Vadalova firma sídlila v dome košického sudcu, jeho syn s ním podnikal

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 6 min.  

dennikn.sk Pomocnú ruku po príchode na Slovensko podala Vadalovi rodina bývalého predsedu Okresného súdu Košice-okolie Jozefa Pribulu. Jeho syn s Vadalom dovážal potraviny a ich firma sídlila v dome sudcu. Toho teraz preverí prokuratúra a vysvetlenie si pýta aj ministerka spravodlivosti.

diskusia   kto hlasoval  

STOP JARNEJ ÚNAVE

poslal(a): Avephrama , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 7 min.  

avepharma.eu Jarná únava je pre niekoho mýtus a pre niekoho pomerne veľký problém. Faktom je, že po odchode zimy a príchode jari mnohí pociťujú únavu a nie je to len výmysel dnešnej doby. Jarnou únavou trpeli už predošlé generácie, ale dnes máme viacero prostriedkov ako sa s ňou popasovať. Jarná únava sa nedá považovať za ochorenie, aj keď sa môžeme cítiť chorý. Najčastejšími príznakmi sú malátnosť..

diskusia   kto hlasoval  

Richter podľa SNS nedosahuje kvality ministra: Nájde dôveru u prezidenta?

poslal(a): takotompotom , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 min.  

webnoviny.sk Podpredsedníčka koaličnej SNS Eva Smolíková vo svojom vyhlásení uviedla, že minister práce Ján Richter nedosahuje podľa Slovenskej národnej strany kvality ministra, ktorý by mal „položiť” túto vládu. SNS nečakala, že práve tento minister stojí strane Smer-SD aj za pád vlády a za rozpad súčasnej koalície, uvádza sa vo vyhlásení Smolíkovej.

diskusia   kto hlasoval  

Smerácka sudkyňa z ľudu: Rómovia ako potkany

poslal(a): PrecoPreto , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 12 min.  

presov.korzar.sme.sk Bardejovská mestská poslankyňa Eva Kučová si za svojimi slovami stojí.

diskusia   kto hlasoval  

AKO ZBAVIŤ PSA KLIEŠŤOV A BĹCH?

poslal(a): Avephrama , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 16 min.  

shop.avepharma.eu Chcete svojho domáceho miláčika ochrániť pred blchami a kliešťami? Pri vychádzkach prírodou alebo kontakte s inými psíkmi sa môžu k týmto parazitom dostať veľmi ľahko a rýchlo. Tieto malé živočíchy ale môžu spôsobiť skutočne veľké problémy a tak treba myslieť hlavne na prevenciu...

diskusia   kto hlasoval  

Drucker je len Ficov žoldnier

poslal(a): donald , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 26 min.  

noviny.sk Drucker bude tým istým žoldnierom, ktorým bol aj v rezorte zdravotníctva. Stačí si spomenúť, ako dopadali jeho zúfalé pokusy zaviesť aspoň kozmetické zmeny, ktorými by mohol vykázať nejakú viditeľnú činnosť. Z väčšiny musel vycúvať. Jeho historickou úlohou bolo kúriť a svietiť, aby mali komfort ľudia, ktorí sa starajú o peniaze a obchod.

diskusia   kto hlasoval  

Formula 1 štartuje novú sezónu 2018 – čo a koho sledovať?

poslal(a): Hornett SK , do rubriky šport, odvtedy uplynulo: 42 min.  

f1racing.sk Do štartu Veľkej Ceny Austrálie v Melbourne ostáva už len pár dní. Zimná prestávka so sebou opäť priniesla niekoľko zmien a karty boli rozdané od nuly. Náš článok vás prevedie najdôležitejšími zmenami, novinkami a možno tiež odhalí, kto bude najhorúcejším favoritom na titul.

diskusia   kto hlasoval  

Sulík: Keby bol Boris Kollár predsedom parlamentu, určite nebude bozkávať výložky

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 55 min.  

parlamentnelisty.sk Sulík odkázal vo videu Dankovi: „Keby bol Igor Matovič ministrom financií, tak určite nebude predkladať chybné grafy,“ dodáva Sulík. Keby bol ministrom obrany Ľubomír Galko, bol by podľa Sulíka tender na obrnené transportéry transparentný.

diskusia   kto hlasoval  

Ako odnaučiť psa skákať

poslal(a): matolstoj , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 58 min.  

