Premiér považuje elitného policajta za zbabelca

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 2 hod. 24 min.  

dennikn.sk Ani Robert Fico nie je ochotný hovoriť o Gorile pravdu. Napriek tomu sa čuduje, že jej vyšetrovateľ už viac nevládze.

diskusia   kto hlasoval  

Využitie športovcov v marketingu. Majú potenciál len Sagan a Hamšík, alebo aj iní?

poslal(a): aequilibrium , do rubriky šport, odvtedy uplynulo: 2 hod. 32 min.  

krajniak.wordpress.com Ktorí svetoví športovci sú najvyužívanejší na marketing značiek? Ktorí naši majú potenciál? Dobrý a zlý príklad ako sa športový marketing (ne)robí.

diskusia   kto hlasoval  

Tisíce Syřanů se v Německu dožadují azylu u soudu. Většinou uspějí

poslal(a): chillipouke , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 3 hod.  

zpravy.idnes.cz Přibližně 17 tisíc běženců se od začátku roku obrátilo na soud. Většina z nich pochází ze Sýrie. Jako váleční uprchlíci se dožadují plnohodnotného azylu, nikoliv jen dočasné ochrany. Německé soudy jim v 90 procentech případů vyhoví.

diskusia   kto hlasoval  

Fico našiel svojho „Kováča“

poslal(a): Robino2 , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 4 hod.  

dennikn.sk Fico našiel svojho „Kováča“

diskusia   kto hlasoval  

Kaliňákova nehorázna drzosť: Za Lipšica sa s Gorilou neudialo nič

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

konzervativnyvyber.sk Šéf vyšetrovacieho tímu Gorila Marek Gajdoš sa ocitol v slepej uličke, nevedel, čo ďalej, a tak sa rozhodol, že odíde preč. Takto okomentoval avizovaný odchod Gajdoša do civilu minister vnútra Robert Kaliňák v diskusnej relácii O 5 minút 12. Gajdoš kritizoval podmienky, za akých pracoval a označil ich za netolerovateľné.

diskusia   kto hlasoval  

Obžaloba Ficova

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

dennikn.sk Rozkradol Slovensko. Vytvoril systém umožňujúci parazitovanie vyvolených priaznivcov na spoločnosti bez toho, aby spoločnosť mala reálnu šancu zistiť to, alebo potrestať ich za to. Fico má ale veľké šťastie, že na Slovensku ľavicová politika a slovíčko sociálny zaberali a stále zaberajú na nezanedbateľne veľkú časť slovenskej spoločnosti.

diskusia   kto hlasoval  

Beblavý sa pustil do Kaliňáka: Ste politický Drakula a chrlíte špinu

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

aktualne.atlas.sk Protischránkový zákon má za cieľ pomôcť v boji proti korupcii, priniesť lepšiu transparentnosť pri verejnom obstarávaní a ukladať verejným funkcionárom pokuty za chyby. Zákon vyvolal ostrú roztržku medzi ministrom vnútra Robertom Kaliňákom a poslancom Miroslavom Beblavým.

diskusia   kto hlasoval  

Fico napadol šéfa tímu Gorila, ktorý odchádza do civilu: Nech je radšej ticho

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 5 hod.  

dennikn.sk Robert Fico odkazuje šéfovi policajného tímu Gorila Markovi Gajdošovi, nech mlčí. Gajdoš odchádza do civilu. „Mňa prekvapuje, že títo ľudia odtiaľ utekajú. Nikto ho nevyháňal... Ak sa niekto zbavuje zodpovednosti, uteká, tak nech je potom radšej ticho,“ odkázal premiér Gajdošovi. Fico stále odmieta odpovedať, či bol v byte Gorila s Jaroslavom Haščákom, ako sa píše v údajnom spise SIS.

diskusia   kto hlasoval  

Trump chce revolúciu. Povedal, čo spraví ako prezident

poslal(a): ficovzlepencek , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 6 hod.  

parlamentnelisty.sk Republikánsky prezidentský kandidát Donald Trump dnes vyhlásil, že ako prezident by hneď po nástupe do funkcie zrušil významné medzinárodné obchodné dohody, ktorých signatárom sú Spojené štáty alebo ich "absolútne" zmenil. Chce obmedziť mandáty pre členov Kongresu a zamedziť tomu, aby sa z predstaviteľov Bieleho domu stali po odchode z funkcie lobisti, informovala BBC. Trumpov prejav označila za jeden z najpodrobnejších, ktoré mal počas predvolebnej kampane. Hovoril aj o bezpečnostných a ekonomických otázkach.

