EXKLUZÍVNE VIDEO: Policajti odvážajú Mariána Kočnera

poslal(a): newsman2 , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 13 hod.  

noviny.sk Reportérovi Televízie JOJ Rasťovi Striškovi sa podarilo nakrútiť Mariána Kočnera keď ho z jeho domu odvážali polciajtia. Kočner mu pri odchode zamával.

diskusia   kto hlasoval  

Kauza Cervanová - Presvedčivé priznanie vraha Milana Andrášika

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 18 hod.  

youtube.com Detailná videoanalýza presvedčivého priznania páchateľa úkladnej vraždy Ľudmilky Cervanovej.

diskusia (1)   kto hlasoval  

V kauze Sebastiana Vadalu sa chce sudca vylúčiť pre zaujatosť

poslal(a): clody123 , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 hod. 14 min.  

kosice.korzar.sme.sk Krajský súd v Košiciach rozhodne o sudcovi aj o väzbe.

diskusia   kto hlasoval  

Komentár Daga Daniša: Prečo arabskí šejkovia milujú Kaliňáka

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 14 hod.  

aktuality.sk Luxusná motorka, ktorú dostal Kaliňák od šejka Spojených arabských emirátov, nie je len prejav „priateľstva“. V tomto vzťahu ide o viac. Napríklad aj o slovenské zbrane, ktoré sa potichu vyvážali na Blízky východ – a končili v rukách teroristov v Sýrii či v Jemene.

diskusia   kto hlasoval  

Kauza Cervanová: Viera sa ich strašne bála

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 14 hod.  

postoj.sk Rozhovor so ženou, ktorá sedela vo väzení s Vierou Zimákovou. Po tom, čo sme na stránkach Postoja uviedli novú knihu Hra sa skončila s podtitulom Definitívna bodka za kauzou Cervanová, sa autorovi knihy ozvali viacerí ľudia, ktorí vedia veľa o pozadí odsúdených Nitranov, respektíve aj o samotnej vražde Ľudmily Cervanovej. Hovorili o tom diskrétne s tým, že si neželajú žiadnu publicitu, len chcú autorovi na základe vlastných skúseností potvrdiť, čoho sa dopúšťali siedmi Nitrania v tomto i v iných prípadoch a aký vplyv mali ich rodiny V akom zmysle sa bála? Vravela, že tí Nitrania a ich rodiny sa vyhrážali smrťou jej, mužovi aj dieťaťu, keby o všetkom svedčila. Viete, ja si už na rôzne detaily nepamätám, nikdy by mi nenapadlo, že po 35 rokoch budem o tom rozprávať novinárom, brala som to ako uzavretý prípad.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Karol Galek: Ako Fico zarobil a aj minul 6 miliárd vlastnou hlavou

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 deň 21 hod.  

galek.blog.sme.sk Nová atómka na Slovensku nateraz nebude. Oficiálne to potvrdil minister hospodárstva Peter Žiga. Reč je o plánovanom piatom bloku, v Jaslovských Bohuniciach, papierovom projekte, ktorý nás doteraz stál minimálne 27 miliónov eur.

diskusia (2)   kto hlasoval  

Úrady práce sú peklo

poslal(a): milan.kuruc , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 1 deň 22 hod.  

kuruc.blog.sme.sk Zamestnacni úradov sú frustrovaní zo systému práce, uchádzači sú podľa ich slov vyraďovaní z nezmyselných dôvodov. Ale možno je tu nádej na zlepšenie.

diskusia   kto hlasoval  

Milan Krajniak ako prezidentský kandidát zmäkol na kašu

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 dni  

dennikn.sk Výsledky poslaneckého prieskumu sú dva: poslanec Milan Krajniak je už po návšteve ministerstva s obstarávaním spokojný a ministerstvo obrany na oplátku sťahuje trestné oznámenie na poslanca Krajniaka za poškodzovanie dobrého mena. V piatok nastal obrat. Milan Krajniak po poslaneckom prieskume s Antonom Hrnkom prestal hovoriť o províziách a nahradil ich slovom „obchodná marža“. Milan Krajniak sa rozhodol, že keď už boj, tak radšej za svoju kandidatúru než proti kšeftom SNS. A to si Sme rodina práve v sobotu na svojom sneme odsúhlasili, že budú podporovať takých kandidátov, ktorí pracujú „pre občanov, a nie pre svojich sponzorov a oligarchov“.