chovatelahospodar.sk Tipy ako psa odnaučiť vyskakovať na vás alebo na iných ľudí

diskusia   kto hlasoval  

Matovič chce referendum na predčasné voľby: Začali rokovania s opozičnými stranami

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 3 min.  

cas.sk Hnutie OĽaNO začína rokovať s demokratickými stranami o spustení referenda za predčasné voľby. Hovorilo už s SMK, Sme rodina, Zmenou zdola, stretne sa aj s KDH, SaS a hnutím NOVA. "Nastal čas pre referendum za predčasné voľby. Ľudia potrebujú mať možnosť vyjadriť sa. Chceme presvedčiť všetky demokratické strany, že toto je veľmi vážna chvíľa. Nemôžeme vzdať boj za spravodlivosť. Jediné riešenie sú predčasné voľby," vyhlásil Matovič.

diskusia   kto hlasoval  

Eugen Korda: Drucker bude Kaliňákov poskok

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 1 hod. 11 min.  

tyzden.sk Ministerstvo vnútra nepotrebuje poskoka, ktorý bude poštárom Ficových a Kaliňákových inštrukcií. Fakt si myslia, že sa necháme opiť týmto rožkom, ktorý nám podhodili? To máme veriť ministrovi, ktorý vedie zdravotníctvo do prepadliska chaosu?

diskusia   kto hlasoval  

Slovinský parlament uznal rezignáciu premiéra, do volieb bude úradnícka vláda

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 6 min.  

webnoviny.sk Septembrové referendum rozhodlo o vybudovaní 27 kilometrov železnice, ktorá by spojila mestá Koper a Divača. Najvyšší súd však vyhlásil, že vláda pred referendom viedla jednostrannú kampaň, čo mohlo ovplyvniť výsledok hlasovania. Cerar následne uviedol, že „udalosti uplynulých týždňov nie sú naklonené prosperite Slovinska“ a odstupuje, aby ochránil krajinu pred nátlakom záujmových skupín.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Kúpila umierajúcu rybku, neverila svojim očiam o mesiac neskôr

poslal(a): svetkuriozit , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 2 hod. 8 min.  

svetkuriozit.sk Žena našla umierajúcu rybku v akváriu v americkom Walmarte, ktorá to mala zrejme zrátané. Plutvy tam už takmer neboli a rybka sa ledva hýbala. Zobrala ju teda domov, že ju nenechá napospas osudu a aj keď jej predajcovia hovorili, že zomrie pravdepodobne už dnes, snažila sa ju zachrániť. Takto sa rybka po čase vyvinula a neškôr vyzerala ako nová po mesiaci so základnou starostlivosťou.

diskusia   kto hlasoval  

SNS nemôže ďalej riadiť slovenskú obranu

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 9 min.  

dennikn.sk 7 krokov, ktoré musí spraviť vláda v obrane. Výmena ministra je prvým z nich.

diskusia   kto hlasoval  

Nová ministerka kultúry Laššáková: Za všetkým stojí Soros, mimovládky sú bohaté

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 11 min.  

topky.sk Ľubica Laššáková, zatiaľ zrejme budúca ministerka kultúry, sa prikláňa na Ficovu stranu. Aj ona si myslí, že Soros riadi veci nielen na Slovensku "zaoceánskymi peniazmi". Podľa nej týmito peniazmi niekto zasahuje do politiky postkomunistických štátov

diskusia   kto hlasoval  

Žbirka: V novembri ’89 sme všetky zmeny nedotiahli, verím, že mladá generácia to...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 14 min.  

dennikn.sk Iniciatívu Postavme sa za slušné Slovensko podporil aj známy spevák. Vystúpil na zhromaždení v Prahe a nahral špeciálnu pesničku.

diskusia   kto hlasoval  

Peter Zajac: Oni to už prehrali

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 24 min.  

tyzden.sk Dňa 1.10. 1998 sa Vladimír Mečiar s nami lúčil pesničkou: „S Pánom Bohom idem od vás, neublížil som nikomu z vás.“ Ublížil síce celému Slovensku, ale to ho nezaujímalo. Sebaľútostivo zamával divákom z televíznej obrazovky – a neodišiel. Ťahal z pozadia politické nitky ešte dvanásť rokov. V roku 1998 sa však začal Mečiar nezadržateľne prepadať do politického prepadliska. Ak bol dovtedy pre mnohých strašný, odvtedy bol už len smiešny. Robert Fico pri demisii z funkcie predsedu vlády štricácky povedal, že nikam neodchádza. Možno niekoho vystrašil. Pritom odišiel, len o tom ešte nevie

diskusia   kto hlasoval  

R. Stanke: Dúfali sme, že prezident vládu nevymenuje. Ministerka kultúry ma desí

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 28 min.  