diskusia   kto hlasoval  

Porovnanie bánk nie len pre klientov ZUNO

poslal(a): zlutepupky , do rubriky ekonomika, odvtedy uplynulo: 6 hod.  

blog.milantulenko.eu Iste už aj k vám sa doniesla správa že ZUNO banka do konca polroka 2017 končí svoju činnosť na Slovensku a v Českej republike. Preto už 21. októbra 2016 zastavila prijímanie nových klientov a znížila úrokové sadzby na sporiacich produktoch na nulu. O ďalších krokoch bude ZUNO banka svojich klientov priebežne informovať.

diskusia   kto hlasoval  

Ktoré internety dokážu titulkom pritiahnuť ženy ?

poslal(a): lyriFantasy , do rubriky zábava, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

lyrifantasy.blogspot.sk Malý sumár článkov, ktoré generujú titulok, že im ženy jednoducho nedokážu odolať. Aj keď článok vyzerá ako zlý vtip, za ktorým sa musí skrývať úplný drísť, zvedavosť nakoniec zvíťazí.

diskusia   kto hlasoval  

Pomůžu bratrům Slovanům, radoval se Jan Demčík. A co je to Slovan? ptal se...

poslal(a): chillipouke , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 7 hod.  

lidovky.cz Pan Demčík žil na Podkarpatské Rusi a v roce 1940 utekl za „bratry Slovany“ do SSSR. Jako špion skončil v sovětském lágru plném vší. Přežil jen zázrakem a díky pomoci jiných. Po přepadení Sovětského svazu Hitlerem se vydal na cestu do Buzuluku za vznikající československou jednotkou. Cestou byl opět zatčen a musel zakopávat rozkládající se mrtvoly. Po válce se stal vojákem a odešel až po okupaci v roce 1968.

diskusia   kto hlasoval  

M. Kňažko za župana vo VÚC 2017?

poslal(a): srandamusibyt , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 8 hod.  

reformator.sk Bude M. Kňažko kandidovať vo VÚC voľbách na župana BSK? Zahodí neúspechy z prezidentských volieb a z volieb na primátora Bratislavy a pôjde do boja o kreslo župana BSK?

diskusia   kto hlasoval  

Čo ste to za hovädá? Ani neviete, čo je SNS, len ste ukradli názov strany, kričal...

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

hnonline.sk Šéf obyčajných v parlamente ostro kritizoval šéfa SNS za jeho navrhované zmeny v Rokovacom poriadku.

diskusia   kto hlasoval  

Fico vyčíta Kiskovi: Slovensko prišlo o investora, vzťahy s Čínou poškodené

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

aktualne.atlas.sk Andrej Kiska nerozvážnym stretnutím s dalajlámom poškodil vzťahy Slovenska s Čínou, odmlčal sa po ňom aj jeden z možných investorov. V diskusnej relácii TA3 V politike to povedal premiér Robert Fico.

diskusia   kto hlasoval  

V. Remišová (OĽaNO-NOVA): Kým vo funkciách budú ľudia ako je Kaliňák, politické...

poslal(a): chillipouke , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 9 hod.  

youtube.com Poslankyňa za hnutie OĽaNO-NOVA Veronika Remišová sa v relácii O 5 minút 12 na RTVS stretla s ministrom vnútra R. Kaliňákom.

diskusia   kto hlasoval  

Trump chystá čistky mocenské elity vládních úřadů dosazené Barackem Obamou

poslal(a): ficovzlepencek , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 11 hod.  

novinky.cz Donald Trump se bude snažit propustit z vládních úřadů osoby dosazené Barackem Obamou, pokud v nadcházejícím souboji o Bílý dům uspěje. Novinářům to ve středu řekl guvernér New Jersey Chris Christie, který v Trumpově štábu vede tým lidí připravujících převzetí prezidentského aparátu. Trump prý dokonce může požádat Kongres o schválení zákona, který čistky usnadní.

diskusia   kto hlasoval  

Trump vyhlásil, aké budú jeho prvé kroky po zvolení za prezidenta

poslal(a): ficovzlepencek , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 11 hod.  

