Jak dlouho vám vydrží jednotlivé komponenty?

poslal(a): kapo11 , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 1 hod. 1 min.  

gallagher.cz Elektronické cigarety sklízejí jeden úspěch za druhým. V některých zemích jsou považovány za podpůrný prostředek, který předepisují sami lékaři při odvykání kouření. Někde jsou pouhopouhým módním doplňkem, jinde naopak spolehlivým pomocníkem pro všechny, kteří se snaží vyměnit nebezpečnou cigaretu za její méně škodlivou elektronickou variantu. Protože však e-cigarety, a zejména pak jejich jednotlivé komponenty, patří mezi spotřební zboží, je dobr

diskusia   kto hlasoval  

Nový album projektu FAFEX

poslal(a): fafex , do rubriky kultúra, odvtedy uplynulo: 1 hod. 26 min.  

fafjak.blogspot.cz Po vydaní albumu WORKS som si povedal, že tento rok pripravím ešte jeden album. To sa mi nakoniec aj podarilo a už koncom leta som dokončil nové EP. Album som nazval Farby a obsahuje 7 skladieb

diskusia   kto hlasoval  

Kdo platí daň z nabytí nemovitých věcí? Nově jen kupující!

poslal(a): tom99 , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 1 min.  

onbusiness.cz Dochází k zásadní změně povinností u daně z nabytí nemovitých věcí. Poplatníkem daně z nabytí nemovitých věcí je od 1. listopadu 2016 vždy kupující, tedy nabyvatel vlastnického práva k nemovité věci. Zaniká tím povinnost ručení za daň.

diskusia   kto hlasoval  

Mondragón – korporácia, ktorú vlastnia zamestnanci

poslal(a): Vinceblack , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 22 min.  

davdva.sk V roku 1956 v malom meste v Baskickom regióne založili študenti miestneho kňaza José Maria Arizmendiarrietu na jeho žiadosť družstevnú fabriku na výrobu sporákov a kachieľ. V roku 1958 zriadili druhý kooperatívny podnik na produkciu strojárskych nástrojov. V roku 1959 opätovne na Arizmendiarrietovu výzvu vznikla družstevná banka. Banka sa stala centrom družstevného sektora, zabezpečovala kapitál a technické expertízy pre jestvujúce kooperatívy.

diskusia   kto hlasoval  

MioWeb nadstavba nad WordPress

poslal(a): zlutepupky , do rubriky technológie, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

milan-tulenko.blogspot.sk Pre menej majetných alebo pre tých čo jednoducho nechcú platiť nehorázne sumy peňazí za tvorbu webu programátorom alebo web-dizajnérskym firmám je tu originálny nástroj MioWeb. MioWeb je jednoduché prostredie,nadstavba nad WordPress. Za pomoci aplikácie MioWeb si webstránky,Blog alebo internetový obchod vytvori ozaj každý.

diskusia   kto hlasoval  

Wilders to řekl nahlas: Zakázat Korán! Ustojí to Evropa?

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

reflex.cz Naše euroatlantická civilizace je zásadně sekulární, a stejně zásadně zajišťuje náboženskou svobodu. Jedno náboženství - islám - však je v některých svých variantách civilizační hrozbou. A my si te´d budeme muset vybírat mezi základní svobodou víry a základní potřebou přežití. Jak to provedem?

diskusia   kto hlasoval  

Ficov spolužiak Čižnár: Matovič chcel u mňa vybaviť beztrestnosť pre známeho

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

pluska.sk A tento poznáte? Premiéra poznám tridsať rokov, ale nikdy v živote si nedovolil prísť za mnou, aby som nejakú kauzu rozhodol tak alebo tak, tvrdí Čižnár.

diskusia (1)   kto hlasoval  

Pokojná európska odpoveď na teror nie je slabosťou

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

dennikn.sk Keby západoeurópski politici pristúpili na tvrdé protimoslimské opatrenia, pravdepodobne by im to prinieslo body, pretože bezpečnosť je dnes prvou témou, ktorá voličov zaujíma. No bolo by to múdre?