diskusia   kto hlasoval  

Čoho sa Fico a Kaliňák boja? Pellegrini im predĺžil štátnu ochranku

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 4 dni  

cas.sk Dnes už expremiér Robert Fico a exminister vnútra Robert Kaliňák sú naďalej obklopení ochrankou. Ako bývalí ústavní činitelia majú na ňu nárok 90 dní od konca v úrade s možnosťou požiadať o jej predĺženie o ďalšie tri mesiace. Tak aj urobili.Ochranku si takto Fico predĺžil aj po prehratých voľbách v roku 2010. Celkom bežná prax to však nie je. Ficova predchodkyňa Iveta Radičová, ktorá sa musela porúčať z Úradu vlády predčasne v roku 2012, sa možnosti ochranky vzdala. Bývalý šéf úradu Juraj Zábojník hovorí, že predlžovanie ochrany je bežné, no mali by na to byť objektívne dôvody. „Ak je niekto napríklad v nebezpečí. No mali by to zdôvodniť, pretože to nie je lacná služba, tzv. full servis 24 hodín denne na ďalšie tri mesiace. A platia to daňoví poplatníci,“ vysvetlil Zábojník. Úrad vlády to nezdôvodnil. Okrem Fica a Kaliňáka odišli aj ministri Drucker, Maďarič a Žitňanská. Tí o ochranu nepožiadali.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Veríte v nevinu Nitranov v kauze Cervanová? (prezidentská anketa)

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 dni  

domov.sme.sk Kandidátov na prezidenta sme sa spýtali: Veríte v nevinu Nitranov v kauze Cervanová?

diskusia   kto hlasoval  

S kým pásla husi Zuzana Fialová?

poslal(a): JozefViskup , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

blog.postoj.sk Pani Fialová by mohla á priori vedieť,aký názor na potrat bude mať katolícky kňaz,hodný tohto mena.Predtým,ako použila na adresu Mariána Kuffu označenie "blázon",si mohla prečítať aspoň niečo o jeho aktivitách a zásluhách v práci s bezdomovcami a s prepustenými trestancami.Som hlboko presvedčený,že pred r. 89 ona,pán Leško a pani Vacvalová bez zaváhania a bez diskusii používali oslovenie "súdruh, súdružka" aj pre tulipán.

diskusia (6)   kto hlasoval  

Novinárka Holcová o vražde Kuciaka: Jedna z verzií sú Albánci

poslal(a): misotrsko , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 dni  

medialne.etrend.sk Aj po mesiacoch od vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej je ťažké jednoznačne povedať, kto mohol mať záujem na jeho smrti.

diskusia   kto hlasoval  

Päť rokov od razie v Moldave nad Bodvou: Z obetí spravili vinníkov

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

tyzden.sk Koalícia mimovládnych organizácií pri 5. výročí policajnej represívno-pátracej akcie v rómskej osade v Moldave nad Bodvou upozorňuje na nespravodlivosť a pochybnosti vo vyšetrovaní razie a v prípade obžaloby zbitých obetí.

diskusia   kto hlasoval  

V Smere balia peniaze do alobalu, učiteľom dajú omrvinky: Odvážni učitelia protestujú

poslal(a): takotompotom , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 2 dni  

tyzden.sk Od rána pred ministerstvom školstva stoja nespokojní učitelia.

diskusia (2)   kto hlasoval  

Beblavý: Pokiaľ bude mať spájanie zmysel, na mne určite stáť nebude

poslal(a): cirosk , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 dni  

domov.sme.sk Beblavý hovorí, že SPOLU chce podporiť kandidáta, ktorý prezidentské voľby neberie ako predkolo parlamentných volieb a naozaj chce byť prezidentom. Aby sa nerozbíjali hlasy pre dobrého kandidáta a nestalo sa, že budeme kvôli egám ostatných politikov nakoniec voliť nejakého Smeráka a Harabína či Kotlebu. Prezidentské voľby treba brať seriózne, nie "marketingovo".

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...1780 nasledujúce>>
 

Váš účet