aktuality.sk „Nachádzame sa teraz na rázcestí,“ vyhlásil Trump v meste Gettysburg v Pennsylvánii, kde dnes, 17 dní pred voľbami, predstavil svoje plány pre prvých 100 dní vo funkcii prezidenta USA. Chce obmedziť mandáty pre členov Kongresu a zamedziť tomu, aby sa z predstaviteľov Bieleho domu stali po odchode z funkcie lobisti, informovala BBC. Trumpov prejav označila za jeden z najpodrobnejších, ktoré mal počas predvolebnej kampane.

diskusia   kto hlasoval  

A. Kiska sa vo švajčiarskom Berne stretol s arcibiskupom R. Bezákom

poslal(a): ficovzlepencek , do rubriky spoločnosť, odvtedy uplynulo: 11 hod.  

postoj.sk Prezident SR Andrej Kiska sa v rámci svojej oficiálnej návštevy Švajčiarska v piatok (21.10.) stretol s arcibiskupom Róbertom Bezákom. Stalo sa tak počas jeho stretnutia s komunitou Slovákov žijúcich v tejto krajine.

diskusia   kto hlasoval  

Trump chce jako prezident bojovat proti mocenským strukturám

poslal(a): ficovzlepencek , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 11 hod.  

ceskatelevize.cz Republikánský kandidát na prezidenta Donald Trump slíbil Američanům, že bude bojovat proti „mocenským strukturám“. Zabránit chce třeba společnosti AT&T, aby koupila Time Warner. Miliardář to řekl v pensylvánském Gettysburgu, kde se v červenci 1863 odehrála bitva mezi armádami Severu a Jihu, jež znamenala zásadní obrat v občanské válce. Trump se v Gettysburgu věnoval svým politickým plánům pro případných prvních 100 dnů v Bílém domě. Jedním z jeho dalších plánů je boj s korupcí prostřednictvím omezení funkčního období v Kongresu a větší omezení lobbingu bývalých vládních úředníků. Podle BBC to byl jeden z jeho nejpodrobnějších projevů za dobu kandidatury.

diskusia   kto hlasoval  

Prirodzená imunita je základom zdravia

poslal(a): blogermarek , do rubriky lifestyle, odvtedy uplynulo: 12 hod.  

mareksabol.eu Pamätám si, ako som jedol aj tie veci, čo mi spadli na zem. Nikdy mi nič nebolo, nezomrel som. Budovala sa mi imunita. Dnešné mamičky sú ale také, ktoré držia deti ako v bavlnke. Toto nechytaj, tamto neolizuj. Rovno ich nosme v nejakej karanténe. Potom sa čudujme, že zafúka vetrík a bábo je choré.

diskusia   kto hlasoval  

Ďalšie dve nové politické strany na Slovensku, otázka je jasná: Načo?

poslal(a): napisali , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 12 hod.  

napisali.sk Na Slovensku máme ďalšie dve politické strany, smelé plány a populizmus hneď v úvode existencie značia, že nič nové neprišlo.

diskusia   kto hlasoval  

Matovič avizuje odvolávanie Danka, má toho na rováši veľa

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 12 hod.  

webnoviny.sk Podľa predsedu poslaneckého klubu OĽaNO Richarda Vašečku väčšina členov klubu dala Andrejovi Dankovi pri voľbe predsedu parlamentu na základe politických dohôd hlas, teraz to ľutuje.

diskusia   kto hlasoval  

Prezident Kiska sa stretol s Bezákom: Ako teraz žije emeritný arcibiskup?

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 13 hod.  

cas.sk Švajčiarske zázraky! Presne tak znejú prvé slová na facebookovom príspevku prezidenta Andreja Kisku, ktorý sa počas oficiálnej návštevy Švajčiarska podľa jeho slov náhodne stretol na tamojšej ambasáde v Berne s arcibiskupom Róbertom Bezákom

diskusia   kto hlasoval  

„Choďte do čerta, novinári“ – Ficova politika s ľudskou tvárou

poslal(a): liliputinko , do rubriky politika, odvtedy uplynulo: 13 hod.  

tyzden.sk Na programovej konferencii Smeru predstavil Róbert Fico politiku s ľudskou tvárou a vzápätí poslal novinárov do čerta. Občania pred kongresovým centrom tam poslali jeho stranu.

diskusia   kto hlasoval  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...5833 nasledujúce>>
 

Váš účet