kultura.sme.sk Niekoľkokrát sme ho už počuli na protestoch. Pred takým veľkým davom ako v piatok však ešte Richard Stanke nerozprával. Cítil sa zvláštne, v divadle vystupuje vždy v mene nejakej postavy, teraz hovoril sám za seba. Spokojný s politickou situáciou nie je, na námestie sa chystá znova.

diskusia   kto hlasoval  

6 tipů, jak se připravit na Velikonoce a zaujmout své zákazníky hromadnými SMS

poslal(a): gosms , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 44 min.  

gosms.cz Velikonoce se nezadržitelně blíží a řada vašich zákazníků se nemůže dočkat volna, které je s tímto obdobím spojené. Přemýšlejí, jak naložit se svým časem a jaké aktivity do svého programu zařadit. A právě zde se naskýtá skvělá možnost oslovit je a nabídnout jim zajímavou akci či program prostřednictvím SMS. Připravili jsme pro vás 6 nápadů, jak zaujmout různé segmenty zákazníků.

diskusia   kto hlasoval  

Čaká nás úradnícka vláda? Bugár povedal závažné slová

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

parlamentnelisty.sk Prezident Kiska v utorok oznámil, že nevymenuje novú vládu v zložení, v akom ju navrhol Pellegrini. Dezignovanému premiérovi zároveň tlmočil konkrétne výhrady a požiadal ho, aby do piatka (23.3.) navrhol novú zostavu nominantov na členov kabinetu.

diskusia   kto hlasoval  

Parný čistič – kúpiť alebo požičať ?

poslal(a): yves , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

yves.company Pravidelné čistenie nielenže predlžuje životnosť koberca, ale minimalizuje aj vplyvy bežných alergénov. Čiastočky, prach a nečistoty, ktoré sa dostávajú na koberec sú postupne zašliapané hlboko do vlákien koberca, čím sa vlákna narušujú a časom aj trhajú. Tomuto je možné zabrániť ...

diskusia   kto hlasoval  

Csaba, neblázni! Ráž nie je dôveryhodný kandidát, Raši má väzby na Vadalu

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

postoj.sk Jozef Ráž nie je dôveryhodný kandidát na ministra vnútra, Richard Raši má väzby na Vadalu, Pellegrini sa nespráva ani ako hovorca, nieto nový premiér. Ficove nominácie sú prejavom nezodpovednosti. Ak Fico s Bugárom nechcú predčasné voľby, mali by čeliť problému, ktorý stvorili a ktorému práve dávajú umelé dýchanie. Existuje železný zákon slovenskej politiky, ktorý hovorí, že ten, kto vyvolá predčasné voľby, na ne doplatí. Minulý týždeň som mal pocit, že si to Fico s Bugárom uvedomujú, teraz sa mi zdá, že je to naopak.

diskusia   kto hlasoval  

Komora sestier nesúhlasí s nomináciou Kalavskej na post ministerky zdravotníctva

poslal(a): ficopada , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

domov.sme.sk Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek (SK SaPA) vyzýva Petra Pellegriniho, aby na post ministra zdravotníctva nenominoval štátnu tajomníčku Andreu Kalavskú. Ako komora uviedla vo svojom stanovisku, Kalavská dlhodobo nemá dôveru sestier a pôrodných asistentiek. "Jej pôsobenie v pozícii štátnej tajomníčky nijako neprispelo ani k zlepšeniu stavu slovenského zdravotníctva a rovnako ani k postavenia sestier a pôrodných asistentiek," píše komora vo svojom vyhlásení.

diskusia   kto hlasoval  

Matovič: Drucker nie je človekom, ktorý dokáže vrátiť dôveru ľudí v políciu

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

topky.sk Minister zdravotníctva Tomáš Drucker (nominant Smer-SD) je síce sympatický muž, avšak ako človek, ktorý opakovane obhajoval Roberta Kaliňáka aj pri jeho najväčších kauzách, určite nie je tým, kto dokáže vrátiť dôveru ľudí v políciu. Uviedol to predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič.

diskusia   kto hlasoval  

Merta na Cenách Anděl spieval o tých, čo vraždia pre moc. Pieseň poslal do Bratislavy

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

kultura.sme.sk Pesničkára uviedli do siene slávy.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...6401 nasledujúce>>
 

Váš účet