diskusia   kto hlasoval  

Marián Balázs nám servíruje demagógiu

poslal(a): humanisti.sk , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

humanisti.sk Marián Balázs nevie pochopiť holý fakt, že na Slovensku je síce väčšina hrdá na SNP, ale zároveň tu žije mnoho ľudí, ktorí nie sú hrdí na SNP. A to nie je v žiadnom prípade spoločenská schizofrénia. Schizofrénia by bola, keby výrazná väčšina občanov (82 %) bola presvedčená, že SNP bolo udalosťou, na ktorú by sme mali byť hrdí, a zároveň by strana Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko získala vo voľbách dajme tomu 82 %.

diskusia   kto hlasoval  

Jaroslav Daniška: Nenápadná tragédia slovenskej politiky

poslal(a): zmenajemozna , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

postoj.sk Slovenská politika trpí niekoľkými chorobami súčasne. To, čo predvádza Robert Kaliňák s Robertom Ficom, je spoločensky najvážnejšia z nich. To, čo predviedol Radoslav Procházka s Bélom Bugárom, zmarilo šance na zmenu zvnútra vládnej koalície. To, čo predvádza opozícia, marí šance na budúcu zmenu k lepšiemu. Vždy keď bolo počas posledných 25 rokov v slovenskej politike zlé obdobie, našiel sa jednotlivec, ktorý ukázal iniciatívu a vytrvalosť. Niekedy vyzerala okrajová, bez šance na úspech, ale venovala sa vážnej téme a nasadenie politika ukázalo svetlo na konci tunela. Dnes nefungujú politické strany, čo je vážny problém, ale naše prekliatie je ešte horšie, pretože v parlamente chýbajú osobnosti. Krajina Krčméryho a Jukla, Tatarku a Hamadu, ale aj Čarnogurského a Langoša má totiž na viac.

diskusia   kto hlasoval  

Triptych. Složte tři fotky do jednoho obrazu

poslal(a): maxoft , do rubriky zábava, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

fotocesta.cz Co to je triptych? Zjistěte, jaký má význam a z jakých fotek triptych složit. Vyrobte si plakát na stěnu i pohlednici. Využijte 4 nápady a zhlédněte videa.

diskusia   kto hlasoval  

Štefan Hríb: Veľa šťastia, Béla

poslal(a): zmenajemozna , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

tyzden.sk V roku 2010 som v predvolebnom štúdiu Markízy stál spolu s Petrom Hunčíkom a Lacom Szigetim rovno za Bélom Bugárom, aby som jeho strane vyjadril verejnú podporu. Dnes ju beriem späť. Ale začať musím inak. Ľudia zo zakladateľského prostredia Mosta sú celkom iná liga, ako bolo HZDS, SDĽ či Smer. Viacerí vzdorovali komunizmu, všetci sa nasadili v tvrdom spore s Mečiarom a rovnako všetci podporili reformy, ktoré posunuli Slovensko k fungujúcej ekonomike, a tiež do NATO a EÚ, teda do civilizácie Západu. Nebolo to ľahké, stálo to občas aj zdravie, takže mnohým ľuďom z Mosta patrí skôr úcta, než aktuálne trochu lacný posmech. Nasledujúce riadky teda nebudú kritikou ponovembrových nepriateľov slobody, sú skôr rozlúčkou s jej dlhoročnými oporami.

diskusia   kto hlasoval  

Model „za Bugárom je Világi“: Prečo mohol vzniknúť zlepenec Fica, Danka a Bugára?

poslal(a): zmenajemozna , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

zastavmekorupciu.sk Na základe spisu Gorila sa dali presnejšie určiť kontúry toho, čo bolo viditeľné už dávnejšie: strany pri moci sa od seba odlišovali najmä tým, aký model nelegálneho financovania si vybrali. Spis umožnil identifikovať tri základné modely, ktoré sa tu uplatňovali. Pretože v spise sa hovorí, že v orgánoch FNM zastupovali SMK „Világiho otroci“[1], zjavne išlo o model, ktorý sa odlišoval od modelu SDKÚ-DS i Smeru-SD. Zdalo sa nám v SMK, že nie strana mala hospodárske pozadie, ale hospodárske pozadie malo svoju stranu. Wollner sa správa ako keby bol ministrom hospodárstva Világi a nie Malchárek. Meno Oszkár Világi je v spise Gorila spomenuté pätnásťkrát. V roku 2007 bol v delegácii, ktorá spolu s premiérom Ficom navštívila Líbyu.

diskusia   kto hlasoval  

Kto vás platí?

