J. Kuciaka a M. Kušnírovej žiadajú odchod Gašpara

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 dni  

dennikn.sk Rodičia zavraždeného Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej žiadajú odchod policajného prezidenta Gašpara.

diskusia   kto hlasoval  

Zostavuje v pozadí novú vládu Kočner? Kočnerovo auto parkovalo v hoteli Zlatý kľúčik

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

aktuality.sk V nedeľu popoludní sa Nitrou premávalo biele Bentley. Napokon zaparkovalo v areáli hotela Zlatý Kľúčik, ktorý je spájaný s podnikateľskou skupinou bödörovcov. Rovnaké auto v minulosti šoféroval podnikateľ Marián Kočner z tzv. mafiánskych zoznamov. V tom istom čase parkovalo pred hotelom aj Audi Q7, ktoré patrí spoločnosti Bonul. Podľa očitého svedka doňho nastupoval jej majiteľ Miroslav Bödör. Kuciak písal aj o nitrianskom hoteli Zlatý Kľúčik, pred ktorým v nedeľu parkovalo Kočnerovo auto. Hotel je spájaný s Norbertom Bödörom – synom oligarchu Miroslava Bödöra, ktorý má blízko k Smeru. Práve Kuciak z notárskeho registra záložných práv zistil, že Norbert Bödör mal na hotel záložné právo za viac ako milión eur. Začiatkom roku 2015 ho začal aj vymáhať.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...1743 nasledujúce>>
 

Váš účet