poslal(a): aleboja , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

dennikn.sk Kto vás platí? Prečo ste boli doteraz ticho ? Ktorá politická strana je za vami? Prečo sa nespojíte s odbormi? Prinášame odpovede na tieto a ďalšie otázky.

diskusia   kto hlasoval  

Zsolt Simon: So Smerom sa nedá nezašpiniť

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 6 hod.  

tyzden.sk Bývalý poslanec strany Most-Híd viní Bugára najmä za spojenectvo so Smerom. Sám sa necíti bližšie ani k SMK, ani k Mostu. Tvrdí, že slovenskí Maďari potrebujú lepšiu infraštruktúru, ale v dohľadnom čase sa jej asi nedočkajú. Zsolt Simon.

diskusia   kto hlasoval  

Před ústavem kriminalistů v Bruselu vybuchla bomba. Podle médií nikdo nezemřel

poslal(a): chillipouke , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 6 hod.  

lidovky.cz Bruselem otřásl v noci z neděle na pondělí bombový výbuch. Nálož explodovala poblíž bruselského Institutu pro kriminologii. Podle belgických médií se výbuch obešel bez ztráty na životech.

diskusia   kto hlasoval  

Marián Balász: Servírujú nám oslavu SNP na spôsob komunistickej propagandy

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 6 hod.  

aktualne.atlas.sk Podľa prieskumu agentúry Focus prevažná väčšina opýtaných je presvedčená, že SNP je udalosť, na ktorú by sme mali byť hrdí. Potiaľ by to bolo v poriadku. Lenže volič zároveň posiela do parlamentu neonacistov a kadejakých zurvalcov, čo šíria nenávisť a princíp kolektívnej viny.

diskusia   kto hlasoval  

Merkelová kritizovala štáty, ktoré odmietajú moslimských utečencov

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

aktuality.sk Nemecká kancelárka Angela Merkelová v nedeľu vo vysielaní verejnoprávnej televízie ARD odsúdila tie krajiny Európskej únie, ktoré odmietajú prijať moslimských utečencov.

diskusia   kto hlasoval  

Aj eurohujer chce voliť

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

komentare.hnonline.sk Kto pri pohľade na slovenskú politiku prepadá smútku a zmaru, môže sa trošku rozveseliť. Slováci totiž najviac podporujú eurohujerského slniečkara, ktorý vytrvalo hlása príslušnosť Slovenska k Západu, menovite k opľúvanej Únii a opovrhovanému NATO. Preložené do slovenčiny, s Andrejom Kiskom je spokojných takmer sedemdesiat percent ľudí.

diskusia   kto hlasoval  

Ľuboš Palata: Merkelová zachraňuje Európu. Podarí sa to?

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

komentare.sme.sk Problém spočíva v tom, že v mnohých častiach Európy je Merkelová krajne neobľúbená.

diskusia   kto hlasoval  

Ďalšia zbytočná letenka do Moskvy

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

aktuality.sk Premiérova cesta do Moskvy nepriniesla žiadne nové poznanie. O ňom, ani o Putinovom Rusku, ani o tom, či „rúra vyschne alebo nevyschne“.

diskusia   kto hlasoval  

Pre utečencov robíme málo

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

komentare.sme.sk Blízky východ musí stáť na čele riešení migračnej krízy.

diskusia   kto hlasoval  

Most: Od Bugára k Bélovi

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

tyzden.sk Jedna vec je koaličná zmluva, druhá vec je vnútorný mravný zákon. A tomu akoby už unavený Bugár nevládal načúvať.

diskusia   kto hlasoval  

Neviem, kde spáva v pondelok Robert Fico. Ale viem, kde spáva 8 rokov matka s 3...

poslal(a): mrazjaro , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 10 hod.  

angelikascmidt.blog.pravda.sk Kruta pravda. Bohuzial bezna.

diskusia   kto hlasoval  

Boris Kollár: Pán Orlovský, netrepte, titul zahraničný agent vám pristane

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 20 hod.  

konzervativnyvyber.sk Keď som presne pred týždňom publikoval článok "Boris Kollár: V Turecku bola znásilnená a upálená transgender žena. Toto tu chcete?" vedel som, že reakcia pána Orlovského z Open Society Fund nedá na seba dlho čakať.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...5766 nasledujúce>>
 

Váš účet